Draugs negrib bērnu.

 
Reitings 100
Reģ: 24.12.2014
Sveikas! :)
Man ir tāda interesanta situācija izveidojusies. Ar draugu tiekamies 2 gadus, man ir 20 gadi, viņam 28. Es vienmēr esmu dievinājusi bērnus, tāpēc arī meklējot sev partneri vienmēr esmu izvēlējusies vecākus vīriešus, jo zināju, ka agri gribēšu bērnus. Tā bija arī sākot tikties ar viņu. Cerēju, ka vīrietim tomēr drīz jau tuvojas 30 gadu slieksnis, pašsaprotami, ka sāks domāt par pēcnācējiem. Taču tā nav. Pretēji manai sajūsmai, viņš nedomā, ka ir īstais brīdis un tamlīdzīgi. Arī vispārīgi pret bērniem īpašas simpātijas neizjūt. Visās citās jomās attiecības ir lieliskas. Manuprāt, būtu muļķīgi cerēt, ka kaut kas mainīsies, jo tomēr būtu sāpīgi sirdī, ja piedzimtu bērniņš, bet no abu vecāku puses nebūtu vienādas mīlestības. Ko domājat par šādu situāciju? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi?
17.03.2017 12:11 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
apņemties uzturēt un ar visu nodrošināt papildus sev vēl vismaz divus cilvēkus. Un ne jau uz gadu vai pieciem

Ir vīrieši, kas par ģimeni sāk domāt tad, ka viņiem... teiksim tā, jau ilgtermiņā katru mēnesi paliek pāri summa, kura akurāt atbilst šai vairāku cilvēku uzturēšanai.
17.03.2017 14:36 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Nu es domāju, ka, ja tu būtu kārtīgi pārrunājusi ar puisi attiecības un ko no tām vēlies pašā sākumā, šī problēma tev būtu atkritusi pašai par sevi. Bet ir jau labi nodrošināt sevi katram gadījumam.
17.03.2017 14:39 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Kāpēc piemin darbu, izglītību, naudu, kāzas? No darba ir atkarīgs maternitātes pabalsts. Bet, protams, var arī saņemt valsts minimālo palīdzību, ja tā vēlas. No izglītības lielākoties atkarīgs, kādu darbu iegūsi, turklāt tas cilvēku attīsta kā personību. Protams, var mācīties ar bērnu, bet tas nebūs viegli un savā ziņā ierobežo, piemēram, kas bērnu auklēs, kamēr mamma lekcijās? Vecmamma? Kāpēc jātaisa bērnus, ja esi jau pirms tam paredzējusi tos novelt uz savu māti? It īpaši, ja meitenei 20 gadi, viņas mamma noteikti pati vēl ir samērā jauna un strādā, un dzīvo savu dzīvi. No naudas ir atkarīga ģimenes labklājība. Var notikt arī visādi, piemēram, vīrietis aiziet, ko tad? Dzīvosi uz mazajiem pabalstiem, iesi pie vecākiem, sitīsies pa dzīvi kā pa nātrēm? Nevar par visu padomāt un visu saplānot, bet kaut kādas fundamentālas lietas var, par tām tomēr būtu jāparūpējas pirms radīt bērnu. No tā, manuprāt, arī atšķiras tīnis no pieauguša cilvēka, ka pieaudzis cilvēks tomēr padomā par visādiem variantiem A, B, C,.. pirms pieņem nopietnus lēmumus.
.
Kāzas, nu tas ir principa jautājums konkrēti man.
17.03.2017 14:43 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Autorei
Tev ir tikai 20 gadi! Kur tev steigties? Priekš kam? Ko baidies nokavēt?
Bērnu uztaisīt nav liela problēma (ja vien ar veselību viss kārtībā). Bet pirms to darīt ir 100x jāizsver, kas notiks negatīvākā scenārija rezultātā. Vai spēsi viena pati bērnu uzturēt? Un šeit neiet runa tikai par finansiālo pusi, bet arī par psiholoģisko un emocionālo pusi. Vai esi par savu partneri kaut vai par 80% pārliecināta, ka būsiet kopā ilgi un laimīgi? Jūs kopā esat tikai 2 gadus. Tas patiesībā ir ļoti, ļoti maz tik atbildīgam lēmumam par kopīgiem bērniem.
Es tavā vietā domu par bērniem atmestu uz kādiem gadiem 5. Izglītojies, baudi dzīvi, ceļo, veido karjeru. Būs bērns, un visticamāk, tev visam šim vairs nebūs ne laika, ne naudas, ne enerģijas. Dzīvo priekš sevis! Priekš vīrieša un bērniem vēl būs laiks padzīvot.
17.03.2017 14:44 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
v35
Ir vīrieši, kas par ģimeni sāk domāt tad, ka viņiem... teiksim tā, jau ilgtermiņā katru mēnesi paliek pāri summa, kura akurāt atbilst šai vairāku cilvēku uzturēšanai.

Skaidrs, par ģimeni var domāt tikai izredzētā sabiedrības daļa, bet viss pārējais vidusslānis, kuriem uz diviem cilvēkiem kopā sanāktu gan dzīvot, gan par bērnu parūpēties, to vnk nav pelnījuši un ir lūzeri. :D
Labi, varam palikt katrs pie savām domām. :)
17.03.2017 14:48 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
par ģimeni var domāt tikai izredzētā sabiedrības daļa

Ne, protams. Bet savu izvēli par pacenšanos piederēt tai vai citai sabiedrības daļai gan būtu vērts apdomāt. Un realizēt.
17.03.2017 14:50 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Caloo, Tu jau pietiekami sen esi, ģeniālā un bagātā v35 nostāju jau vajadzēja sen saprast. :-D:-D
17.03.2017 14:50 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Un tagad iedomāsimies Tev ir 20 gadi un tavai mammai ar tēti jau pāri 60? Kur paliek sagaidīt vēl mazbērnus.
Te no mucas nav jālien ārā, lai saprastu, ka negribētu, lai pašam tā būtu.
Un ja tev jau ir pāri 40, tad tieši tā, var sākties otrā jaunība bez negulētām naktīm un pamperu mainīšanas.
Nedaudz smieklīgi kā te dažas aizsvīlās :-D
17.03.2017 14:58 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Tev ir 20 gadi un tavai mammai ar tēti jau pāri 60

Kas tur īpašs? Man tieši tā bija. Un es neesmu jaunākais bērns ģimenē, ja kas.
17.03.2017 14:59 |
 
Reitings 100
Reģ: 24.12.2014
Atvainojos, nekonkrēti izteicos, izglītība man ir (izvēlējos 2 gadu kursu), arī darbs man tagad saistīts ar bērniem. Dzīves vieta nodrošināta, jo, tā kā esam ļoti saliedēta ģimene, tad vienmēr sniegs atbalstu pat, ja attiecības neizdotos un mamma ļoti atbalsta manu vēlmi, jo redz, cik ļoti es to vēlos. Ar draugu esam par to runājuši, viņš saka, ka esmu pirmā sieviete, ar kuru sāk domāt par bērniem, bet problēma jau tajā, ka es negribu uzspiest un es bērnus jau vēlos, nevis tikai par to vēl domāju, kā "kaut kad nākotnē".
17.03.2017 15:01 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Piekritīšu, ka vecums vien nerada vēlmi par bērnu. Vīrietis ir daudz reiz praktiskāk domājošs nekā sieviete, viņš vairāk domās par to vai ir stabila dzīvesvieta, stabili ienākumi, blakus sieviete, kura varēs parūpēties par bērnu utt. Nezinu gan kāda Tu pati esi kā cilvēks, bet iespējams, ka viņš šobrīd saka bērnam nē, jo neredz to, ka Tu esi tam nobriedusi. Ar lielu patiku pret bērniem vien nepietiks, lai veidotu ģimeni. Vai viņš Tevi redz kā savu sievu blakus? 2 gadi draudzības nav nekas tāds, kas liktu obligāti domāt par bērnu. Vai esat pārrunājuši nākotnes plānus? Vai viņš redz Tevi sev blakus arī pēc 10 gadiem?
Un kamēr Tavs mērķis bija tikties ar vecākiem vīriešiem, lai veidotu ātri ģimeni, varbūt viņa mērķis bija tikties ar jaunām meitenēm, lai neveidotu ģimeni...

+++Piekritu sim.
Izlasot to, ko autore uzrakstija, nedaudz sasmejos par to ,ka vina speciali mekle vecakus viriesus, lai varetu steidzami dzemdet sikos:-D(t)
To steigsanos es nevaru saprast, bet, lai jau katrs rikojas, ka velas!
17.03.2017 15:01 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Everythingisfine, man tagad ir 24, manam tētim 63. Strādā uz sevi, ir hobijs, nav nekāds "babuļa ar opi" variants. Neko briesmīgu tur neredzu.
17.03.2017 15:03 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ja es varētu izvēlēties, man būtu pilnīgi vienalga, cik maniem vecākiem gadu. Tas, ka vecāki ir gados jauni, negarantē ne labāku saprašanos, ne skaistāku nākotni.
Manām omēm bija jau praktiski 70, kad es piedzimu, tieši tāda vecuma sievietes es arī iedomājos kā omes, nevis jaunu, koptu sievieti 40 gadu vecumā. Jēziņ, ja 40 vēl var dzimt bērni, tad jau daba zina, ko dara, vai ne?
17.03.2017 15:04 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu man draudzenei arī ir 25, vecākiem 65 un 70, ok, nebija pirmais un gan jau arī ne plānots, bet mamma atraktīva un forša.
17.03.2017 15:04 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Fairy,
spriežot pēc apraksta, izklausās, ka esi auklīte (vai kādi tur vēl amati ir) bērnudārzā. Vai kaut kas tamlīdzīgs, kas nebūtu nekāds sapņu darbs un izaugsmes beigas.
Varbūt ir vērts sākt dejot, apmeklēt kādus kursus vai nodarboties ar ko citu ārpus darba, attīstīt sevi, lai visa tava dzīve nav vēlme pēc bērniem.
Draugu nepiespied gribēt bērnus, citādi tiešām paliksi viena ar to bērnu.
17.03.2017 15:08 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Patstāvīgā dzīvesvieta ir? Augstākā izglītība ir? Darbs ir? Kāds būs maternitātes pabalsts? Nauda ir? Ko darīsi, ja paliksi bez vīrieša? Vispār esat apprecējušies? Vai tev šķiet normāli domāt par bērnu bez izglītības, bez darba, bez uzkrājumiem, bez precībām?

HAHA...vienmēr smejos par šitādiem cilvekiem. Kāda tev starpība? Ja no tava maka naudu nevelk laukā tad kāda tev daļa gar to visu? Bet cilvēkiem jau patīk savus dzīves uzskatus un standartu uzspiest citiem vai kladzināt ka tas vienīgais pareizais.
Man 22 gadi, vidējā izglītība un 4 mēnešus vecs bērns. Varbūt daudziem no malas liekas ka esmu jauna muļķe kas tik uz vīra kakla sēž. Bet nu ir man gan darbs, dzīvesvieta un ienākumi lielāki kā dažam labam ar diplomu :)
Tas ko esmu sasniegusi un gribu sasniegt ir tikai mana darīšana, bērns man nekādigi netraucē, bet citiem protams jāšokējas...kā tu tā pat augstskolu nepabeidzi.
17.03.2017 15:08 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Nu tad ļoti labi, ka visām vecāki, kas ir gados, ir ar stipru veselību un var nodzīvot līdz pat 100 gadiem.
17.03.2017 15:09 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu neviens nedzīvo mūžīgi anyways. Citi zaudē vecākus, kam ir tikai 40 gadi un mazāk (t) Es neuzskatu, ka pirmais 40 gados ir ok, bet nedomāju, ka uzreiz ir vecas omes
17.03.2017 15:10 |
 
Reitings 318
Reģ: 09.02.2017
Peekaboo, forumu lasu sen, atceros šī gada ziemas diskusiju, kur tu dalījies, kā tavs draugs vecgada vakaru vēlas pavadīt ar draugiem, un tevi ar bērnu atstāt vienus, tāpāt teici, ka bieži tusē bez jums. Tobrīd tas bija viens no brīžiem, kad nodomāju - jā, tā tas notiek, kad bērniem (cilvēkiem bērnu prātā) dzimst bērni.
17.03.2017 15:11 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Nu tad ļoti labi, ka visām vecāki, kas ir gados, ir ar stipru veselību un var nodzīvot līdz pat 100 gadiem.

Nu bet kāda starpība. Vecāki Tevi aizveda uz pamatskolas pirmo klasi. Ko Tu vēl gribi - lai Tavā vietā iestājas augstskolā un lai vēlāk atrod Tev darbu un pielasa Tev otro pusīti? Pašiem vien tas būs jādara.
17.03.2017 15:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits