Ko domājat par mājdzemdībām?

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Meitenes, kāds ir jūsu viedoklis par mājdzemdībām vai dzemdībām speciālās radību mājās kā Stārķa ligzda vai Harmonija.
Vai jūs pašas izvēlētos šādas dzemdības vai nē un kāpēc?
Varbūt kādai ir pieredze jau? :)
14.03.2017 10:29 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Es biju iedomājusies dzemdēt ūdenī un pati, dabīgi. Biju arī salasījusies visus tos veiksmes stāstus no operas - staigāju apkārt pa veikaliem, bet man jau izrādās 9 cm atvērums.. Tad nu iedomājos, ka dzemdības nebūs tik trakas. Kā tad!
Šajā es ļoti piekrītu Neonam . Iesaku pirmās dzemdības tomēr veikt slimnīcā, lai saprastu, ko spēj vai nespēj tieši katras pašas organisms.
Es dzemdēju Rdzn, un esmu priecīga, ka tur blakus bija ārsti.
15.03.2017 08:29 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tāpat arī uzskatu, ka nevieni zaļie, hipiju, vegānu, budistu un velns viņu zin, kādi vēl principi nav tā vērti, lai pretī uz riska liktu bērna un savu dzīvību.
15.03.2017 08:31 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
nerātnā, lai no tādiem gadījumiem izvairītos pietiek paņemt līdzi vīru! :D
Es nedzmedēju LV, attieksme bija superīga! Kaut kad nesen tā padomāju, ka lai nu cik man nācies runāt ar dakteriem vai citās iestādēs strādājošiem cilvēkiem - nekad un nekur neesmu saņēmusi nelaipnu attieksmi.
Nesenais šausmu stāsts par sievietes dzemdībām Tukuma slimnīcā noteikti neizsauc nekādu dižo sajūsmu, bet tomēr neviens neliedz jau laikus ievākt informāciju par tuvākajām slimnīcām un tā personālu. Nav tā, ka visiem viss ir bijis superīgi - tikai vot, tev vienai visi bļaus virsū un darīs pāri. Nu, tad arī izlemt vai mainīt slimnīcu, vai nolīgt vecmāti, vai ņemt vīru līdzi!
15.03.2017 08:32 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Man liekas, problēma nav personālā, problēma ir visu attieksmē kopumā, es braucu dzemdēt uz dz.namu, jo sapratu, ka tur uz vietas ir aprīkojums, ārsti, neonatalogi, man nevajadzēja utji putji attieksmi, man vajadzēja, lai vajadzības gadījumā spēj palīdzēt manam bērnam, piedzimt, izdzīvot. Jau no pirmsākumiem sievietes dzemdē, jā nav viegli, bet tas ir dabiski, loģiski, ka to saprot personāls. Ja dzemdētājai vajag spešel attieksmi, tad, lūdzu, individuālie līgumi, dūlas, mājdzemdības utt.
Es dzemdēju Dz.N.un ar attieksmi un palīdzību viss bija kārtībā, bet es arī negaidīju, ka man apkārt staigās, kā slimai un nedod dievs balsi paaugstinās.
Katram savas prioritātes.
15.03.2017 10:21 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nevar neko tādu nedz ieplānot, ne paredzēt,ja piemēram noiet kas greizi. Vislabāk jau kad blakus ir aprīkojums. Nesaku,ka nav neiespējams, bet nu cik nav dzirdēti gadījumi,kad tā nepieciešamā slimnīcas iekārta ir vajadzīga.
15.03.2017 11:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)