Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neietekmēties no apkārtējo vērtējumu par sevi

 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Čau, meitenes!
Pastāstiet, kā jums izdevies tikt pāri tam posmam dzīvē, kad gribējāt kaut ko jaunu uzsākt, mainīt nozari, iestāties studijās vai vienalga ko, bet apkārtējie varbūt līdz galam nenoticēja, varbūt pat neteica to atklāti, bet visādi sīkumi par to liecināja.
Man šobrīd ir mērķis, uz kuru eju, bet ceļš ir garš un uzreiz neredz augļus, tad nu apkārtējie saka savus padomus par to, ko man vajadzētu darīt. Ar prātu jau saprotu, ka nav ko klausīties, bet tas ietekmē un pati sāku domāt.. varbūt viņiem taisnība. Varbūt pat jūtos nenovērtēta pašlaik, ka gribas teikt... nu jūs vēl redzēsiet
22.03.2017 16:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Atkarīgs, kuri ir tie apkārtējie. Es vienmēr zināju, ka uz saviem vistuvākajiem varu paļauties. Pat, ja viņi izteica kritiku vai neticību par kādu lietu, būtībā viņiem bija taisnība un to ņēmu vērā. Kaut kādu puslīdztuvu cilvēku viedoklis man nav bijis svarīgs. Visādus sīkus mājienus vai "zīmes" vispār parasti neredzu un nevenšos saskatīt - tāpēc netraucē.
22.03.2017 16:48 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
pakalusijo, ko citi dara, un turpināju darīt to ko vēlos. Vēl jo projām neizjūtu atbalstu, un jūtu nelielu nosodīju, vilšanos, bet ne tik traki kā sākumā. Apkārtēju mierinājumam, izdomāju rezerves plānu, ja nu tiešām esmu kļūdijusies ar savu izvēli.
22.03.2017 17:05 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Šodien rakstīt nemāku... (t)
pakalusijo, ko citi dara, un turpināju darīt to ko vēlos. Vēl jo projām neizjūtu atbalstu, un jūtu nelielu nosodīju, vilšanos, bet ne tik traki kā sākumā. Apkārtēju mierinājumam, izdomāju rezerves plānu, ja nu tiešām esmu kļūdijusies ar savu izvēli.

*Paklausījos, ko citi saka.
nelielu nosodīju nosodījumu
22.03.2017 17:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits