Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sēnīte???

 
Reitings 3
Reģ: 18.05.2016
Sveikas! Vai kāda varētu padalīties pieredzē ar kāju sēnīti... Vai var būt arī citi simptomi izņemot niezi, iedzeltējušus nagus?
Man uzradusies nelāga problēma un netieku skaidrībā, kas tas varētu būt. Pie ģimenes ārsta vien nākošnedēļ tieku..
Lieta tāda, kopš sestdienas, kad pēdējo reizi veicu iknedēļas skrējienu, kārtējo reizi nobērzu pēdas līdz tulznām. Tā ir bijis vienmēr, bet šoreiz nedaudz nobērzu arī dažiem mazajiem pirkstiem augšas, kuras nākamajā dienā kļuva nedaudz jūtīgas. Domāju štrunts ar to.. Bet sekojošajā dienā jau bija uzpampušu pirkstu sajūta (pēc skata gan nepateiktu). Vēl nākošajā dienā lielāks jūtīgums, tūkums, plus apsārtums un galējs diskomforts staigājot. Staigājot sajūta tāda itkā pirksti būtu bišu sadzelti. Šodien sēžu mājās un visam pa virsu tomēr pievienojas viegla tirpoņa un nieze, kuru varētu pielīdzināt pie odu kodumiem esošajai. Palīdz auksts ūdens un kāju turēšana uz krēsla. Pats dīvainākais tajā visā, ka kāju īkšķi ir sveiki un veseli.., bez pampuma, niezes, visa cita..
Zinu zinu, būs noteikti jāatvēl vairăk naudas apaviem..
Vai kādai ir bijis kas līdzīgs? (s)
16.03.2017 15:25 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10479
Reģ: 29.01.2009
Jā, Tavs pirmspēdējais teikums, manuprāt, sniedz atbildi. Un ne tik ļoti naudas izteiksmē, cik komfortam.
16.03.2017 15:43 |
 
Reitings 3
Reģ: 18.05.2016
Scandinavian, botes ar kurām skrienu nekad man nav sagādājušas problēmas staigājot. Cik vien sevi atceros man vienmēr un visas kurpes ir radījušas tulzas, kad ar tām ir sākts skriet.
Bet kad tikšu cauri šai kaitei nežēlošu naudu un lūkošu pēc labākā (kaut arī nezinu, kas pašreizējām vainas, pēc izskata, materiāla vai kā cita..)
16.03.2017 17:00 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
botes ar kurām skrienu nekad man nav sagādājušas problēmas staigājot.

Veikalā Maratons, pērkot skrienamos apavus asfaltam, pārdevējs skaidroja, ka skriešanai jāņem vismaz izmēru lielāki nekā parasti, jo kājas skrienot pietūkst.
*
Vērts nopirkt arī speciālas zeķītes skriešanai
*
Man līdzīgi ir ar vienām trail botām. Lai gan izmērs tām ir atbilstošs, taču pašas pasmagas un zeķes nav īsti labas - ja skrienu 5 km - nekas, ja 8-10 - tieku pie jūtīgiem vidējiem pirkstiem.
16.03.2017 17:44 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Un sēnīte tā nav - atspaidīti. Var gadīties, ka nags iet nost.
16.03.2017 17:47 |
 
Reitings 3
Reģ: 18.05.2016
Kakaduu, ņemšu vērā ;). Jā, par speciālām skriešanai paredzētām zeķēm arī biju dzirdējusi. Tās itkā samazinot iespēju tikt pie tulznām.
17.03.2017 09:25 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Man tā ir bijis pēc maratona, tas laikam bija pirms 3 gadiem, kad bija tas šausmīgi karstais laiks. Kājas svīst pat piemērotos apavos, skrienot vairākas stundas :-P
Vienīgi es uzreiz aizgāju pie podologa, viņa apstrādāja radušas tulzas zem nagiem - man bija 2 nagiem. Un nekas tālāk neaizgāja, ļoti ātri sadzija, ieteica staigāt ar brīviem apaviem, pec iespējas vispār bez, lai ātrāk sadzīst.
17.03.2017 10:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!