Iemīlējos precētā dakterī

 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Sveiki.
Esmu nokļuvusi nelāgā situācijā. Tikko esmu izrakstīta no slimnīcas. Mans ārstējošais dakteri, kurš mani operēja, bija ļoti jauns, skaists vīrietis, 32-35 gadi. Jau pašā pirmajā dienā viņš man ļoti iepatikās, pievērsu uzmanību rokai, un gredzenu nepamanīju.
2 nedēļas gulēju slimnīcā, katru dienu tikos ar dakteri. Viņš bija ļoti gādīgs, visu laiku smaidīja, jokoja. Katru dienu apvaicājās, kā es jūtos. Ar katru dienu viņš man iepatikās arvien vairāk, katru reizi gatavojos, pirms viņš atnāk, reizēm pat paflirtēju. Diemžēl ārsta ētika aizliedz jebkādas attiecības starp pacientu un dakteri, tāpēc es biju gatava izrakstīšanas dienā dot mājienu, ka esmu brīva. Pa šīm 2 nedēļām es tik ļoti pieķēros savam dakterim, ka tikai par viņu vien domāju.
Pienāca izrakstīšanas diena, un viņš ienāca palātā, lai iedotu man dokumentus uz parakstīšanu. Tikai tanī brīdī es pamanīju viņam gredzenu uz pirksta !!! Es biju pārliecināta, ka viņš ir brīvs, es jau biju tā sacerējusies, katru dienu tik par viņu domāju, aizmigu un pamodos tikai ar domām par viņu, bet viņš izrādījās precēts !!
Man pēc tam sākās histērija, es 2 stundas noraudāju palātā. Pēc tam atbraucu mājās un turpināju raudāt visu dienu. Sirds ļoti sāp, jo es saprotu, ka nekad nekas mums nesanāks, tas ir tik sāpīgi !!!
Pēc 2 mēnešiem man viņam ir jāatrādās. Nezinu, ko darīt, lūdzu, iesakiet, kā rīkoties, jo es sev vietu neatrodu, visu laiku raudu.
10.03.2017 09:42 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ir jau tikai divi varianti - klapēt rociñas (kurš tad klapē? Pat nemanīju, ka autore priecātos) vai nosaukt par zosi. Interesanti, ka autorei 'piespēlēt' izgājienus, kurus, vismaz viña te nav rakstījusi, ka ir veikusi, ir OK un tajā pašā laikā spriest par viñas veselo saprātu.
Turklāt domāju, ka 'apdalītie prāti' łoti labi saprot jēdzienu "hiperbola", vienkārši neuzskata, ka tas ir piemērots šajā sakarā.
11.03.2017 19:16 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Caloo, es personīgi, neesmu īsti nenosodu vai nepielieku klāt kādu diagnozi. Nosodīt varētu vienīgi, ka draudzene nav šķērslis, tīri no morāles viedokļa :D
mana nostāja ir, ka nu situācija ir kāda ir, tā var gadīties, bet vajadzētu spēt sevi šajā vecumā jau paanalizēt un saukt lietas īstajos vārdos nevis par mīlestību utml., ka nevajadzētu zaudēt kontaktu ar realitāti pavisam.
Katram cilvēkam ir brīži kad prāts ar emocijām nedraudzējas. Cilvēka gribai un prātam jūtas tuvu ne vienmēr pakļaujas. Un cilvēku vajag atbalstīt arī tad ja viņa pārdzīvojumi ir neadekvāti (lai to dara ģimene un draugi). Bet nedomāju, ka tie kas saka - jā, viss šeit ir ok un saprotams, ir tie, kas kādā veidā palīdzētu. Jo tas nozīmē, ka ir ignore uz to, ka būtībā autorei ir šādas tādas problēmas, kuras viņa pati līdz galam izskatās, ka neizprot. Varbūt viņai noderētu saprast, ka tā nav mīlestība, ka vajag vairāk iepazīt cilvēku, lai izvērtētu ir vai nav tas kaut kas tiešām īpašs utml., ka ārsts-pacients nav tās attiecības, kur var otru labi iepazīt, ka varbūt sevī iekšā ir kāds tukšums, ko tas ārsts aizpildīja - variantu ir daudz.
Es nedomāju, ka autorei jājūtas vainīgai par situāciju, jo to, ka flirtē ar precētu vīrieti saprata tikai beigās, bet derētu aizdomāties kāpēc tik tālu ir nonākusi, varbūt nākamreiz nemestos tik traki ātri un dziļi savā fantāziju pasaulē nākamreiz.
11.03.2017 19:35 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Kādēļ ir tik liela pārliecība,ka varētu sieva šo viSu laistīt? Autore jau tikai minēja ka gulēja TOS,bet nodaļu un kas tika operēts neminēja,bet tur tak ir ja nemaldos vairākas traumataloģijas nodaļas, un mugurkaula un locītavu nodaļa.Un vel kaukādas bija. Varbūt pat ja lasa, var nojaust vai aizdomāties,bet šaubos,ja vien dakteris pats nestāsta par savām pacientem.:-)
11.03.2017 19:36 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Latvija ir maza un TOS vēl mazāka. :D :-P ;)
Nav nemaz tik grūti izskaitļot dakteri līdz 40 gadiem, kurš nav atrodams sociālajos tīklos, un viņa dzīvesbiedreni. :-P :)
Tāpat šaubos, vai pati paciente ir palikusi inkognito, ja drosmīgi minēja, ka nodaļa pilna ar vecīšiem, nedaudz sportistiem un viņa ar savu traumu ir ekstra gadījums šai nodaļā. :-P Stipri šaubos, ka kāds pašā slimnīcā jau nav atkodis iesaistītās personas. :D :D :D :D :D :-P :-P :-P ;)
.
Nu, jā, un sāku saprast, kāpēc man daži zināmi dakteri nav atrodami sociālajos tīklos vai savu sociālo tīklu profilos tīši uzsver savu draudzeni / dzīvesbiedreni / sievu - jo tas ir viens no veidiem, kā tikt galā ar saļubījušos pielūdzēju baru. :D :-P :)
11.03.2017 19:58 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
nerātnā - un man tagad pakārties un nedzīvot ??? Nu lai tak zina kaut vai visa Latvija !!! Nu ko tagad padarīt ??? Tā ir, un es ar to neko nevaru izdarīt ! Viss, man apnika ņemties gar šiem debīlajiem komentāriem, iešu uz balkona paelpošu svaigu gaisu
11.03.2017 20:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
paulalala ++++
Patiesībā te nemaz neviena neko tik briesmīgu vai rupju nav nemaz pateikusi. Diezgan solīda diskusija patiesībā, ja salīdzinām ar citām. Dažas dīvainā kārtā parastu kritiku uztver kā nez kādu apvainojumu. Te vnk lietas tiek sauktas savos vārdos, ne vairāk. Un autorei būtu gan jāaizdomājas vai viss viņai ir kārtībā. Ne jau iemīlēšanās faktā ir problēma, bet iemesliem un reakcijā uz to...
11.03.2017 20:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nevaru saprast - tieši kas var tikt pateikts sievai, ja kādam tiek šis prieks 'atmaskot' ārstu - "ei, Cosmo forumā anonīma meitene pārdzīvoja, jo atklāja, ka viñas ārstējošais ārsts ir precēts un nevar būt kopā. Viña neminēja vārdu, tikai slimnīcu, bet liekas, ka tas bija par Tavu vīru (jo...?nevaram īsti pateikt, tikai minēt)". Atsaucoties uz dažiem komentāriem, tā taču ir ikdiena ārstiem (par ko, starp citu, nestrīdos).
11.03.2017 20:09 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
es ar to neko nevaru izdarīt !

Turpini vien tādā garā mocīt sevi, ja Tev tik dikti patīk mazohistiskā bauda būt nelaimīgai mīlētājai. ;)
Bet darīt, protams, vari, kā labpatīk. ;)
11.03.2017 20:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
tā taču ir ikdiena ārstiem

Jā, ir. Bet tas nemazina nepatiku pret situāciju "apmātie pielūdzēji". Katrs tiekam ar to galā, kā nu mākam. :D Laba dzīves skola, ja kas. :-P ;) :D
11.03.2017 20:19 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Tā it kā ieķerties dakterī būtu noziegums par kuru jāklusē. :-D:-D:-D
Pat ja viņš uzzinās. Un?
11.03.2017 20:21 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nerātnā, nu re, Fatedfate arī canšas tikt galā kā nu māk. Otrkārt, manuprāt, diezgan daudziem mēginājums aprakstīt jūtas, īpaši spēcīgas sajūtas ko jūt konkrētajā mirklī, var novest pie situācijas, kurā izklausās pēc "apmātā pielūdzēja".
11.03.2017 20:34 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
'ieķerties' un līdz ar to izrādīt simpātijas ir kaut kas cits nekā 'nelaimīgi iemīlēties' un vajāt savu mīlas objektu. :)
Censties to arī nozīmē - 'cenšos acis izspiedis, bet rezultāta kā nav tā nav'. :) Labāk tā vietā meklēt risinājumu, ko agri vai vēlu arī atrod. ;)
11.03.2017 20:50 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Es arī pie vēsajām būtnēm ...
*
Viss šis stāsts atsauca atmiņā vienu Odrijas Totū filmu, kuras pirmajā daļā bija viņas varones stāsts par mīlestību un kā viņu draugs pieviļ un kā viņa atriebjas, bet otrajā - stāsts no viņas
puiša puses, kurš kā izrādās nemaz nav viņas puisis, bet uz ielas sastapts vīrietis, kurš ar
rožu pušķi steidzies pie savas sievas, kura paziņojusi, ka gaida mazuli, un viņš sajūsmā par vēsti, vienu ziedu uzdāvinājis Totū varonei.
*
Nav nekas slikts iemīlēšanās, bet viena lieta tik sakāpinātas emocijas (histērija, 2 stundu
raudāšana) tīņu vecumā, cita - 28 gados. 28 gados labākajā gadījumā to varētu izskaidrot tikai ar pārciesto slimību/traumu, lietotajām zālēm. Smieklīga tur nav nekā jebkurā gadījumā.
*
kas te runā par "mātes rūpēm" varu ieteikt pārlasīt manus komentārus, jo izsktās, ka jūs mani nedzirdat. Es vairākas reizes uzsvēru, ka jau pašā sākuma neuztvēru šo vīrieti par "māti", un ar viņa tieši veiktajiem daktera pienākumiem te nav nekāda sakara

It kā tas notiktu apzināti. Tas jau ir zemapziņas lauciņš. Tas arī būtu jāsaprot 28 gados.
11.03.2017 21:06 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Tev jāiet politikā. :D
nerātnā
No kurienes Tu izrāvi šito "apmātā pielūdzēja" variantu ? :D:D
Uzskaitīšu faktus:
Meitene 2 nedēļas ikdienā kontaktējoties ar ārstu un nezinot, ka viņš ir precēts iemīlas.
Pirms izrakstīšanās saprot, ka visas cerības ir veltas, jo viņš izrādās precējies.
Tagad pārdzīvo -
Sirds ļoti sāp, jo es saprotu, ka nekad nekas mums nesanāks, tas ir tik sāpīgi !!!

Ieraksta forumā, lūdzot padomu, kā tikt ar to visu galā, jo baidās, ka tiekoties pēc 2 mēn. atkal būs jāizdzīvo visas sāpīgās sajūtas.
Nevajag man pārmest par to, ka mīlu vīrieti, labāk iesakat, kā man viņu ātrāk aizmirst !!

Kur Tu redzi apmātu pielūdzēju? Manā izpratnē tā ir tāda, kura neliek mieru aizņemtam cilvēkam, kaļ plānus kā izjaukt ģimeni, zvana, raksta, vēlas tikties utt. Autorei kā reiz ir problēma vispār saņemties, lai piezvanītu un nevēlas, lai viņš kaut ko nojaustu.
_
Vārdu sakot, Jūs pašas izdomājat visādas muļķības, bet kāds normāls padoms, kā meitenei atgūties no nelaimīgas mīlestības, ir uz roku pirkstiem saskaitāmos komentāros...
11.03.2017 21:09 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Caloo - interesanti kāpēc šāds komentārs attiecināms uz mani? Mana nostāja ir visai konkrēta. Ja tu to neredzi, tas ir cits jautājums.
11.03.2017 21:16 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vārdu sakot, Jūs pašas izdomājat visādas muļķības, bet kāds normāls padoms, kā meitenei atgūties no nelaimīgas mīlestības, ir uz roku pirkstiem saskaitāmos komentāros...

Varbūt tāpēc, ka tā nav mīlestība? Tiešām sajūta, ka kaut kāds tīņu portāls....
11.03.2017 21:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Negribu vainot autori, bet par to "nezināju, ka ir precējies, jo uzreiz nepamanīju gredzenu" dažreiz kaut kā nesaprotu... Ja mani ieinteresē kāda prece veikalā, es vienmēr uzmetu aci cenai. Nav svarīgi pat - pirkšu vai nē, bet vnk tīri informācijai paskatos cenu. Tāpat ar vīriešiem - ja man tas šķiet interesants, vienmēr uzmetu aci ir vai nav gredzens pirkstā. Tīri informācijai, tas notiek automātiski. Kā var neredzēt gredzenu, ja tas tur ir, bet akli iemīlēties - to es nespēju sparast... Nav gluži par autores situāciju. Vnk ne vienu vien reizi esmu dzirdējusi līdzīgus stāstus, kur gredzenu pamana krietnu laiku vēlāk un tad tas ir baigais šoks...
11.03.2017 21:18 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
normāls padoms, kā meitenei atgūties no nelaimīgas mīlestības, ir uz roku pirkstiem saskaitāmos komentāros...

kurus autore veiksmīgi laiž gar ausīm. ;) :)
11.03.2017 21:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ārsti, īpaši ķirurgi mēdz staigāt arī bez gredzena... operēt nedrīkst tajos :) Vispār ārstiem nevajadzētu nēsāt gredzenus higiēnas apsvērumu dēļ :)
11.03.2017 21:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Caloo, bet kādi te vēl ieteikumi nepieciešami? Cilvēkam ir 28 gadi. Netīšām iemīlējās aizņemtā vīrietī. Ko darīt? Tikt pāri. Kā to darīt? Kā pieauguši cilvēki dara - pārslēdzas uz kaut ko citu. Te pat nav ko diskutēt.
11.03.2017 21:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits