Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uztrauc citu viedoklis

 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2017
Lūk, problēma, kas mani nomāc jau kādu laiku. Citu cilvēku viedoklis. Gan tuvinieku, kas būtu vairāk pašsaprotami, gan svešāku cilvēku, ne jau pilnīgu svešinieku uz ielas, bet kursabiedru un kolēģu. Ko par mani padomās, ja es izdarīšu vai pateikšu to vai ko citu? Daudzās lietās esmu tiekusies pēc citu cilvēku atzinības un akcepta, esmu sākusi pamanīt, ka pārāk bieži jautāju draudzeņu, kolēģu viedokli, pirms ko daru. Gribētos, lai beidzot man pietiek pašai ar savu viedokli, lai pēc kaut kādu sīku muļķību izdarīšanas pusi dienas nav jādomā, ko gan tie cilvēki par mani tagad domās.
Un te es vienmēr apstājos pie gribēšanas vien. Varbūt kādam ir kāds reāls padoms, ko izdarīt, lai beidzot pietiek pašai ar sevi? Lai ir vienalga, ko kurš domā, lai šī doma nemaļas pa galvu visu turpmāko dienu.
22.03.2017 18:28 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Cel pašapziņu. Palasi atbilstošu literatūru par to un lēmumu pieņemšanu. Noskaņosi vismaz sevi uz pareizā ceļa ;)
22.03.2017 19:06 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.10.2016
Man vienkārši vienā brīdī palika vienalga. Protams, es dzirdu apkārtējo viedokļus, paklausos. Un ar to viss beidzas.
22.03.2017 19:34 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nevienu neuztrauc, ko un kā Tu dari, jo
a) viņus pārāk uztrauc, ko citi par viņiem domā (kam, izskatās piederi arī Tu) ;)
vai
b) viņi dzīvo savu aizraujošo dzīvi, un viņus neinteresē, kā citi dzīvo savējo, jo viņiem tam ne laika, ne vēlēšanās, ne vajadzības. ;)
Kuriem vēlies piederēt Tu? 8) ;)
22.03.2017 20:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits