Vai modernās sievietes mērķē par augstu?

 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Veca gudrība, kura pastavēja gadssimtiem teica precies savas kārtas, klases ietvaros. To modernizējot būtu preci kādu ar līdzīgu izglītību un ienākumiem un dzīves vērtībām.
Bet mūsdienu sievietes.. saklausījušās un saskatījušās moderno femisnitu propogandu gan filmās, gan žurnālos, gan šovos un sociālos tīklos dzīvo ideālu pasaulē... Un vēlas būt pelnrušķītes...
Tāpēc man vismaz kā modernam vidusmēra puisim bez kaitīgiem ieradumiem liekas, ka jaunās paaudzes meitenēm var izklaidēties, bet nevar veidot attiecības. Jeb varētu teikt, ka tas ir neiespējami.. vienmēr kautas pietrūkst vienmēr grib vel kaut ko.. tad nepaņem emocionāli, tad neizskaties, gana vīrišķīgs, tad jums ir par mazu augumu starpība un esmu 185... Katrai sava vaina...
Varbūt kad tiks līdz 30 viņas attapsies... Bet kad man pašam būs vairāk gadu, kāpēc lai es gribēt ņemt pazemināto standartu paku un nevis jaunu skaistu meiču uz 25... Un jā es neesmu ne krāpējs ne kas tik domāju kāpēc 25 gadīgam puisim atrast attiecības ir neiespejami...
18.03.2017 01:26 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.03.2017
Vispār jau tēma bija nedaudz provakatīva un šādas tādas frāzes par daudz piemetu... Bet ideja bija ar domu, ka ja meitene ir nekas viņa grib labu sakarīgu vai vismaz turīgu puisi... Bet ja meitene ir izglītota, pelnoša un patsstāvīga nu jau viņai vajag super puisi...
Tā teikt pateicoties sociālajiem tīkliem, tv utt skaistā meitene no ciema apzinās, ka Janka varbūt ir labākais čalis ciemā, bet tur netālu ir pilsēta un Pēča būt labāks grābiens...
Ar to es gribētu teikt, ka vai nu es varu pamatā dabūt meiteni kura ir krietni zem manis izglītībā un prāta spējās, bet meitenēm kuras ir apmēram līdzīgas man savās spējās nekad neesmu opcija, jo man protams ir daudz grūtāk konkurēt ar puišiem kuri ir 5 gadi vecāki stabilāki un pieredzējušāki. Kad teicu kāpēc, lai es ņemtu 30 gados viņas atpakaļ, ja praktiski cilvēks nostabilizējas uz tiem 25iem apmēram un varu iemainīt jaunāku skaistāku un brīvi izvēlēties kādu un nevis šo kura 10 gadus visus brāķēja un nu jau sāk agresīvi mesties visiem virsū.
Tas tik tā... Mans novērojums. Jo veiksmīgāka sieviete, jo grūtāk viņai atrast veci, jo vel labāks jau par viņu diži neeksistē.
Protams es neko nesaku sliktu par modernām meitenēm.. šī modernā pasaule un ofisa darbi pierāda, ka tur viņas bieži ir pārākas un pārsvarā pats zinu gana meiču, kas pelna daudz vairāk kā puišu...
19.03.2017 00:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kāpēc, lai es ņemtu 30 gados viņas atpakaļ

Tu nevari viņas ņemt ATPAKAĻ, jo tev viņas nekad nav bijušas.
19.03.2017 00:36 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Bet ideja bija ar domu, ka ja meitene ir nekas viņa grib labu sakarīgu vai vismaz turīgu puisi... Bet ja meitene ir izglītota, pelnoša un patsstāvīga nu jau viņai vajag super puisi...

Kas tur tik nesaprotams? Izglītotai meitenei diez vai ilgtermiņā būs kas kopējs ar puisi, kuram tikai, piemēram, 9.klases pabeigtas. Ir izņēmumi, bet doma tāda, ka vienkārši lielākoties nebūs par ko runāt, intereses visticamāk citas, mērķi utt. Arī iespēja tādiem vispār satikties šķiet ir mazāka.
19.03.2017 00:44 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kas Tev liek domāt, ka meiteņu un puišu 'vērtību' un 'līmeni' nosaka tikai tas, cik tie ir izglītoti un cik lielu ciparu var uzrādīt bankas kontā vai zeķē? (t)
Daudz lielāku lomu īstās un mīlošās attiecībās spēlē emocionālā inteliģence nevis intelektuālais koeficients. :-P Un Tavos šovinistiskajos un nicīgajos izteicienos par sievietēm labi manāms, ka Tava emocionālā inteliģence ir niecīga, lai neteiktu nekāda. :-P ;)
Meitenes tādam neskatās ne virsū, jo, ja ne apzināti, tad noteikti intiutīvi jūt, ka ar šādu tipu attiecības veidot nav vērts. :D :-P
19.03.2017 00:48 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Kas Tev liek domāt, ka meiteņu un puišu 'vērtību' un 'līmeni' nosaka tikai tas, cik tie ir izglītoti un cik lielu ciparu var uzrādīt bankas kontā vai zeķē?

+
19.03.2017 00:49 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Kas Tev liek domāt, ka meiteņu un puišu 'vērtību' un 'līmeni' nosaka tikai tas, cik tie ir izglītoti un cik lielu ciparu var uzrādīt bankas kontā vai zeķē?

Vairumos gadījumu tieši tā arī ir. Nekāda emocionālā inteliģence nesaturēs attiecības ilgtermiņā, ja čalis pelnīs viduvēju algu vai pat pēc ilgstošiem centieniem nekur diži pa karjeras kāpnēm neuzrāpsies.
19.03.2017 00:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Westpoint, izglītība un cipars ir tikai daļa "vērtības", otrie 50% ir emocionālā inteliģence, seksīguma līmenis, humora izjūta, utml.
19.03.2017 00:59 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Par to jau es arī runāju - ilgtermiņā. Neviena lieta, process vai ideja nevar veiksmīgi pastāvēt un attīstīties, ja tā nesastāv no tevis minētajiem 50+50. Attiecībās taču same?
19.03.2017 01:04 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja attiecības un 'mīlestība' ir darījums, tad, jā, protams, ka izglītības 'līmenis' un maka 'biezums' spēlē vienīgo lomu. :D
Ne tikai mūsdienās, arī senos laikos ir pastāvējusi laulības prostitūcija. :-P Nav nekas jauns šai pasaulē. :D
Tas gan neizslēdz to, ka ir, bija un būs ļaudis, kam mīlestība ir mīlestība nevis statusa apliecinājums. :) (l)
19.03.2017 01:05 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Alga un izglītība ir maināmi komponenti, to var attīstīt, varbūt atkarīgs no vecuma, potenciāla utt. Cilvēku veido viss kopā.
19.03.2017 01:15 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2016
Attiecībās ir viss tas pats, kas ar ekonomiku: ja prece ir pieprasīta, tad tā attiecīgi ir dārgāka un ne visiem pieejama :D Ja nebūtu pieprasījuma, tad cena būtu "pieejamāka" arī vidusmēra patērētājam :-)
.
Vispār tā ir, meitenes grib puisi virs sava līmeņa un izskaidrojums ir pavisam vienkāršs, meitenes vidēji statistiski tiekas ar vecākiem džekiem. Ja 22 gadīga studente tiekās ar 26 gadu džeku, tad viņa tīri teorētiski nevar būt tāda paša līmeņa. Turpretī 22 gadus vecam studentam bez stabiliem ienākumiem, uzkrājumiem, mazāku dzīves pieredzi ir krietni grūtāk izkonkurēt divdesmitsešgadīgo. :-P
21.03.2017 07:52 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2016
Turklāt nav skaidrs, kāpēc tu izcel tieši to, ka esi moderns vidusmēra puisis "bez kaitīgiem ieradumiem". Tas, ka esi bez kaitīgiem ieradumiem, ir tavs lielākais sasniegums vai kā? Man ir tāds jautājums, lai tu padomātu brīvajā laikā - ko tu spēj dot meitenei jeb nahuj tu viņai vispār esi vajadzīgs? :-/
21.03.2017 07:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt kad tiks līdz 30 viņas attapsies...

Ak.. šis maģiskais 30! :D Ja attiecībās nevalda mīlestība.. tad arī sievietei pēc 30 vīrietis nešķitīs gana labs.. kā arī pastāvēs lielāks risks iemīlēties citā. Gluži kā 16, 20 un 25 gadu vecumā :D
21.03.2017 10:03 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Uz gadiem 30 tiešām attapsies, ka vienas. Dažas vēl paliks tajā, ka vajag izklaidei un kā jau tu rakstīji, kāpēc vajag vecu gazeli, ja ir iespēja tikt pie 25 gadīgas.
Nevajag meklēt vainu otrā paskaties uz sevi ir iespējami neskaitāmi iemesli kāpēc grib tikai izklaidi. Un tākā te rakstīja, neapzinies uz kura plauktiņa tev jāsēž.
21.03.2017 10:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tieši 30 man šķiet foršs vecums.. tiekoties ar 40 gadīgu-seksīgu vīrieti.. neviens nepadomās, ka viņš tētis :D
21.03.2017 10:22 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Turklāt nav skaidrs, kāpēc tu izcel tieši to, ka esi moderns vidusmēra puisis "bez kaitīgiem ieradumiem". Tas, ka esi bez kaitīgiem ieradumiem, ir tavs lielākais sasniegums vai kā? Man ir tāds jautājums, lai tu padomātu brīvajā laikā - ko tu spēj dot meitenei jeb nahuj tu viņai vispār esi vajadzīgs?
+
Ak.. šis maģiskais 30!
:-D
Tik daudz pēdējā laikā dzirdu aplamības par sievietēm 30+! Vai tad viņām būtiski kas mainās izskatā, nošļūk viss, smadzenes atslēdzas, kļūst mazāk vērīgas pret sevi, vai mainās viņu vērtība, skatās zārka virzienā, vai kaut kāds 30+ zīmogs tiek uzspiest pierē?! Nu nekas tāds nenotiek!!!
Ja konkrētais puisis meitenei nebūs interesants 20, 25 gados, tad arī pēc 30 nekas nemainīsies. Visur min izglītību, naudas daudzumu bankā, mašīnu skaitu garāžā utt., bet ja vīrietim nav morālā brieduma, tad to visu viņš var iebāzt dziļi vienā vietā un dzīvoties ar meitenēm, kas uz to piever acis, vai kurām šo vīrieti vajag tikai savu vajadzību apmierināšanai. Un tieši tā pat tas strādā pretējā virzienā.
Jābūt pašpietiekamam!
21.03.2017 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Tieši 30 man šķiet foršs vecums.. tiekoties ar 40 gadīgu-seksīgu vīrieti.. neviens nepadomās, ka viņš tētis

+
21.03.2017 10:28 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Visu laiku tikai nauda, izglītība un darba sasniegumi...to pēdējā laikā dzirdu ļoti daudz. Bet kur paliek pats cilvēks? Tāda sajūta ka tikai šīs lietas ir pamats veiksmīgām attiecībām.
Zinu meiteni kas atbilst aprakstam..ir augstākā izglitība diezgan sarežģītā jomā, strādā pelna, ir patstāvīga nu ķipa "augstaks" līmenis laikam, bet džekiem vienalga nav labi! Kopā ar viņu komplekso jo jūtas ka viņa ir pārāka, tad beigās ir tā ka nekas nav īsti labi? Vainu jauna bez izglītības golddigger, vai pārāk izglitota un patstāvīga....
Runājot par izglītību, pietiekami daudz satikti cilvēki ar augstāko, bet no inteliģences ne miņas, arī darba jautājumos liekas ka daža laba to papīru ir nopirkusi, vai arī augstskolās neko vairs nemāca jo vienkārši elementāras lietas nespēj izdarīt, kur vienkārši prasās pakustināt smadzenes...
Izglītības līmenis, vismaz man noteikti nav kaut kas pēc kā vertēt cilvēku.
Un paši džeki jau ar neprot izvēlēties meitens, visu laiku kāpj uz vienu un to pašu grābekli. Nu nav jau tā ka nav vairs labas meitenes :)
21.03.2017 12:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012

Pacieties līdz 36 gadu vecumam, nebūsi vairs "sarūgtinātais beta" :)
21.03.2017 12:33 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
kamēr alfa ar betu skaidro attiecības, tikmēr omega apaugļo mātītes. Veca patiesība un nekas nemainās.
21.03.2017 12:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!