Dāvana

 
Reitings 4
Reģ: 15.03.2016
Sveikas meitenes! Svētkos saņēmu dāvanā Victoria's Secret apakšveļu no sava drauga, ar kuru nesen izveidotas attiecības, taču mani nomāc nepatīkama sajūta, ka tā dāvana īstenībā ir bijusi domāta viņa kādreizējai ex draudzenei. Stāsts ir tāds,ka viņš pats man iepriekš stāstīja, ka braucot no komandējuma, viņš savai ex draudzenei sapirka kaudzi dāvanu, kuras tā arī netika atdotas, jo viņi izšķīrās. Līdz ar to man šobrīd ir dīvaina sajūta,ka iespējams tā ir viena no tām dāvanām,kas bija iepriekš vesta priekš viņa ex pirms gada. Tā arī uzdevu viņam stulbu un konkrētu jautājumu vai tā nav dāvana,ko viņd vedis savai ex :-D , uz ko viņš atbildēja, ka tā arī domājis,ka es ko tādu jautāšu,bet nē. Bet LV vai tad ir kādas iespējas nopirkt VS biksītes ārpus tax free zonas lidostā? Viņš saka,ka viņam ir kontakti, bet nu man tāpat neticās . Dāvanas paliek dāvanas, bet nu saki ko gribi, jūtos kā muļķe,kurai iespējams iesmērētas ex dāvanas. :-D Kà jūs justos,ja patiešām jums dāvinātu dāvanas, kas sākotnēji nav bijušas domātas jums? :-/
14.03.2017 09:50 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Nu tak skaidrs, ka bijušās dāvanas. Domā viņš tās dāvanas kādā andelemandele būs izpārdevis? :-D Un tagad priekš tevis speciāli meklējis, kur pirkt? Nemūžam neticētu
14.03.2017 10:18 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
jā, nejustos labi.
bet nu iespringt vai bēdāties arī nav jēgas :)
14.03.2017 10:12 |
 
Reitings 211
Reģ: 07.03.2017
Nu vai tad Jums viens izmērs bija?
14.03.2017 10:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits