Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brīvs darba grafiks ar iespēju strādāt no mājām.

 
Reitings 22
Reģ: 17.01.2017
Zinu, ka šeit noteikti ir meitenes, kam ir tāds - brīvs darba grafiks un ar iespēju strādāt no mājas / jebkuras vietas.
Padalieties - kādā jomā strādājat? Saprotu, ka daļai savs bizness, bet interesē tās, kas ir darba ņēmējas.
Šāds darba režīms ir mans sapnis, jo ofisā jūtos ieslodzīta, un brīvlaišana uz četrām nedēļām gadā man ir par maz. Gribētu darbu, kuru varētu darīt no jebkuras vietas...kurā virzienā man meklēt?
20.03.2017 19:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
grāmatvedis, tulks, web lapu veidotājs, fotogrāfs, dzejnieks...
20.03.2017 19:41 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Ir daudz uzņēmumu, kuri piedāvā darbu no mājām. Tikai jārēķinās, ka tas darbs reizēm var būt laikietilpīgāks par darbu ofisā.
Es strādāju attālināti, nozare: IT, mārketings.
20.03.2017 19:46 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
E- komercija. Ja kādreiz biju par strādāšanu no mājām - apnīk. Apnīk arī sarunāties ar saviem mājdzīvniekiem. Brīnumainā kārtā, sagribas tomēr kādu human contact :-D
20.03.2017 19:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man gan patīk ofisā :) Mājās esmu neproduktīva.
20.03.2017 19:58 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Investīciju projektu vadītājs. Nav gluži tā, ka var strādāt tikai pa naktīm un halātā, jo jārēķinās, ka ir arī jātiekas ar klientiem, ka klients var piezvanīt 9 no rīta, utml., bet nu šajā jomā strādāju gandrīz 7 gadus un man nekad nav bijis darba laiks no ... līdz, nekad nav bijis obligāti jāiet uz biroju, varu strādāt no jebkuras vietas. Bet eju uz darbu, jo tur ir ērtāk, nav kaķa, kas pastāvīgi staigā pa klaviatūru vai drauga, kurš manas telefonsarunas laikā izdomā sākt mazgāt traukus.
20.03.2017 20:02 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Biju sabiedrisko speciālistes asistente. Daudz strādāju attālināti :)
Bet piekrītu - ofisos esmu produktīvāka. Piemēram, tagad jau stundu rakstu vienu teikumu preses relīzei... Njāāāāāā, un attapos cosmo :D
20.03.2017 20:09 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man drusku kombinējas darbs, pamatā strādāju no biroja, bet ir iespēja pastrādāt no mājām - ir reizes, kad tas ir ļoti noderīgi, bet 100% tikai no mājām nekad nevarētu.
20.03.2017 20:20 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es otrreiz 100% attālināti strādāt nekad vairs nepiekristu. Nav jau viss tik ļoti rožaini, nav jau nekāds strādāju, kad gribu, vai šodien brīvdiena. Tas ir tāpat kā strādāt ofisā bez ofisa. ;-)
20.03.2017 20:29 |
 
Reitings 22
Reģ: 17.01.2017
Graciela_Andreina
Kuri gan ir tie uzņēmumi? Vai vari nosaukt kādu konkrētu. Skatos sludinājumus, bet pagaidām tikai vienu tādu reālu esmu atradusi, kur varētu pieteikties.
Skaidrs, ka būšana ofisā disciplinē, bet mani tas arī dzen depresijā. Liekās tik forši būtu, ja varētu kaut uz nedēļu noīrēt dzīvokli kādā citā pilsētā, valstī, vai laukos un pa dienu strādāt, bet vakaros laist dzīvē. Apnīk viena vieta - aizbrauc atkal kaut kur citur un tāpat - pa dienu pastrādā, vakarā iziet apskatīties, kas interesants apkārtnē.
20.03.2017 22:32 |
 
Reitings 41
Reģ: 24.10.2014
Esmu pati savas laimes kalēja un man ir brīvs grafiks! Esmu inženiere. Tagad pavisam brīvi sēžu strādāju :D Piektdien arī brīvi līdz pl 3:00 strādāju.
20.03.2017 22:40 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Nu, pārsvarā no mājām varēs strādāt ar specifiskām zināšanām - tie paši IT speciālisti, projektētāji, tulkotāji. Un tad lielākoties darbs būs kā pašnodarbinātajam - alga ir tik liela, cik pats nopelna... Kaut gan nesen redzēju precos.lv sludinājumu, ka meklē mājaslapas administratoru, kam būtu iespēja strādāt attālināti, un nekas tur diži specifisks nebija jāprot. :)
20.03.2017 22:53 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu lūk - es šodien norukāju 17 stundas. Un strādāju mājās! :-D Neko citu vispār neesmu izdarījusi... aizgāju pēc piena kafijai un uzcepu 2 olas pa dienu. :-D Toties ceru, ka vēl rīt izmocīšos un tad pārējo nedēļu varēšu veltīt mācībām un iztikšu ar 2-3 h pa dienu pieslēgties darbam. Nu, tāds plāns vismaz ir :-D
Un par tiem "no - līdz" darbiem mājās. Arī tādi ir! Piemēram, klientu servisa apkalpotājs (tā saka latviski? :-D). Darba stundas no 9/10- 6/7, piemēram. Atbildēt uz e-pastiem, čatiem, zvaniem. Kad mēs meklējām tādus, bijām gatavi maksāt 700eur uz rokas.
20.03.2017 23:29 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
dr567309 Kurā kompānijā tu strādā?
rebell Piesakies Upwork.com, apskati piedāvājumus! Vai iegooglē Latvian blog writer jobs (apmēram), ja rakstība laba :-)
20.03.2017 23:48 |
 
Reitings 32
Reģ: 18.03.2017
Es esmu projektēšanas inženiere un no mājām strādāju pusgadu. Man tas sākumā likās kā sapņu piepildījums. Bet tagad jau ir līdz kaklam. Vienmēr biju teikusi, ka darbu nedrīkst nest uz mājām. Boss uzskata, ka ir adekvāti dot vairāk darba un saīsināt termiņus, jo man taču esot brīvais režīms. Es strādāju katru dienu arī brīvdienās 10 līdz 12 stundas. Jebkuri svētki iet man garām.
Mainītu pret darbu ofisā momentā, ja tiktu dota iespēja.
21.03.2017 08:25 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Darbs no mājām arī ir mans sapņu darbs. Esmu atstrādājusies birojā jau padmit gadu, līdz klinķim, ka esi visu laiku ierobežots un piesiets darbavietai.
Strādājot mājās, neviens tevi nekontrolē. Tu vari nooalgot palīgus, asistentus, autsorsēt da jebko, un pats tikai pieskatīt procesu. Un brīva dzīve :)
21.03.2017 08:28 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
montēju seriālus un reklāmas no mājām. bet tur jābūt gan zināšanu backgroundam, gan labām prasmēm un paziņu lokam industrijā. un nekur ilgāk par mēnesi nevarētu paceļot, jo tomēr failu apmaiņa nav tik vienkārša, ja tie ir simtiem gb, turklāt ne visos pasaules nostūros ir tāds interneta ātrums kā mums.
zinu vairākus grafiskos dizainerus, kas ceļo pa āziju un pelna "amerikā" :) bet man grafiskais dizains galīgi nav tuvs, diemžēl.
21.03.2017 09:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Esmu strādājusi gan no mājām (4 gadus), gan pašlaik birojā. Abi varianti patīk!
Man strādāšana no mājām tiešām ļoti patika - esmu produktīva, organizēta un tas, ka esmu mājās, nenozīmē, ka sēžu cosmo vai caurām dienām dzeru kafiju/skatos TV. Gadījies, ka strādāju arī 12-15 stundas, brīvdienās un svētku dienās mēnešiem ilgi, pat gadiem. Labums: gulēju līdz 10, varēju strādāt kaut pidžamā, jebkurā laikā varēju izbraukt savās darīšanās, neviens nestāv aiz muguras. Bet.. es biju darba ņēmējs, ar regulāru algu + pašnodarbinātais. Tāpēc tā stabilitāte tomēr ir svarīga. Un nevaru teikt, ka man pietrūka kontaktēšanās ar cilvēkiem. Bet esmu vienpate, man par daudz sabiedrības vispār nevajag. Kaut gan strādāju es arī tiešām ļoooti daudz
Pašlaik strādāju birojā! Un arī patīk pat par spīti tam, ka jāceļas daudz ātrāk, nekā biju pieradusi. Agrāk domāju, ka ja celšos agrāk par 9-10, vispār nevarēšu normāli funkcionēt. Bet nē, varu :D Man patīk arī strādāt kolektīvā, bet speciāli pēc tā nerāvos, bet patīk tā, kā ir. Bet.. sēžu viena lielā kabinetā. Tas tomēr ir no svara. Nezinu, vai spētu pielāgoties, ja būtu kāds vēl. Un ar to brīvo laiku nav tik forši, kā strādājot no mājām, bet tāpat ar priekšniecību paveicies - varu tikt pie visiem ārstiem jebkurā laikā, ja vajag ātrāk aiziet - lūdzu. Atvaļinājumu arī varu ņemt sev piemērotā laikā u.c.
21.03.2017 09:26 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Strādājot no biroja, tiek zaudēts ļoti daudz laika. Piemēram, es ceļos 6.00, bet strādāt sāku tikai 8.00. Tās 2h ir vienkārši, lai gatavotos tam darbam, ceļam utt. Tas pats ar došanos mājās.
Ja strādāju no mājām, tad es dienā ietaupītu vismaz 4h ! To varētu izmantot gan miegam, gan atpūtai, gan kam citam. A tā bezjēgā tiek notriekts laiks
21.03.2017 09:35 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Paga, paga, "brīvais darba laiks" un "darbs no mājām" tomēr ir atšķirīgi jēdzieni. Darbu tikai no mājām es negribētu. Brīvais darba laiks un iespēja strādāt no mājām ir forša tad, ja ir arī birojs, uz kurieni: a) nolīst pastrādāt, lai mājinieki netraucē, b) kur rīkot sapulces, satikties ar kolēģiem, papļāpāt, apspriest kādu jautājumu, pakonsulēties, c) aizvest klientu, lai nav jātiekas kafejnīcās. Man vasarā bija 2 tādi mēneši, kad īsti nebija biroja, biroju meklējām, bet draugam bija slimības lapa uz 2 mēnešiem, un tieši bija daudz darba. Man nošauties gribējās. Mājās visu laiku kāds staigā apkārt, kaut ko jautā, tad pārmet, ka es ar viņu nerunāju, tad sāk likt kaut kādus youtube video, tad izdomā kaut ko pārkrāmēt, utt. (t) 2 istabu dzīvoklī tā nav tēma, zinu, ka kolēģis aizbrauca uz laukiem un privātmājā ieslēdzās aiz atslēgas vienā istabā, lai pastrādātu nost no bērniem, tam arī sieva pa 2 mēnešiem iznesa smadzenes, ka vai vai vai, nevelta laiku ģimenei, un no otras puses oi oi oi, nepelna naudu.
21.03.2017 10:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es ne vienu pašu dienu savā dzīvē neesmu strādājusi ar darba laiku no...līdz, man tas šķiet kaut kas absolūti briesmīgs, kā fermā. Sanāk, ka es braucu pa sastrēgumiem uz darbu, pa sastrēgumiem atpakaļ, bieži esmu neizgulējusies. Rimi es iepērkos 18.30- tajā pašā laikā, kad visi pārējie, respektīvi, stāvu 20min. rindā. Uz manikīru, pie friziera pierakstos vakarā un brīvdienās - vispopulārākajos laikos, kad ir grūti dabūt pierakstu un atkal ilgi jāgaida. Drēbes, apavus pērku sestdienās, kad tirdzniecības centros gāžas iekšā ģimenes ar bērniem. Nē, nē, tas nav priekš manis.
__
Bet esmu novērojusi, ka mūsdienās ir palicis ļoti maz darbu, kuros nepieciešama fiziska klātbūtne, turklāt tie ir vismazāk atalgoti. Domāju, ka tā ir augoša tendence. Labi, es nerunāju par ražošanas uzņēmumiem vai fizisku darbu (jālej asfalts, jāzāģē mežs). Bet intelektuālos darbos - kāpēc lai kāds sēdētu precīzi no 9.00 līdz precīzi 18.00 uz vietas? Daudzi darba devēji no tā atsakās. Nu labi, sekretārei, lietvedei ir jābūt uz vietas, bankā meitenei aiz lodziņa jābūt no...līdz, bet tie nav tie labāk atalgotie darbi. Kāpēc lai mārketinga speciālists, projektu vadītājs vai grāmatvedis atsēdētu darba laiku? Tā ir tikai uzņēmuma politika, kas, visticamāk, drīz mainīsies. Tāpat kā ir tāda tendence, ka no algotiem darbiniekiem pāriet uz freelanceriem, mums arī tā ir. Neviens darba devējs negrib maksāt projektu vadītājam, pieņemsim, 1500 par atsēdētām stundām, jo tas ir dārgi, nemotivējoši un neproduktīvi, vieglāk ir maksāt par padarīto - sanāk lētāk, un cilvēku motivē strādāt vairāk.
21.03.2017 10:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits