Dzīve uz čemodāniem

 
Reitings 91
Reģ: 17.03.2017
Šovasar pārvācos no Latvijas un diemžēl ģimenes, kur atgriezties man nebūs. Vēlos pieredzes stāstus :) Vai te ir kāda, kura ceļo apkārt Eiropai?
Vai pārceļoties visu savu iedzīvi vedāt 1 vai vairākos čemodānos? Man ir 3 izmēru - lielais, vidējais un mazais.
Ko darījāt ar lietām, kuras nebija prioritāras? Man piemēram liela lāde ar aksesuāriem, kaste ar apģērbiem - kur tos likt pēdējā brīdī? Jau esmu nošķirojusi aptuveni tos apģērbus, ko ņemšu. Pat elekto ierīces - telefons, dators, epilators, soniskā zobu birste, ķemme u.c. - aizņem vietu. Domāju zobu pastas, šampūnus un citas tāda veida lietas pirkt uz vietas jau.
Nevēlos nonākt šādā situācijā :-D
20.03.2017 18:23 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Tā kā mūsu merķis ir iekràt, lai ātrāk sasniegtu savus mērķus, šāda minimālistu dzīvošana ir ļoti ērta un parocīga :-D
20.03.2017 22:37 |
 
Reitings 29
Reģ: 20.10.2009
Man tāds pats stāsts kā daudzām šeit- aizbraucu no Lv ar vienu nododamo bagāžu un vienu rokas,bet tā kā pārvācos uz aukstāku vietu kā LV,tad man visvairāk vietas koferī aizņēma siltās drēbes. Ir lietas ko esmu no jauna nopirkusi šeit un ir tādas,ko pēc atvešanas esmu šeit arī izmetusi/atdevusi. Šis tas palika pie vecākiem bēniņos,bet tās vairāk bija mācības un grāmatas neka drēbes un sadzīves lietas.
Vienīgais ko varu ieteikt ir kombinēt- gan apģērbu,gan kosmētiku utt. Tagad ir tik daudz kosmētiskie un attīroši produkti,kuriem ir vairāki pielietojumi. Veiksmi! :)
20.03.2017 23:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits