Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kafejnīcas jūrmalā randiņam?

 
Reitings 2
Reģ: 19.03.2017
Sveiciens, varbūt varat ieteikt kādas foršas vietas jūrmalā kur pasēdēt pēc pastaigas gar jūru, tā lai arī nav pārāk tāls gabals, ja neesam ar mašīnu? Nesanāk neko sakarīgu atrast inetā, noteikti negribētos neko no augstā gala (restorāni, ar baltiem galdautiem utt., lai nav stīvi un dārgi :D) Un lai nav tā, ka arī ir kaut kāds krogs. Ticu, ka noteikti ir kādas labas vietas ko ieteikt!
19.03.2017 17:13 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Pirmie, kas nāk prātā lasot ir "Kafijas stūrītis" Bulduros un "Madam Brioš". Uz Jomas ielas Majoros arī ir jaukas kafejnīcas. :)
19.03.2017 17:25 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Jūrmala ir pāri pilna ar randiņošanai atbilstošām vietām. Turpat kur Hotel Jūrmala SPA ir jauks restorāniņš. Man patīk neliels bāriņš Bulduru Semarah Hotel. BBH ir restorāni. Jomas iela ik pēc metriem omulīgas vietas, visām nosaukumus diemžēl neatceros :) Es tomēr pieminēju augstos galus, jo tur var tīri labi pasēdēt ar latte vai vīna glāzi. Vismaz es tur ne tikai vakariņās eju :)
19.03.2017 19:18 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.03.2017
Jā, restorāni manīti dažādi apskati http://www.dining.lv/
bet tas nav ko gribētos, kaut ko ne pa baigi smalko iekš hoteļiem, bet lai ir forša vieta. :)
Paldies par Madam Brioš ieteikumu. Varbūt kādam vēl ir ko ieteikt.
19.03.2017 19:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits