Dzīve uz čemodāniem

 
Reitings 91
Reģ: 17.03.2017
Šovasar pārvācos no Latvijas un diemžēl ģimenes, kur atgriezties man nebūs. Vēlos pieredzes stāstus :) Vai te ir kāda, kura ceļo apkārt Eiropai?
Vai pārceļoties visu savu iedzīvi vedāt 1 vai vairākos čemodānos? Man ir 3 izmēru - lielais, vidējais un mazais.
Ko darījāt ar lietām, kuras nebija prioritāras? Man piemēram liela lāde ar aksesuāriem, kaste ar apģērbiem - kur tos likt pēdējā brīdī? Jau esmu nošķirojusi aptuveni tos apģērbus, ko ņemšu. Pat elekto ierīces - telefons, dators, epilators, soniskā zobu birste, ķemme u.c. - aizņem vietu. Domāju zobu pastas, šampūnus un citas tāda veida lietas pirkt uz vietas jau.
Nevēlos nonākt šādā situācijā :-D
20.03.2017 18:23 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Biju dzīvojusi vācijā 3 gadus un man tā tevis ieliktā bilde liekas normāli :) Nesaprotu cilvēkus , kuri pārvācoties ņem pāris koferīšus , kamōn , visas pārējās lietas ir tāds sūds , vai ? Lai arī man palika vecāki Rīgā , pie kuriem daļa mantu palika , bet es pat braucot uz 3 gadiem apmēram arī tā izskatījos kā sieviete bildē , jo mantu taču ir daudz . Un manos plānos neietilst tērēties pa jaunam drēbēm un aksesuāriem . Viena lieta nopirt jaunu šampūnu , bet cita - pa jaunam pirkt kurtkas , apavus un citu . ;-)
20.03.2017 18:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Lieko - pārdod vai atdod labdarībai. A ko citu darīt? Var jau arī īrēt noliktavu:
http://www.easybox.lv/lv/cenas
bet - cik ilgi tā un vai atmaksājas? Pat ja tie ir 120 eiro gadā, šā vai tā - vai ir vērts? Tev pēc 2, 3 gadiem tos aksesuārus un no modes izgājušās drēbes baigi vajadzēs? Par 240 vai 360 eiro? (tik tev būs izmaksājusi glabāšana). Ja mantas ir vērtīgas un tev tās vajadzēs - nu tad ir vērts.
20.03.2017 18:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!