Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba laiks

 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Meitenes, man ir vajadzīgs jūsu viedoklis. :-)
Mans darbs, mani kārtējo reizi noveda līdz dusmām un asarām, kārtējais sabojātais vakars, atceltie plāni, nekas vairāk. :'-( Detaļās īsti negribu ieslīgt, tādēļ jautāšu:
- Cik bieži Jums ir jāpārstrādā savs darba laiks?
- Vai arī Jūs strādājot darbadienās nevarat aiziet līdz veikalam, nerunājot par izklaidēm, jo visu laiku ir jābūt pieejamai?
- Vai jūsu darba vietā ir noteikts uzdevumu plāns, vai kā pagadās tiek doti darba uzdevumi (darba devējam vienalga par to, ka darba laiks beidzās)?
- Kā vadītājam taktiski paskaidrot, ka man ir sava dzīve, kas nesastāv tikai no darba?
- Kur labāk meklēt darbu, vai ieliekot cv portālā cv.lv varētu būt labi rezultāti?
....
Paldies, jauku vakaru!:-)
14.03.2017 19:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Minuss ka mainas biezi grafiks jo daudzi neizturs it iapsi jaunie. Doma ka no mals super smuki un viss viegli, a izrads ka ir jastrada. Es nekad nestradaju arpus ta laika par ko man maksaa, ja nemaksa lau dara pasi. Es eju uz darbu tikai algas del, un tas nav mans bizness ta ka man par vinu problemam nosplauties. Un man dzive svar igaka arus darba , darbs it pedeja vietaa. ja butu pirma butu davs bizness, esmu to ari macijusies. Tikai negribu uzvelt to slogu sev. Nu kaut ka taa
14.03.2017 19:16 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
kādas vēl izklaides tu tur esi sagribējusi? darba laikā ir jāstrādā nevis jāstaigā pa veikaliem un jāizklaidējas. ir, protams, vietas, kur nekas baigi nav jādara, bet pārsvarā būs visur jāstrādā.
man darbā gadās gan, ka jāpaliek ilgāk, gan arī, ka var iet mājās ātrāk, jo viss apdarīts. ļoti bieži jāpaspēj izdarīt vairākas steidzamas lietas vienlaicīgi. bet nu ja kaut kur jāizskrien (pie ārsta, nopirkt pusdienas), tad ar kolēģiem paši pārdalam darbus, lai viss būtu izdarīts.
kādā pozīcijā tu strādā?
14.03.2017 19:18 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
miegalācis, tas nav domāts par to, ka darba laikā jāiet uz veikalu vai izklaidēm, bet par to, ka, iedomājies, Tev jābūt pieejamai darba dienās no 9-24, gandrīz 24h diennaktī. Atbilstoši, protams, nemaksā. Brīvdienas es izcīnīju atpakaļ, tajās mani vismaz vairs netraucē. Vai tas ir normāli? Vai tas ir normāli, ka tev ir bailes aiziet pat līdz tuvākajam veikalam, a ja nu atkal kaut kas?
14.03.2017 19:24 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Rīdziniece, jāstrādā jau ir visur, bet pieņemt to, ka automātiski es visu laiku esmu pieejama arī nevar.
14.03.2017 19:25 |
 
Reitings 98
Reģ: 07.11.2016
Yup. Darbs man nāk līdzi uz mājām, nereti pavadu brīvdienas strādājot. Nesūdzos. Man patīk tas ko daru, un pagaidām netraucē atteikties no izklaidēm, burziņiem, jo gribu tikt pamanīta, "izsisties" dzīvē. Jā , ir bijuši brīži, kad raudu, jo gribas atpūsties, bet uznāk reti un viss ir pārejošs. Ieteiktu pateikt vadībai, ka tev ir arī sava dzīve ārpus darba un bez darba. Normāla vadība to sapratīs, ja nē, es laikam meklētu citu darba vietu.
14.03.2017 19:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu telefonu uz veiklau lidi nemem? Ka tas ir ka netiec uz veikalu jatup darba? Un es ta stradatu tikai ja man bustu SAVS biznes, ka algots darbinieks nekad sitam nepiekristu.
14.03.2017 19:26 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man ir elastīgs darba laiks, līdz ar to darba laikā varu iet pie ārstiem, pie friziera, šopingā, visur kur vajag, bet darba tāpat ir ļoti daudz un tāpat laiku vajag, lai to visu padarītu, tāpēc diemžēl man nereti darbs ir 7 dienas nedēļā - brīvdienās slēdzos no mājām un daru darba lietas, lai visu paspētu.
14.03.2017 19:28 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Man ir standarta darba laiks 9.00 - 18.00. Bet realitātē es pielāgoju kā vajag. Pārsvarā esmu darbā jau 7.00 no rīta, lai 1) vai nu ātrāk ietu prom jau 16.00, 2) vai 2-3 h ņemtu pusdienu pārtraukumu.
Jā, man ir darīšanas ļoti bieži darba laikā, vai tas būtu ārsts, skola, zobārsts, mamma jāsatiek, ar draudzeni pusdienas, frizieris, manikīrs, šopings, dāvana steidzami jānopērk, mājās meistari trubas skrūvē vai dajebkas tas var būt. Nu nav tā, ka viss dzīvē pieejams pēc 18.00 vakarā. Pārsvarā jau viss notiek tieši darba laikā, līdz ar to man nav laika visu darba laiku būt darbā. Man ir arī sava dzīve. Un tā ir mana prioritāte.
Piemērma, šobrīd strādāju (vismaz cenšos) un darīšu to līdz naktij. Tāpēc ka visu dienu nobumbulēju un nebija iedvesmas neko darīt.
14.03.2017 19:28 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Tieši tā arī pasaki, ka tev ir privātā dzīve un tā ir tava prioritāte. Lai sagremo.
Nostādi fakta priekšā un viss. Galvenais to neielaist un nostādīt sevi pareizi jau sākumā.
14.03.2017 19:30 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Man ir elastīgs darba laiks no mājām. Ja sākumā bija ok, tad tagad nav nekāds ok. Piemēram, es savu darbu godīgi un produktīvi darot pabeidzu 16:00, bet 16:25 jau priekšnieks ar tekstu: es gribu vēl šo, šo un šo. Un visiem pie kājas, ka es arī esmu dzīvs cilvēks un man ir vienaldzīgs viņa bizness. :'-(
14.03.2017 19:33 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Tad uz tādām ziņām pasaki, ka esi off jau
14.03.2017 19:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
es uzrakstitu ka man ir sekss, un pabeigsu pec 5 stundam varbut busu pieejama! Ta ari daritu.
14.03.2017 19:35 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
drostala, ir jau ielaists. es uzsākot darbu cerēju, ka ar "vai vēl kā varu palīdzēt", 'varbūt vēl kaut ko izdarīt" dabūšu paaugstinājumu vai algas pielikumu, darbu klātienē, bet rezultāts: es visu daru kvalitatīvi, norādot mazāku izpildes laiku (savādāk bļaus) un strādāju vairāk nekā vajag. :-O
14.03.2017 19:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tas man atgadinaja viena maza bara ipasnieci kur piehaltureju sava laika, saka sudzeties vai nevar ar agu pagaidit ka vinai problmas japerk akohols baram....bla bla bla...Es saku vinai man pofig ta ari teicu man pofig uz tavu biznesu, es atnaku un nostradaju. Viss , ja gribetu tadas probelams man butru savs bizness. T tacu mans privatas problemas nerisini? Un t eicu ka davai es risisasu tava bizesa probelams, a tu mans privatas ok? Esu saja zina skarba...Ir ziniet kapitalisms...
14.03.2017 19:38 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Rīdziniece, paldies, uzlaboji noskaņojumu.:-D:-D:-D:-D
14.03.2017 19:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu bet vai man nav taisniba? Kapec man jarisina butiba par velti vizbiezak svesa biznesa problemas? Vini tacu nenak briva laika nerisina manas problemas? Pieradusi ka bija PSRS laikos...bet milie tagad ir citi laiki...;-)
mekle citu darbinu...pazelo sevi. ;-)
14.03.2017 19:41 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Darbs ir 8-17, pēc pulksten 17 man darbs vairs neeksistē.
Uzdevumu plāns +/- ir noteikts, var būt vēl pāris darbiņi,bet parasti es es izdaru visu primāro,nesēdēšu pēc pulksten 17 pirmdienā,lai gatavotu atskaiti,kas jānodod piektdien pēcpusdienā.Kaut kā pati organizēju dienas gaitu.
cv.lv ir jēga likt, arī cvmarket.lv , kad bija aktuāli, darba devēji nereti paši interesējās un zvanīja,atsaucoties uz publicēto cv.
14.03.2017 19:47 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Ir, ir taisnība. Noteikti nav mana vaina tam, ka vadītājs neprot organizēt darba laiku un darba uzdevumus.
14.03.2017 19:51 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man ir puslīdz pilnīgi elastīgs darba laiks, retu reizi jāaizsit stunda konferences zvanam/čatam, kas var ievilkties arī uz 3 stundām, ja runājam par nozīmīgiem un sarežģītiem jautājumiem. Manās interesēs ir būt pie datora vai vismaz ar pieeju datoram no 12-20, bet varu arī paņemt dienu vai pat divas brīvas, tik pēc tam pašai ir jākrāmējas ar daudz vairāk e-pastiem un pa 1-2 dienām var sarasties arī kādas problēmas, ja pagadās kāds nepacietīgs klients (l) Bet nu visā visumā... ir ok :-) Tie relatīvi īsie stresa un garo stundu periodi ir to vairāku mēnešu čila vērti :-)
Tev ietiktu izrunāt šo jautājumu ar darba devēju. Neķer uzreiz visu pa 100%, ja negribi sabojāt attiecības ar darba devēju (ja plāno vēl kādu laiku te strādāt, ir vērts mazliet lepnumu norīt un šim pieiet stratēģiskāk) tad izsaki opciju, ka tu strādā savu darba laiku un, piemēram, 2 papildus stundas dienā tu esi pieejama konsultācijām pa telefonu, ja nepieciešama tava atbildība. Mazie baltie meli - tu plāno iestāties kaut kādos kursos un tev nepieciešams brīvs laiks, lai tos apmeklētu. Ja darba devējs pasaka kaut ko no sērijas - nu, tu mums esi vajadzīga, atliec/aizmirsti kursus, tad uz darba inspekciju.. Pietiek anonīmi viņiem uzrakstīt par savu situāciju un viņi dos labāko risinājumu un kādas ir tavas tiesības un reālās iespējas. Ja darba devējs nav pilnīgs lops un paiet pretīm (cik nu pretīm..tas tev pienākas, bet nu pieņemsim), tad pēc laiciņa atkal saīsini šo laiku, pasakot, ka 2-3 dienas no nedēļas neesi pieejama arī tās 2-3 h dienā, lai sazinātos pa telefonu. Pamazām, bet nu vismaz šādi var kaut ko panākt bez kara vai iešanas prom no darba :-)
14.03.2017 19:58 |
 
Reitings 175
Reģ: 07.09.2016
Kad strādāju darbā no mājām, bija noteikts darba dienas laiks veicamajiem darbiem un viss. Pēc vairs pirms tā man darbs neeksistēja.
Arī tagad klātienē strādājot no 10:00-21:00 trīs dienas pēc kārtas ir pilnīgi tas pats. Priekšniecība ir mēģinājusi arī pēc darba laika uzgrūst pienākumus, bet tos ignorēju, tā arī paskaidrojot, ka viss, ko ir nepieciešams veikt tiek izdarīts un pēc darba mani lūdzu netraucēt ar jauniem uzdevumiem. Ja ir kaut kas uz nākošo dienu, lai atsūta e-pastā.
14.03.2017 20:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits