Kā noņem gelishu?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Meitenes, tad kā pareizi noņem gelish nagulaku? Vai tiek vīlēts vai netiek vīlēts? Vai tikai ar šķidrumu noņem?
Man apkārt draudzenes saka, ka ar šķidrumu, ka neko nevīlē. Bet aizgāju uz manikīru, man uzlika skaistu gelishu. Bet, kad bija jāņem nost, man to vīlēja. Drausmīgi pretīgi, nevaru izturēt, ka manu nagu vīlē, gandrīz paģību. Pēc tam vēl mēnesi nagi jutās. Draudzenēm pēc tam teicu, ka man tomēr vīlēja, viņas teica, ka noteikti slikta meistare pagadījusies.
Bet tagad otro reizi saņēmos uzlikt gelish, citā salonā, un, kad ņēmu nost, un man atkal vīlēja. wtf
Bet tik daudzas taču ar gelishu visu laiku staigā, gadiem, katru mēnesi iet uz manikīru. Neticu, ka vīlē. Tad jau pēc tādām gadu ilgām manipulācijām tur nekā no tā naga nebūtu palicis. Kā tas iespējams?
Kā tad īsti ir?
15.03.2017 19:41 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tā kā ar parasto nagu laku nebūs gan. Tāpēc arī turas gēllaka, kamēr nagi neataug, jo to tik vienkārši vis nenoņemsi.
Man taisīja ar pavīlēšanu, mērcēšanu noņēmējā ar foliju, kasīšanu ar koka kociņu un atkal pavīlēšanu ar maigu vīli "bafiku" kā te minēja. Nekādas sliktas sajūtas tas nesagādāja.
15.03.2017 21:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits