Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dermatologs Veselības Centrā 4

 
Reitings 89
Reģ: 12.02.2015
Hey!
Izskatīju arī vecās diskusijas par dermatologiem, bet interesē tieši par VC4 speciālistiem. Vai ir pieredze, jo ieskatījos mājas lapā, un tur to speciālistu ir tik daudz!
Ģimenes ārsts izrakstīja arī nosūtījumu, bet nevaru izlemt pie kā labāk griezties, jo ir problēmas gan ar ķermeņa ādu, gan galvas ādu. Vēlētos savas problēmas risināt pie viena speciālista, nevis "vazāties" no viena, pie otra.
Lūdzu, padalieties ar informāciju, ja kāda ir apmeklējusi VC4 kādu no dermatologiem.
Paldies! :-)
17.03.2017 20:51 |
 
10 gadi
Reitings 471
Reģ: 13.10.2011
Biju pie Janovskas. Viss apmierināja, ļoti saprotoša un zinoša dermatoloģe :)
17.03.2017 23:08 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Eju pie Sidorčikas (vai tml.) Lieliska :)
18.03.2017 00:05 |
 
Reitings 126
Reģ: 28.07.2016
Padalīšos savā pieredzē par Veselības centra 4 dermatologiem, konkrēti par vienu dermatoloģi.
Tātad pirms 3 gadiem man sākās problēmas ar ādu, roku locītavās, uz delnas un vēlāk jau arī uz sejas parādījās tādi sarkani, niezoši pleķi, kas palika arvien lielāki. Nu ko, pieteicos vizītē VC4 pie dermatoloģes L. Kapteines. Aizbraucu, paskatījās uz mani, kaut ko pajautāja un pateica, ka man ir iedzimts atopiskais dermatīts un izrakstīja man hormonālās ziedes un krēmus. Tajā pašā dienā uztaisīja kaut kādas mistiskās analīzes no kurām tolka nebija nekāda. Pati vizīte man izmaksāja 40ls + analīzes un medikamenti - kopā 200ls. Nu labi, zieķēju tās smēres, sākumā kaut ko nedaudz palīdzēja, noņēma niezi, vēlāk, kad atkal sākās alerģijas uzliesmojums palika vēl sliktāk. Tās smēres burtiski sāka dedzināt ādu, tā ka pilnīgi līdz asarām. Pēc aptuveni gada man bija tāds alerģijas uzliesmojums, ka viss ķermenis jau bija vienos sarkanos izsitumos, galva nežēlīgi niezēja, mati krita pa šķipsnām laukā, šausmās skatījos uz sevi spogulī. Biju totālā izmisumā, nezināju ko darīt. Paveicās, ka atradās laba dermatoloģe, ielika mani slimnīcā pie sistēmas, uztaisīja analīzes, izrakstīja tabletes, kas man patiešām arī palīdzēja, atkopos un pēc nedēļas jau viss bija normāli. Pēc tam arī atklāja no kā man ir alerģija. Tagad vairs tādi alerģijas uzliesmojumi nav bijuši.
Otrreiz vairs noteikti neietu uz VC4. Neiesaku arī citiem doties pie šīs dermatoloģes - L. Kapteines, ja vien ir vēlme kārtīgi patukšot maciņu. Varbūt man vienkārši nepaveicās ar konkrēto "speciālisti", nezinu, bet man ir slikta pieredze ar VC4 dermatologiem.
18.03.2017 01:07 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.11.2016
Es nezinu vai viņa vēl tur strādā ,bet neiesaku Sandru Zemvaldi. Lieka laika un naudas tērēšana. Kaut cik palīdzēja Olga Princeva STS centrā ,bet arī ne līdz galam.
18.03.2017 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 1712
Reģ: 09.07.2011
Man vispār vairs nav nekādas vēlmes iet pie VC4 ārstiem. Esmu bijusi pie vairākiem, bet vienmēr tas pats stāsts - 5min konsultācija, kuras laikā tikai paņem analīzes vai izraksta nosūtījumu uz laboratoriju un vairāk nekā 80eur nav. Tad atkal jāpierakstās pēc nedēļas - atkal tas pats - paskatās analīžu rezultātus, neko jēdzīgu nepastāsta un neiesaka, tikai izraksta zāles uz vismaz 30eur un pēc mēneša liek nākt atkal. Tā kāda gada garumā ik pēc kāda laika gāju uz turieni, dzēru zāles, taisīju analīzes, kamēr beigās apnika, jo rezultāta nekāda un arī ārstu ieinteresētība ir nulle. Beigās tikai iztērēju lielu naudu un sapratu, ka uz turieni vairs neiešu ne pie kāda speciālista. Tad jau pat vietējās poliklīnikas ārsti ir zinošāki un izpalīdzīgāki.
18.03.2017 15:11 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.11.2016
Tā Zemvalde bija sliktākā dermatologe pie kādas jeb kad biju bijusi.Ienacu kabinetā ,viņa pavirši uz manis ( nē ,ne uz manas problemātiskaas ādas ) paskatījās un turpinaja rakstīt datorā. Izrakstija zāles par pamatīgu summu un pēc 2 nedēļām lika atnākt atkal. Otrā vizīte bija,bet trešā gan vairs nē.
18.03.2017 15:17 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Man arī ir ļoooti slikta pieredze ar Lindu Kapteini, kas, es patiešām tā uzskatu, ir pavirša un iedziļināšanās problēmā viņu vispār neinteresē. Jā, par naudu arī piekritīšu. Biju sen, pirms kādiem 9-10 gadiem, kad parādījās pirmās kuperozas ādas pazīmes man. Viņa arī pavirši apskatījās, kas tur bija ar analīzēm vairs neatceros, bet pasākums bija dārgs. Tā kā man bija apdrošīnāšana, mani tas īpaši neuztrauca, bet faktu par dārgumu ļoti labi atceros. Tātad viņa man pateica, ka man ir sejas ērcīte un izrakstīja Rozex gēlu pret šo ērcīti. Lietoju, lai gan ļoti dedzināja ādu. Zvanīju viņai, kad beidzot tiku pie atkārtotās vizītes, teicu, ka sūrst, liekas, ka ir vēl sliktāk. Nekas, tā jābūt, bet skaidri redzēju, ka ir sliktāk. Pierakstījos poliklīnikā pie dermatoloģes(maksas gan, bet cena stipri mazāka), kas paņēma ādas uzsējumu un teica, ka nekāda ērcīte nav un nav bijusi, ka man ir kuperoza āda, kas pie kairinājumiem var pāriet rozācijā un šis rozex gēls ir katastrofa jūtīgai, kuperozai ādai. Nevienam neiesaku šo dermatoloģi. Kā var tik it kā prestižā vietā strādāt tik, manuprāt, neprofesionāls cilvēks.
18.03.2017 15:35 |
 
Reitings 57
Reģ: 11.11.2016
Tā laikam ir kkāda tendence. Pasen biju pie Rones-Kupferes, tur bija tas pats. Īgna, runā ar mokām, pa tēmu neko neizdarīja. Tikai noslauca neadekvātu piķi. Nekad vairs!
18.03.2017 15:45 |
 
Reitings 57
Reģ: 11.11.2016
Es tagad nemeklēšu, kur Kolontaja pieņem, bet viņa manu problēmu atrisināja ātri un laipni :)
18.03.2017 15:46 |
 
Reitings 89
Reģ: 12.02.2015
Paldies, meitenes!
Laikam jādomā kāds cits variants, jo cenas arī kosmiskas. Palasīju viņu mājaslapā atsauksmes, kur, protams, ir tikai labas, kas vēl vairāk liek šaubīties par došanos uz VC4.
Neesmu no Rīgas, tādēļ nav ne mazākās nojausmas, kurp lai dodos. :-/
18.03.2017 16:55 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Runājot par citām dermatoloģijas klīnikām, kur citur ir iespējams ne pa dārgu naudu noņemt kārpas?
18.03.2017 19:29 |
 
Reitings 264
Reģ: 14.08.2011
Runājot par citām dermatoloģijas klīnikām, kur citur ir iespējams ne pa dārgu naudu noņemt kārpas?

Ja tu domā piesaldēšanu, tad derēs jebkurš poliklīnikas dermatologs. Pēdējo reizi to darīju Pļavnieku veselības centrā, papildus vizītes cenai nebija nekas jāmaksā.
18.03.2017 20:07 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Ja gribi labu dermatologu- Rozniece- Dr.Mauriņa vēnu klīnikā vai Dzirnavu iela 23, Estētiskās med.centrs (ja nemaldos) Jekaterina Vedeņina (par Jekaterinu esmu sajūsmā)
Iepriekš savas kaites centos pie visādu veselības centru un valsts dermatologiem- pufelis diemžēl :(( vējā izmesta nauda.
reāli palīdzēja tikai manis minētās.
18.03.2017 20:50 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
1. slimnīcā ir laba dermatoloģe Atslēdziņa, profesionāla, ātri atrod problēmas cēloni un nemēģina notirgot kaut kādas konkrētas lietas.
19.03.2017 22:29 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
1. slimnīcā ir lētāk kā VC4, bet attieksme kopumā labāka (esmu pārbaudījusi uz vairākiem ārstiem)
19.03.2017 22:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits