Šķirties ?

 
Reitings 9
Reģ: 16.04.2015
Sveikas!
Gribētu dzirdēt Jūsu viedokļus , pati esmu pārāk sapinusies savās domās un nezinu vairs ko darīt .
Ar vīru esam precējušies 5 gadus , ir bērns . No malas citiem varētu šķist, ka esam laimīga ģimene, sadzīvisku problēmu praktiski nav , BET es vairs negribu savu vīru , uztveru viņu kā brāli.
Es nezinu kam būtu jānotiek vai ko vajadzētu darīt, lai kaut kas mainītos . :-/
Šķirties tikai tāpēc , ka man uznācis prātā aptumsums ?
12.03.2017 14:36 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.04.2015
Paldies par viedokļiem . Es apzinos , ka vajadzētu strādāt pie attiecībām , visiem šiem ikdienas sīkumiem teorētiski vajadzetu tās uzlabot un nav jau tā, ka mēs vispar neko kopā nedaram . Tas pats kino vai teātra apmeklējums, vēl kāda cita aktivitāte , bet nekas manī nenotiek , nav tās pilnības sajūtas. Liekas , ka kaut kas pietrūkst , ka gaidu ko labāku , šis tikai pagaidām ... :'-( Pilnīgi asaras acīs par šo domājot , kā viss tik tālu nonācis .
13.03.2017 17:34 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.04.2015
Bet iespejams es nemaz negribu lai viss ir kārtībā kā sākumā ?!?
Domāju , ka vispirms man pašai ir jāmeklē speciālista palīdzība, lai palīdz tikt galā pašai ar sevi un saviem tarakāniem .
Varbūt varat ieteikt kur griezties un meklēt speciālistu ?
13.03.2017 17:41 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Arioola
Ar tiem psihoterapeitiem un citiem tādiem ir tā, ka, ja Jānim der dakteris Andris, tad nav garantija, ka kaimiņu Jurim arī derēs - tas ir individuāli. ;)
Jā, protams, vari apklaušināties, bet izlemt, kurš no psihoterapijas novirzieniem un kurš konkrēti terapeits Tev der - tas Tev pašai izlemjams. :)
Ā, svarīgi arī, lai nav kaut kāds kaktu dakteris, bet tāds, kas mācījies, praktizējies un ieguvis sertifikātu - bet arī daktera sertifikāti nepalīdzēs, ja atbildību par savu dzīvi velsi uz terapeita pleciem. ;)
13.03.2017 18:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!