Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Traucē iemigt!

 
Reitings 29
Reģ: 27.08.2015
Sveikas!
Es ļoti lūdzu pievērst umanību tieši problēmai, kas radusie, nevis manai gramatikai, lūdzu!
Tātad, es īrēju istabiņu pie kādas sievietes. Dzīvoklis atrodas man ļoti izdevīgā vietā, par izdevīgu samaksu. Mainīt būtu ļoti neizdevīgi, šobrīt.
Pati problēma ir tajā, ka šī sieviete naktī man traucē iemigt, bet man ir ļoti svarigi laikus aiziet gulēt.
Traucēšana izpaužas šādi - Pirms gulēt iešanas, kas sakrīt tieši ar manu gulēt iešanas laiku.
Viņa vienmēr līdz galam neaizver savas istabas durvis, vienmēr!
Tiklīdz es izslēdzu gaismu, ietinos silti segā, tas pats notiek arī otrā istabā!
Un jau pēc 10min viņa sāk sevi tīšām skaļi apmierināt, vaidot un arī tā džinkstoņa no vibratora , man nenormāli krīt uz nerviem un traucē iemigt.
Esmu pat cēlies augšā un garāmejot, pievēris viņas durvis, bet tiklīdz esmu zem segas, šī izdomā aiziet uz vannasistabu un atpakaļ ceļā, atkal piemirst duvis pievērt un turpina tādā pašā garā.
Es saprotu, ka vissdrīzāk viņa cenšas pievērst manu uzmanību, jo arī ikdienā viņa ik pa laikam to dara.
Piemēram, vienmēr nesot no vannasitbas izmazgātās drēbes, viņai netīšām nokrīt krūšturis vai biksītes, nevis piemēram zeķe..
Visādi citādi man nekas pret viņu nav, viņa ir jauka, gudra un izskatīga sieviete, bet nu sorry mani viņa nesaista.
Viņa ir pāris gadus vecāka par mani, nesaku gan ka tas ir iemesls, kamdēļ viņa mani nesaista.
Vispirms vērsos ar šo problēmu pie kolēģiem darbā, bet nu vienīgais, ko man ieteica ir, lai palīdzu dāmai sasniegt baudas virsotni un ir miers mājā.
Bet vaitad tas nebūs nejauki, ja pārgulēšu ar viņu tikai tāpēc, lai pats pēc tam varētu iemigt. Tas nebūtu pareizi.
Var jau būt es stipri kļūdos, un biksītes viņa tiešām netīšām mētā un dzimusi arī tramvajā.
Bet vai tiešām pa māju jāstaigā bez krūštura un īsos šortiņos, kad dzīvo kopa ar svešu vīrieti?
Neuztveriet to tagad tā, ka es pārmetu, ka sieviete pašapmierinās vai cenšas pievērst uzmanība vīrietim. Tas viss ir normāli un man noteikti nekas nav pretī.
Bet es uzskatu, ka viņai jau sen vaidzēja saprast, ka mani viņa nesaista un jāliekas mierā.
Es ar viņu jau dzīvoju 5mēnešus.
Kā lai es uzsāku ar viņu sarunu par visu šito?
Es negribu viņu netīšām aizvainot un meklēt citu dzīves vietu.
Esmu nedaudz kautrīgs, tapēc runāt ar sievieti par šādu tēmu, kas pietam vecāka par mani, bez kāda jūsu padoma, man būs smagi.
Palīdziet!
18.03.2017 20:09 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Recepsu, pat pec 5-10min iedarbojas
22.03.2017 23:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!