Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērnu un grūtnieču drēbes i-veikalos

 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Te liela daļa sūta drēbes internetā. Pati piederu pie tās sabiedrības daļas, kam patīk katru apģērba gabalu izpētīt, uzvilkt un tikai tad, varbūt pirkt :-D
Bet, ejot cauri grūtnieču nodaļām vai veikaliem, saprotu, ka negribu tērēt tādas kosmiskas summas, ja apģērbs tiks uzvilkts vien dažas reizes vai dažus mēnešus, tāpēc domāju, ka jāpasūta kaut kas no ārzemju internetveikala plauktiem.
Plānoju drēbītes sūtīt gan sev, gan mazajam. Tas man būs kaut kas jauns, tāpēc ir daži jautājumi :-D
Kādas mājaslapas varat ieteikt? Kas jāņem vērā izvēloties izmērus? Varbūt ir kādi materiāli, no kuriem vajadzētu izvairīties? Varbūt ir kādas konkrētas preces (ne tikai drēbes) mazulim vai māmiņai, kuras jūs pirkāt un varat ieteikt citiem pirkt no ārzemju lapām, vai tieši pretēji, no kā varbūt izvairīties?
Būšu pateicīga par pieredzes stāstiem un dažādiem ieteikumiem. (l)
20.03.2017 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Paceļu, cerībā, ka kāda kaut ko ir sūtījusi (s):-D
20.03.2017 18:10 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man gan vēders parādījās tikai sākoties dekrētam, līdz tam vilku parastās drēbes, protams, neko baigi ciešu, bet blūzītes piemeklēju no skapja, džinsus vienus gan biju H&M veikalā nopirkusi :) Pēc tam daudz sēdēju mājās, tādēļ ar grūtnieču drēbēm dikti neaizrāvos, bet biju šo to pasūtījusi no H&M internetveikala un george mājaslapas, pirku visu uz atlaidēm, pa parastajām cenām nebūtu pirkusi, jo tās man šķiet gana augstas (t)
Bērniņam drēbītes sūtīju/sūtu (jo pa veikaliem nav staigāts jau pāris mēnešus :D) H&M, George, TU clothing, F&F veikalos, metos kopā ar meitenēm FB, kuras veic koppasūtījumus :) Īsti vīlusies nekad neesmu, drēbītes šajās lapās ir labas kvalitātes un par pievilcīgāk cenām :)
20.03.2017 18:33 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Un arī no mytoys.de un windeln.de lapām tajā pašā FB ar koppasūtījumiem ik pa laikam ko sūtu (tos pašus pamperus, salvetes, babybjorn krēsliņu, kuru LV pirkt man šķiet neprāts, kad sāksies piebarošana, tad tur ir feini arī saldie biezenīši utt.) 8-)
20.03.2017 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
oo, Persephon, paldies! Būs laiciņš, papētīšu vairāk! (l)
Kā ir tajās lapās ar izmēriem? Nav krasa atšķirība gan drēbītēm pašai, gan bēbim? :-)
21.03.2017 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Mazulītim drēbītes kaudzēm sūtīju no šīs lapas http://direct.asda.com
Ļoti lētas un labas drēbes, daudzas šim taisa arī koppasūtījumus.
21.03.2017 09:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits