Jauna telefona meklējumos

 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Esmu jauna telefona meklējumos. Pašai jau ceturto gadu ir Samsung, bet jūtu, ka jau ir nokalpojis.
It kā neesmu vīlusies Samsungā, bet varētu kko pamainīt, tāpēc īsti nezinu kādu telefonu vēlos.
Neskatoties uz ikdienas saziņu, svarīga ir arī laba fotokamera.
Ko Jūs ieteiktu?
19.03.2017 12:01 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Autore, iečeko youtubi ar šo telefonu un papēti , varbūt sapratīsi labāk vai der vai neder :-);-)
19.03.2017 13:08 |
 
Reitings 43
Reģ: 16.06.2016
Es arī tikai par huawei! Man ir p8 un ļooti apmierina.
19.03.2017 13:10 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Paldies dāmas! ;)
19.03.2017 13:16 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
No telefoniem neko daudz nesaprotu.. varbūt kāda var padalìties ar atsauksmēm par iphone? +/- ? Kādu modeli ieteiktu ?
19.03.2017 13:18 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Perkot jaunu telefonu jāapzinās viena lieta, ja tiek pirkts IPhone, tad būs IOS operētājsistēma, ja Samsung, Sony, Huawei vai citi, tad tur būs Android, ja telefons "gļuko", tad visdrīzāk pie vainas ir operētājsistēma, nevis telefona dzelži.
crimson, IPhone telefoniem arī problēmu netrūkst, ir pieejams mazāk aplikāciju, ja telefona OS tiek updeitots, tad telefons mēdz parvērsties par "kieģeli" un protams Apple pa kluso izsuc visu tavu informāciju no tava telefona. Vēl visas telefona detaļas un papildierīces maksā neadekvāti dārgi. Bet ja cilvēks ar visu šo ir gatavs samierināties, tad lai lieto.;-)
19.03.2017 13:21 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, ja nav ne dators Apple, ne planšetes, tad tas IPhone tāds pats telefons vien ir. Draugam ir kkāds letais Samsung un darba telefonu nesen dabūja jaunu IPhone - galīgi nav sajūsmā. Saka ka nekas baigi īpašāks nav.
19.03.2017 13:29 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Man ir iPhone 6 un draugam iPhone 7. Kopš pārgājām uz iPhone, neko citu vairs negribas. Telefons loti ātrs, necakarejas un neuzkaras, lietoju jau gandrīz divus gadus. Manuprāt loti ērts un pārskatāms. Patīk ari Samsung edge un huawei honor. Tie būtu vel divi varianti ko izvēlētos, ja nebūtu iespēja iegādāties iPhone. Cenas zina huawei ir lētāks, bet iekšas tādas pašas un pat dažas labākas kā iPhone 7.
19.03.2017 13:38 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Mēs ar vīru arī vairs nespējam iedomāties kādu citu telefonu kopš mums ir iPhone.
19.03.2017 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 822
Reģ: 17.03.2013
es arī kopš pārgāju uz iphoniem neko citu negribētu.
samsungu noteikti nē, sony ne tik- huawei būtu nākamā izvēle lkm
19.03.2017 13:49 |
 
Reitings 40
Reģ: 08.02.2017
Man ir Huawei p8 šobrīd. Es esmu pilnīgi apmierināta ar šo telefonu. Šis ir nu jau mans 3. Huawei telefons.
19.03.2017 13:50 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Pilnībā visiem Samsungiem, kad bija manā ģimenē, jau pašā sākumā kaut kādas problēmas sāka parādīties. iPhone gan ir super.
19.03.2017 13:51 |
 
Reitings 4
Reģ: 14.03.2017
Neko labāku un ērtāku kā iphone vispār nav. Pat. Ecākie modeli ir super
19.03.2017 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
huawei p8 lite noteikti nav vērts ņemt vairs. (protams, atkarīgs, kurš modelis, bet neesmu pamanijusi ALE-L04 LV) atjauninājumi vairs nenāk un līdz ar to ierīce manā skatījumā paliek mazāk funkcionāla ar katru mēnesi. Mums ir ļoti, ļoti, ļoti šaura telefonu izvēle un tas, kas nav trendīgs, ir nenormālās cenās (piemēram, blackberry 10).
Ar p8 lite nodzīvoju stabilu gadu, vairāk pat. Huawei man patika ļoti, ļoti, bet pāris lietas specifiski šim modelim ir kritiskas - pēc 6 men atteicās darboties wifi un tas ir vienkārši defekts. man iedeva pilnībā jaunu ierīci, bet pagāja 3 mēneši jaunajā gadā un viss - gribēju pret sienu mest. tagad stāv nolikts plauktā, gaida, kad brauks uz garantiju.
ilgi, ilgi frustrējos par to, ko ņemt nākamo tā, lai pēc gada nav jādomā - ko tad atkal... - it īpaši tāpēc, ka man reāli veikalā patīk varbūt 2 ierīces diziana ziņā. domāju par honor8, gandrīz paņēmu, bet tad paturēju rokās, apčamdīju (beidzot ieraudzīju dzīvē) un priecājos, ka nepaņēmu. Visi telefoni kā pagales, savā mazajā somiņā (kas ir pases izmērā) pat nevaru ielikt, kur nu vēl jakas kabatā, lai neizkrīt, besī.
.
androīdi nāk ar foršām iespējām padarīt ierīci un tās ui pēc iespējas personiskāku. huawei ir virsū EMUI, bet ar maniem telefona ikdienas lietošanas apjomiem neviens man nav izturējis ilgāk par 1-1,5 gadiem kā parādās tās pašas problēmas kas vienmēr - lēns, iesalst, neveras vaļā aplikācijas utt. ceturtdien waze slēdzu iekšā 5 minūtes... uzlikt adresi aizņēma vēl tikpat!
.
izdomā, ko tu pati gribi, kas tev ir nepieciešams - iespēja personalizēt, miljons un viena opcija tēmām, iespēja mainīt ierīci katru gadu, katru otro uz jaudīgāku. vai minimālisms, kas tev sniedz visus tos pašus pakalpojumus, bet pat neiedomājas apstāties uz sekundi un divus gadus solās kalpot bez problēmām..
.
daudz opciju nav mums - vai nu ābols, vai nu androīds. protams, vēl ir microsofts, bet neredzu praktisku pielietojumu kā soc.mediju aktīvam lietotājam ar limitētu aplikāciju pieejamību.
.
pilna youtube ar informāciju par visiem telefoniem, salīdzinājumiem utt. iphoni ir neadekvāti augstā cenā, manuprāt, kamēr citām ierīcēm būs labākas iekšas par 1,5x lētāku cenu.
19.03.2017 15:44 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Šobrīd manā īpašumā ir jau trešais IPhone 7.. pirms tam bija 5S, tagad 7 Plus... kopš sāku lietot, nevaru iedomāties atgriezties pie citiem telefoniem...
19.03.2017 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 2510
Reģ: 29.01.2009
Sony ir labas kameras, bet pats tel draugam neizvilka 2 gadus
19.03.2017 16:02 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Man ir Iphone 6 vairāk kā 2 gadus. (Jāatzîst, ka biju kvēls Iphone nīdējs pirms man tāda nebija)
Ātruma ziņā vnk ideāls, strādā gandrīz kā pirmajā ieslēgšanas dienā.
Daudziem gan, cik zinu, kritieni uz zemes ir liktenīgi telefona ekrānam, tomēr mans ir kritis maratona laikā uz asfalta 2x, vairākas reizes uz flīzēm ar ekrānu uz leju utt., bet nekad nav noticis (tfu, tfu, tfu). Tā ka mans ir īpaši izturīgs
19.03.2017 16:57 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Norāvās teksts:'-(
Kā mīnuss ir baterija. Ja ārā ir līdz +5 grādi, to nav iespējas lietot ārpus telpām, slēdzas laukā jau pēc 2 minūtēm. Kgan ikdienā baterija tur salīdzinoši labi. (Jaunajiem modeļiem, cik dzirdēts tādas problēmas vairs nav novērotas).
Atmiņa jāņem vairāk nekā 16 gb, jo atjauninājumi ir bieži, bildes, video aizņem daudz vietas.
Ērts lietošanā.
Kamera ir ok, bet gribētos labāku( 6s jau ir labāka un modeļiem jaunākajiem attiecīgi arī)
Kopumā ideāls, ja tikai ne tā baterija aukstumā.
Kad šis nokalpos, nākošo ņemshu arī Iphone. Kgan ticu, ka var atrast arī līdzvērtīgu, bet draudzīgāku cenas ziņā.
19.03.2017 17:03 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Esmu ntos gadus pirkusi samsungus dažādus modeļus. Telefonam nav ne vainas, bet ar laiku visi kā viens sāk gļukot, lēnām atver programmas un tt. Man viss vairāk kaitināja tas, ka raustījās klaviatūras un normāli neko uzrakstīt nevarēja. Vai arī, kad steidzami kaut kas jānobildē, kamera atveras pēc kādas minūtes. Baterijas arī visiem samsungiem bija drausmīgas. Tik ātri izlādējās.
Tad pārgāju uz iphone 6 un telefons man jau ir gadu. Un ne reizi nav uzkāries un ir ļoti, ļoti ātrs. Es paņemot rokās sava drauga samsung edge 6 vai kāds tur nosaukums.. nervi iet pa gaisu. Tik lēns un telefons ir gadu vecs. Mīnus iphonam ko esmu ievērojusi, ka sliktāk ķer zonu. Piem, man darbā ir slikta zona jau tā, bet ar samsungu mani varēja vienmēr sazvanīt, bet ar iphonu speciāli jāiet pavisam ārā, lai uzzvanītu. Tad vēl tas, ka baterija pie 7% vienmēr izlādēsies. Baterija tur ilgi man, es ik pēc 2 dienām lādēju, bet tomēr tāpat izlādēsies pie tiem 7%. Tie ir tikai 2 mīnusi, kas atsver visu pārējo. Takā es ļoti regulāri izmantoju internetu telefonā, sazinos ik pa laikam, skatos bieži vien youtubē video un telefona ātrums paliek nemainīgs - esmu laimīga. Jo man žēl savu nervu stresot par telefona lēnumu :D Kaut kā tā.
19.03.2017 17:04 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Katram cilvēkam jau savs telefons un sava pieredze, bet es esmu Samsung fane :D Man ir 7 edge, nopirku tikko viņš parādījās, gads jau riņķī un nekādu problēmu, tur pretī draugam bija iphone 6, tas psihoja visu laiku :D šī ziema bija kā punkts uz i, lai atbrīvotos no tā kluča, ziemā telefonu vari līdzi neņemt, jo viņš slēdzas ārā, kā jau meitenes minēja, zem +5 slēdzas ārā, kas prekš mūsu klimata ir murgs.. kā arī iphone standartā nāk ar 16gb, kas ir nekas, ja gribi vairāk, tad jau cena ir daaaaudz pa lielu.. Lētākais Samsungs nāk ar 32gb atmiņu, jaunais solās būs ar 64gb jau. Nekas negļuko, kamera ir LIELISKA, varu fotogrāfēt tumsā, nebūs nekādas kubikbildes kā ar iphone.. Man arī nekad nav bijušas problēmas, ka nevarētu kādu failu atvērt vai ko tādu, jo Samsungam iekšā ir viss, turpretī Iphone spēj atpazīt tikai savu mac.
19.03.2017 17:27 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
ILYSB, kas samsungam skaitās tas viss, kas nav iPhone? Un nav nekādu kubiku kamerai gan. Ja salīdzini iPhone ar Samsung, tad salīdzini 7.ar 7. nevis 6. ar 7. Kā zināms, tie abi iznākuši aptuveni vienā laikā. 7. iPhone neslēdzas ārā, vismaz nav novērots. Atmiņa mazākā tam arī ir 32gb. Kamera vispār super ir, daudz labāka tumsā kā 6.
19.03.2017 17:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)