Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunas attiecības

 
Reitings 37
Reģ: 21.05.2013
Pārtraucot ilgstošas attiecības cik ilgam laikam jāpaiet, lai varētu sākt tikties ar citu cilvēku? Radās tāds jautājums, jo esmu šķīrusies tikai trīs nedēļas, bet sāku jau komunicēt ar citu cilvēku. Vai tur būs nākotnes pat par to nedomāju, baudu tikai tuvību un sarunas. Tomēr iekšēji ir tāda stulba sajūta, ka tā nevar, ko padomās apkārtējie.
15.03.2017 15:06 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Nestāsti to apkārtējiem un problēma nebūs. Ja pašai ir patīkami un esi gatava, tad rīkojies. :) Ar savu šībrīža draugu sāku komunicēt mēnesi pēc šķiršanās no ex. Mums gan ļoti ilgu laiku viss bija uz miršanas robežas jau.
15.03.2017 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
vai nav vienalga, ko domās apkārtējie?! :)
15.03.2017 15:10 |
 
Reitings 37
Reģ: 21.05.2013
Mums ar bijušo ir kopīgs bērns, kurš pārdzīvo tēva aiziešanu. Bērna dēļ grūti sāk kaut ko jaunu.
15.03.2017 15:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10493
Reģ: 29.01.2009
Dari, ko pašai gribas. Ja ir bērns, tad vienīgais, noteikti ir jāpaiet ilgākam laikam, lai otru pusi atrādītu (iepazīstinātu) ar savu bērnu (proti, tad, kad pati esi pārliecināta par abpusēju jūtu īstumu, nevis, ka tikai just for fun), vēl jo vairāk, ja ir (ja nu!) konflikti ar bērna tēvu par bērna aizgādību vai uzturlīdzekļiem.
15.03.2017 15:21 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nedomaju, ka ir kads universalais laiks, kas jebkuros apstaklos skistu pienemams. Ja satraucies par apkartejiem, laikam tik loti parliecinata par so jauno virieti vel neesi.
15.03.2017 16:00 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Manuprāt, ir OK uzsākt attiecības tad, kad pati tam esi gatava! Tas var būt arī nākošā dienā... kā te minēja kāda - var būt tā, ka iepriekšējās attiecības jau mēnešiem bijušas uz miršanas robežas, tādēļ nav tāda noteikta laika, kad drīkst vai vajadzētu.. :) Par pārējiem - neviens nezina, kas īsti notiek citu attiecībās, tādēļ uz viņu pārmetumiem vai nosodījumiem liec mīksto!
15.03.2017 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Atkarīgs no cilvēka , ļoti induviduāli! Arī uzskatu kā attiecības ir beigušas ir ļoti ietekmējošs fakors , respektīvi, vai vienojāties mierā izbeigt, vai viena puse paliek sāpināta.
Kaut arī Es biju sāpināta, uzsāku pēc 2 mēnešiem attiecības.
Man pilnīgi neintresēja ko apkārtējie domā!
15.03.2017 16:11 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Pēc 6 gadu attiecību izbeigšanas bija kaut kāds fenomens, ka sāka praktiski uzreiz ļooti daudz pievērst uzmanību pretējā dzimuma pārstāvji.
Es biju ar uzstādījumu, ka vēlos pabaudīt brīvās meitenes statusu, bet tas neizdevās, pēc aptuveni pusotra mēneša parādījās jaunas attiecības. Kad izšķīros nebiju noslēgta, jo iekšēji biju nobriedusi lēmumam un līdz galam izdzīvoju attiecību noslēguma posmu esot vēl attiecībās.
Man neienāca prātā domāt ko citi par to padomās...bet jāatzīst, bija komentāri par to, ka tik ātri ir vietā cits. Pati vērtēju tā, ka tas nebija tāpēc, ka iepriekšējais cilvēks nebija svarīgs. Bija ļoti, ļoti svarīgs, vienkārši attiecību beigas bija tādas, kādas tās bija - izdzīvotas līdz galam.
Diemžēl šīs jaunās attiecības neilga pat gadu. Tagad šobrīd uzmanības nav tik daudz kā iepriekš, bet esmu ar to apmierināta, jo...attiecības tika pārrautas tik pēkšņi un negaidīti, ka es nespētu iesaistīties jebkādās citās attiecībās. Un to galīgi nevēlos.
Tā kā personīgā pieredze rāda, ka tas nav atkarīgs (vismaz man) cik otrs bija svarīgs vai cik ilgas bija attiecības, bet gan no attiecību beigu posma.
15.03.2017 16:36 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Ar topošo līgavaini sāku komunicēt nedēļu pēc šķiršanās.
Neuzskatu to par kļūdu. Ar iepriekšējo man uz miršanas robežas viss turējās 2 vai pat 3 mēnešus.
15.03.2017 16:39 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Uzskatu,ka nav īsti pareizās formulas,kad var sākt veidot jaunas attiecības un kad to nevar. Tas daudz maz ir atkarīgs no paša cilvēka, viens ilgi nespēj būt bez otra cilvēka un ātri vien meklēs jaunas attiecības, cits gribēs ilgi palikt viens un neveidos attiecības. Vai tādēļ cilvēkam nevar būt attiecības,lai citi nedomātu-Kā viņa/viņš tā varēja?. Ja uzskati,ka esi gatava jaunām attiecībām ,tad rirīkojies un ne jau apkārtējie cilvēki tev, norādīs kad drīksti sākt satikties un veidot attiecības.:-)
15.03.2017 16:52 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Sāku komunicēt ar draugu 3 mēnešus pēc šķiršanās no bijušā. Uzskatu, ka tas ir tāds optimāls laiks, jo esi jau paspējis attapties no iepriekšējām attiecībām, bet neesi vēl paspējis pierast gadiem būt viens, kas varētu traucēt attiecību veidošanā.
Protams, katram savs, nenosodu tos, kuri jaunās attiecībās iesaistās uzreiz pēc šķiršanās vai pat jau iepriekšējo laikā, ne arī tos, kas gadiem pēc izjukušām attiecībām ir vieni.
15.03.2017 18:36 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Īpašu cieņu neizraisa tie, kas no vienas gultas lec uz otru. Nu tā, ka knapi vienas attiecības beigušās, jau nākamās.
Vismaz pāris mēnešiem ir jāpaiet. Jā, kaut vai nākamajā dienā pēc šķiršanās satice mūža mīlu. Ir jāpagaida, jānogaida. Kaut vai aiz cieņas pret savu pagātni.
15.03.2017 18:45 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Drostala smiekligi!!! Autorit uz prieksu ja patik sis cilveks, tadus komentarus ka pirms mana komentara pat nenjem galva, esmu diezgan parliecinata, kad cilvekus, kuri sadi nosoda un ir strikti savos uzskatos, labi lai ir pret sevi, bet pret citiem, ta nav vinju darisana un savas sveetas un pareizas domas var paturet pret sevi, sadus cilvekus iespejams dzive iemetis tada pasa situacija par kadu vinji pasi nosoda ;)
15.03.2017 20:47 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Apkārtējiem pie kājas, vai Tu laimīga vai nē. ;) Tie, kas aizrāda, kā Tu 'atļaujies' tikko šķīrusies flirtēt ar citu, paši ir saviem tarakāniem. :)
Galu galā dari, kā Tev pašai pa īstam vajag. To zini tikai Tu pati. ;) Neviens nezina pilnu Tavu iepriekšējo attiecību vēsturi un kāpēc izšķīries. :) Tava dzīve ir Tava atbildība (un tikai). 8)
15.03.2017 21:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits