Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā nejusties vientuļi?

 
Reitings 6
Reģ: 20.03.2017
Jo siltāks paliek laiks ,jo vairāk draugi uzmet. Aicinu satikties, labi pavadīt laiku - kaut kādi iemesli ,lai nenāktu.Viena draudzene rupji sakot dirst pasūtija ;// Pēdējā laiku no manis atsvešinās. Tas liek justies vientuļi, jo es kā cilvēks esmu sociāli aktīvs, draugu nav minimāli, bet es nesaprotu kāpēc ar mani vairs nerunā vai arī izvairās runāt...Varbūt vaina ir mani?..lūdzu iesakiet kaut ko lai labotu situāciju(t)
21.03.2017 18:55 |
 
Reitings 72
Reģ: 20.03.2017
Raksti man, esmu draudzīgs. Neizvairīšos, apsolu :-)
21.03.2017 19:01 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.03.2017
Chewie ou , paldies, tas lika pasmaidīt !
21.03.2017 19:05 |
 
Reitings 32
Reģ: 18.03.2017
Vispār cilvēki paši par sevi ir diezgan nejauki, ir liels retums atrast īstus draugus. Varbūt Tavs draugu loks ir nepareizie cilvēki.
Es ļoti bieži esmu dzīves laikā uzmetusi saviem draugiem, taču tas tādēļ, ka man nepatīk lielas cilvēku burzmas un plašs paziņu loks. Ka arī manām vienaudzēm vienmēr interesējušas citādas tēmas, kā man. Kā arī esmu ļoti atklāts cilvēks un biezi nejauši nākas kādu sāpināt.
Tādēļ tagad arī tiešs jautājums. Kā Tu pati domā, kāds varētu būt iemesls, kāpēc cilvēki nevēlas laiku ar Tevi pavadīt? Varbūt Tev ir daudz problēmas un Tu mēdz cilvēkiem ar tām uzbāzties? Jo tas pēc manas pieredzes ir biežākais iemesls, kādēļ kādu no bariņa izstumj.
21.03.2017 19:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kā nejusties vientuļi?
Sadraudzēties pašai ar sevi. ;) Pati sevi Tu nekad nevari uzmest. :) Pati sev Tu esi labākā kompānija - vienmēr, visur un uz mūžu. (l)
Atteikums ir normāla parādība. ;) Ikvienam der mācēt pateikt NĒ. :) Un ikvienam der mācēt cienīt citu NĒ. (l)8)
21.03.2017 22:36 |
 
Reitings 121
Reģ: 15.09.2015
Bet cik ilgi var izturēt pašai ar sevi??? No sevis ta neaizmuksi un tā var sākt jukt prātā.... It sevišķi, ja cilvēks aktīvs, daudz apgrozās publikā un te tagad, tusē ar sevi.... nē nē. Es jau vairākus gadus tusēju ar sevi, ja neskaita manu dzīvesbiedru. Un ir tiešām reizes, ka pilnīgi ciest sevi nevaru, gribas kādu vēl....bet nav. Tā, ka vspār neiesaku ilgstoši ar sevi tusēt, labāk vēl 2 draugi un būs ok. :)
21.03.2017 22:41 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Varbūt neīstajā brīdī izsaki piedāvājumus, vai tādus kas neatbilst šo draugu interesēm? :)
Man pēdējo pusgadu nesanāca satikt ļoti tuvu draugu, kurš pie tam ir gandrīz kaimiņš. nu vot visu laiku viens otru sanāca uzmest, nu vnk tāds periods :D tagad atkal daudz komunicējam.. ir attālināšanās, satuvināšanās posmi ar draugiem. Vienmēr pieejama varbūt tikai tava otra puse labākajā gadījumā.. :)
21.03.2017 22:50 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Bet cik ilgi var izturēt pašai ar sevi???
Kad esi ar sevi sadraudzējies, mierīgi. (l)
Redzi, Bernadeta, vientulība un vienpatnība nav viens un tas pats. :) Vientuļš var justies arī lustīgā ballītē, jo neesi sadraudzējies ar sevi. Kad esi sadraudzējies pats ar sevi, ir forši gan tuksneša vidū bez nevienas dzīvas dvēseles vislielākajā vienpatnībā, gan lielpilsētas burzmā. :) Visu izšķir attieksme. ;)
21.03.2017 22:52 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Bet vispār diskusijas ievads tāds pozitīvs "Jo siltāks laiks paliek.." man joprojām auksti un doties pavasarīgās vakara pastaigās piemēram, vēl īsti neprasās :D nu man pašai šādas situācijas nav, jo es socializēšanās loku parasti gan cenšos noturēt, gan paplašināt un vēl tam visam pa vidu "iedraudzēties ar sevi", to arī iesaku - pašpietiekamu, bet aktīvu attieksmi :)
21.03.2017 23:05 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Patiesībā šo svētdien jutos tāpat kā tu, autore. Aiz loga burvīgs laiks, apzvanīju visas draudzenes apkārt, kurai nu plāni, kurai nu "ā, mēs ar to un to jau braucam uz jūru staigāties, mašīna pilna, piedod, ka nepiedāvāju", kurai nu darbs, utt. Tad nu āvu kājas un pati aizdevos uz Mežaparku izstaigāties. Godīgi sakot, tik labi gāja! Sanāca forši atpūsties, izvēdināt galvu un nostaigāju ļoti daudz (jo izdomāju, ka no Mežaparka vēl uz mājām ar kājām nākšu :D )
.
Respektīvi - labprāt arvien vairāk laika izbaudu vienatnē. Jā, uz teātri patīk iet vienai, arī uz mākslas izstādēm. Un neskrienu, neatlieku plānus apkārtējo dēļ, kuri manis dēļ nav darījuši to pašu :D
21.03.2017 23:37 |
 
Reitings 72
Reģ: 20.03.2017
Tad tomēr uz teātri iet vienai (am) ir normāli?
Es tieši biju par to aizdomājies vienreiz, vai būs normāli, ja aiziešu viens.
Un tā arī neizlēm.
Palaidu garām itkā labu izrādi.
Tā vismaz man paziņas teica, kuri mani neuzaicināja.
21.03.2017 23:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Chewie, kāpēc lai nebūtu normāli? :) Kurš to saka? Labprāt ar viņu aprunātos, pastāstītu, kāpēc nav labi ar stereotipiem mētāties :D
21.03.2017 23:51 |
 
Reitings 72
Reģ: 20.03.2017
Marta, tā teica.
Viņa arī teica, ka iet paēst vienam nav normāli.
Viņa arī nepasauca līdzi uz teātra izrādi.
Manu aicinājumu iet vakariņās arī atraidīja.
21.03.2017 23:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Mincis
uz teātri patīk iet vienai, arī uz mākslas izstādēm.
vai ne? (l)
Jo var tupēt pie viena mākslas objekta, cik ilgi (vai neilgi) labpatīk, iet tur, kur pašas deguns rāda, ne sabīdīt kompromisus, aiziet uz filmu vai izrādi un iepazīties ar jauniem paziņām, ar kuriem pārrunāt kultūras aktualitātes un ar kuriem nez vai iepazītos, ja būtu jau kompānija... (l)
Galu galā, kas tad vainas vienatnei? Nekādas. ;)
22.03.2017 01:05 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
nerātnā
Galu galā, kas tad vainas vienatnei? Nekādas. ;-)

Nuu, vienatnei nav nekādas vainas tik ilgi, kamēr nesajūti, ka ir lietas ko jautrāk darīt vismaz divatā. :D Kā reiz autores, kā sociāli aktīva cilvēka, gadījums. ;-)
22.03.2017 09:36 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es redzu 2 iespējas - varbūt nav īstie cilvēki apkārt, bet varbūt arī vaina tevī. pašai jāpaanalizē situācija, vai tavi draugi, kururs aicini uz visādām aktivitātēm, ir cilvēki, kas to izbauda? ja jā, bet ar tevi negrib, tad paskaties uz savu komunikāciju un īpašībām, kas varētu citiem šķist nepievilcīgas.
22.03.2017 09:56 |
 
Reitings 6
Reģ: 20.03.2017
Jā, varbūt man jāiemācās labi pavadīt laiku vienatnē. Man tas ir diezgan nepierasti būt vienai jo esmu kompānijas cilvēks. Bet arī iespējams ka manu draugu loks vienkāšrši ir nepareizie cilvēki. Varbūt jāmeklē jauni cilvēki ar kuriem pavadīt laiku. :-)
22.03.2017 11:09 |
 
Reitings 53
Reģ: 25.02.2016
Cik man si tema ir sapiga :-D
Pati ari esmu kompanijas cilveks, kurs parasti runa visvairak, smejas viskalak, bet nu laika gaita, kad nacas parvakties, tie labie draugi ir pazudusi, protams, dazreiz vel komunicejam, bet tik ta, no serijas, ka iet, ko dari.
Dala vainas ir ari uz maniem pleciem, jo ari ar attiecibu saksanos esmu ta teikt uzmetusi vairakus.
Lidz ar to, galu gala, man ir viens labakais un tuvakais man cilveks, mans puisis.
Protams, dazreiz gribetos kadu draudzeni ar ko paklachoties, aprunat kadas sieviesu lietas, bet nu iztieku tik talu ari bez ta 8-):-)
22.03.2017 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Daudzu meiteņu liela kļūda ir, kā uzrodas otrā pusīte, tā draudzenes tiek pastumtas malā un aizmirstas.
Es nekad tā neesmu darījusi, jo mani draugi ir mans zelts.
Kaut arī lielākoties dzīvojam dažādās pilsētās, liela daļa draudzenes Rīgā, cita Jelgavā, cita Tērvetē, es Jūrmalā. Vienmēr atrodam laiku, lai satiktos - gan meiteņu vakari, gan piemēram, spēļu vakari ar otrām pusītēm.
Laiku var vienmēr atrast draugiem, tikai gribēt vajag.
Es varu lasīt grāmatas, skatīties seriālus viena, bet bez draugu kompānijas es nevaru dzīvot.
@odevka parunā ar draudzenēm un noskaidro, kas ir par lietu, kāpēc ir atsvešināšanās.
22.03.2017 12:44 |
 
Reitings 397
Reģ: 28.02.2017
Es lielākoties izbaudu laiku vienatnē. Man ir divi varianti: vai nu viena, vai arī ar savu vīrieti. Protams, draugi, ģimene, bet ir labi arī vienai.
22.03.2017 12:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tad tomēr uz teātri iet vienai (am) ir normāli?

Nu.. es regulāri eju uz teātri viena :D Mēdzu viena braukt ceļojumos, uz koncertiem, izstādēm, šad tad paceļot pa Latviju. Vienvārdsakot, man nav vajadzīga kompānija, lai dotos apskatīt kaut ko, ko kāro MANA sirds. Īstenībā dažreiz smieklīgi, pasakot, ka eju uz teātri viena, saņemt jautājumus, vai tiešām došos viena :D Skumji, ka daži cilvēki tik ļoti atkarīgi no citu plāniem, ka netiekot pie kompānijas, sēdēs mājās, lai tikai kāda acīs nekļūtu par "nenormālu"
Bet lūdzu nepārprast. Man ir forši draugi ģimene, un kopā ar tiem labprāt pavadu laiku, bet tas nenozīmē, ka atlikšu plānus vai izlaidīšu kādu sev interesējošo pasākumu, ja neviens netiek :)
22.03.2017 12:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits