Iemīlējos precētā dakterī

 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Sveiki.
Esmu nokļuvusi nelāgā situācijā. Tikko esmu izrakstīta no slimnīcas. Mans ārstējošais dakteri, kurš mani operēja, bija ļoti jauns, skaists vīrietis, 32-35 gadi. Jau pašā pirmajā dienā viņš man ļoti iepatikās, pievērsu uzmanību rokai, un gredzenu nepamanīju.
2 nedēļas gulēju slimnīcā, katru dienu tikos ar dakteri. Viņš bija ļoti gādīgs, visu laiku smaidīja, jokoja. Katru dienu apvaicājās, kā es jūtos. Ar katru dienu viņš man iepatikās arvien vairāk, katru reizi gatavojos, pirms viņš atnāk, reizēm pat paflirtēju. Diemžēl ārsta ētika aizliedz jebkādas attiecības starp pacientu un dakteri, tāpēc es biju gatava izrakstīšanas dienā dot mājienu, ka esmu brīva. Pa šīm 2 nedēļām es tik ļoti pieķēros savam dakterim, ka tikai par viņu vien domāju.
Pienāca izrakstīšanas diena, un viņš ienāca palātā, lai iedotu man dokumentus uz parakstīšanu. Tikai tanī brīdī es pamanīju viņam gredzenu uz pirksta !!! Es biju pārliecināta, ka viņš ir brīvs, es jau biju tā sacerējusies, katru dienu tik par viņu domāju, aizmigu un pamodos tikai ar domām par viņu, bet viņš izrādījās precēts !!
Man pēc tam sākās histērija, es 2 stundas noraudāju palātā. Pēc tam atbraucu mājās un turpināju raudāt visu dienu. Sirds ļoti sāp, jo es saprotu, ka nekad nekas mums nesanāks, tas ir tik sāpīgi !!!
Pēc 2 mēnešiem man viņam ir jāatrādās. Nezinu, ko darīt, lūdzu, iesakiet, kā rīkoties, jo es sev vietu neatrodu, visu laiku raudu.
10.03.2017 09:42 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Ai, nu, ko jus te dazas lejat...nevajag jau uzreiz piesiet vinai upura lomu un, ka arsts esot vinas glabejs un mate, tapec ir radusas jutas...ja, es ticu, ka ir tadi gadijumi, bet, izklausas, ka sis nebus tas! Meitene jau pati tomer saprot un jut- kas un ka. :-)
Ak, jā - vēl nožēlojamāk ir tas, ka, acīmredzot, ētika un saskarsmes psihologija ir tikusi svītrota no veselības aprūpes speciālistu mācību programmas, ja jau nedēłu jāsmej par konkrēta cilvēka jūtām un jādalās šajā super mega fantastikajā jokā ar kolēgiem un tā ir bezmaz vai ikdiena.

+++
Ja, un par ko saja situacija nirgaties, es isti nesaprotu.
11.03.2017 17:58 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
nesaprotu, kāpēc norāva man pusi no pirmā komentāra :/
es biju iekopējusi brīdinošos signālus autores tekstā, kas manā skatījumā norāda, ka ir vērts aizdomāties kā tikt galā ar savu izmisumu.
11.03.2017 17:51 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Pirms mēneša biju TOS, jo salauzu kājas mazo pirkstu :(
Tur puse bija jauni cilvēki, pat jaunāki par mani.
Fanes viņam netrūkst noteikti.
Par sindromiem gan es te nerunātu autores gadījumā.
11.03.2017 17:50 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tā var būt. Nu vismaz ja nokabina nost to, ka tu teici, ka viņu mīli, jo mīlēt kādu, kuru tu nepazīsti.. tas kādam šķiet iespējams? man nē.
Bet..es neredzu pamatojumu kāpēc situāciju romantizēt un idealizēt. Es te redzu problēmu - ļoti izmisīgu tieksmi, tieksmi idealizēt un grimt ilūzijās, "piekāpību" morāles normās - tas par to, ka draudzene vēl nebūtu šķērslis (novēlu pašai kādreiz nebūt par šķērsli), lietu saukšanu neīstajos vārdos.
Nezinu, ko darīt, lūdzu, iesakiet, kā rīkoties, jo es sev vietu neatrodu, visu laiku raudu
11.03.2017 17:47 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Fatedfate
Pārējiem, kas te runā par "mātes rūpēm" varu ieteikt pārlasīt manus komentārus, jo izsktās, ka jūs mani nedzirdat.

Neņem galvā - tas ir normāli, ja par visām varītēm mēģina iebāzt Tevi savu uzskatu un izpratnes rāmjos, jo ārpus tiem jau nekā nav. Nav tāpēc, ka viņām tā nav bijis, tātad tā nevar būt vispār, nu nekādi, nu nekad... :D
11.03.2017 17:32 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Pasadena
varbūt tā ir ikdieniška situācija ārstiem, bet konkrēti Fatedfate šī ir unikāla, īpaša situācija (tieši viñai kā indivīdam) un viña vienkārši JAU mēgina tikt ar to galā.

Iespējams, ka mēģina tikt galā, bet kaut kā to nemanu, ja šajā diskusijā vismaz četras meitenes (ieskaitot mani) no dažādiem skatupunktiem autorei skaidroja, kas tas īsti ir, bet - reakcijas nekādas. :)
Bet nu lai jau. :D Fatedfate izvēle, kā uztvert notikušo, ko ar to darīt un kādas sekas tam visam piedzīvot. ;):D
11.03.2017 17:29 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Tiešām laikam neonam un die kleine hexe un vēl citām nav kaut kas kārtībā. Tikai nozākāt vien
11.03.2017 17:25 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Pasadena - paldies ! Es cenšos pagaidām pārslēgties uz kaut ko mājas apstākļos, jo pagaidām tuvākajā laikā jebkādas fiziskas darbības nav vēlamas. Tāpēc ir pagrūtāk, būdamai 4 sienās, pārslēgties uz kaut ko citu. Bet es cenšos.
Pārējiem, kas te runā par "mātes rūpēm" varu ieteikt pārlasīt manus komentārus, jo izsktās, ka jūs mani nedzirdat. Es vairākas reizes uzsvēru, ka jau pašā sākuma neuztvēru šo vīrieti par "māti", un ar viņa tieši veiktajiem daktera pienākumiem te nav nekāda sakara
11.03.2017 17:21 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Viss aprakstītais NAV iemīlēšanās. Teikšu tā - drīzāk tiekšanās pēc tā,kas tev šobrīd trūkst. Pieķeršanās, rozā brilles - sauksim to tā.
11.03.2017 17:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nerātnā, varbūt tā ir ikdieniška situācija ārstiem, bet konkrēti Fatedfate šī ir unikāla, īpaša situācija (tieši viñai kā indivīdam) un viña vienkārši JAU mēgina tikt ar to galā.
11.03.2017 17:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Fatedfate, neñem galvā - dažas idejas, ko meitenes "pasvieda" kā izskaidrojumu der pat apsvērt - kaut vai lai izslēgtu kā varbūtību, plusā tas var palīdzēt sakārtot domas (es domāju par ārsta-pacienta attiecībām). Es tavā vietā koncentrētos uz atlabšanu, palasītu kādu grāmatu, satiktos ar draugiem (ja fiziski iespējams) - principā darītu lietas, lai novērstu domas, BET - tas derētu man, varbūt Tev tieši otrādi - vajag izrunāties ar kādu uzticamu cilvēku, tā teikt 'izsāpēt'. Turies!
11.03.2017 17:11 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Bāc, Fatedfate... (t) Varbūt beidzot
palasi par erotomania, Florence Nightingale Syndrome, De Clerambault's syndrome vai Stocholm syndrome. Un tam, ko uzrakstiji ir pilnigi parasts izskaidrojums, kas '''sakne' atspogulojas visos ieprieksminetajos sindromos. Cilvekam (pacients, ieslodzitais u.c.) medz iemileties augstakstavosa persona,kas tos aprupe (arsts/maasa/uzraugs).

nevis čivini te par to, ka jūtām nepavēlēsi. :D Kādas vēl jūtas, ja tā ir ikdienišķa situācija dažādu psihologu, ārstu un cita medpersonāla, cietuma uzraugu un kādu tik vēl ne profesiju vidū. :) Nav jau nekāds brīnums, jo tādos gadījumos Tu sevi nodod cita cilvēka aprūpē, bet pati esi nevarīga kā mazulis. ;) Un mazuļi savas mammas (aprūpētājus) mīl. :-P :D
Pieaudz un uzņemies atbildību par sevi, tad nebūs jāsapņo par precētiem dakteriem. :-P :D ;)
11.03.2017 16:54 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Mnemo - par Jūsu komentāru patiesībā nosmaidīju )))
11.03.2017 16:49 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Pasadena - paldies ! Pilnībā atbalstu Jūsu viedokli. Šajā forumā uzrakstīju nevis tāpēc, lai klausītos pārmetumus un pasmiešanos par "pusaudžu iemīlēšanos", bet lai gūtu kaut kādu morālu atbalstu un saņemtu ieteikumu. Jā, esmu nedaudz emocionāli un fiziski nomākta pašlaik, tāds periods dzīvē, tāpēc ir jāmeklē palīdzība kaut vai forumā. Taču diemžēl arī šeit atbalsta vietā saņemu lielākoties nosodījumu .. žēl, ka mūsdienu sabiedrība ir tik ciniska
11.03.2017 16:49 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ak, jā - vēl nožēlojamāk ir tas, ka, acīmredzot, ētika un saskarsmes psihologija ir tikusi svītrota no veselības aprūpes speciālistu mācību programmas, ja jau nedēłu jāsmej par konkrēta cilvēka jūtām un jādalās šajā super mega fantastikajā jokā ar kolēgiem un tā ir bezmaz vai ikdiena.
11.03.2017 16:33 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kad vienu laiku strādāju slimnīcā, neatceros, ka mēs būtu čupojušies un kopīgi ñirgājušies par pacientiem. Tiešām - varētu padomāt, ka tāda tipa iemīlēšanās ir kaut kāds baigākais apkaunojums. Manuprāt, apkaunojoši ir drīzāk smieties par cilvēka jūtām, bet protams nedomāju, ka cilvēki, kuriem šis ir TIK uzjautrinoši, uzskatītu savu rīcību par nejauku.(e)
11.03.2017 16:17 |
 
Reitings 57
Reģ: 11.11.2016
Tak tie ķirurgi jau no sākta gala ir totāli babņiki. Es kkad pēc operācijas savam dokam uzdevu 1 jaut. FB, šis man atbildēja, bet pielika P.S., ka plašāku skaidrojumu varētu sniegt pie vīna glāzes, lol. Un bija rinķis pirkstā, ja kas. Bet nu baigi smukiņš :D Nekur negāju, bet šis man vēl ilgi rakstīja ;)
11.03.2017 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
He,he izraadaas zinu visus jaunos dakterus no TOS.:-D:-D:-D Lai gan straadaaju pavisam citaa slimniicaa,visi ir bijushi mani darbabiedri.:-DUn teikshu ar humora izjuutu mums viss ir kaartiibaa,bet es neieshu raadiit sho diksjusiju nevienam no vinjiem,jo nav mana dariishana.
11.03.2017 14:14 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Man neizskatās pēc psiholoģiskām problēmām, meitene vnk naiva un izmisusi pēc attiecībām. Laikam nekad nav bijis puisis, un tpc ja jebkurš pasmaida vai paskatās - domā, ka ir ieinteresēts.
11.03.2017 14:07 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Tam noteikti ir psiholoģisks izskaidrojums, kāpēc radās tik intensīvas jūtas. Ja pārrunātu ar kādu terapeitu šo situāciju, atrastu izskaidrojumu. Līdz ko saprastu, kāpēc tā notika, izzustu jūtas. Te jau viena meitene minēja, ka cilvēki bieži iemīlas ārstos, psihologos, terapeitos, jo viņi uzklausa, izrāda uzmanību, rūpes. Pat heteroseksuāli cilvēki iemīlas savā dzimumā šadās situācijās.
11.03.2017 14:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits