Iemīlējos precētā dakterī

 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Sveiki.
Esmu nokļuvusi nelāgā situācijā. Tikko esmu izrakstīta no slimnīcas. Mans ārstējošais dakteri, kurš mani operēja, bija ļoti jauns, skaists vīrietis, 32-35 gadi. Jau pašā pirmajā dienā viņš man ļoti iepatikās, pievērsu uzmanību rokai, un gredzenu nepamanīju.
2 nedēļas gulēju slimnīcā, katru dienu tikos ar dakteri. Viņš bija ļoti gādīgs, visu laiku smaidīja, jokoja. Katru dienu apvaicājās, kā es jūtos. Ar katru dienu viņš man iepatikās arvien vairāk, katru reizi gatavojos, pirms viņš atnāk, reizēm pat paflirtēju. Diemžēl ārsta ētika aizliedz jebkādas attiecības starp pacientu un dakteri, tāpēc es biju gatava izrakstīšanas dienā dot mājienu, ka esmu brīva. Pa šīm 2 nedēļām es tik ļoti pieķēros savam dakterim, ka tikai par viņu vien domāju.
Pienāca izrakstīšanas diena, un viņš ienāca palātā, lai iedotu man dokumentus uz parakstīšanu. Tikai tanī brīdī es pamanīju viņam gredzenu uz pirksta !!! Es biju pārliecināta, ka viņš ir brīvs, es jau biju tā sacerējusies, katru dienu tik par viņu domāju, aizmigu un pamodos tikai ar domām par viņu, bet viņš izrādījās precēts !!
Man pēc tam sākās histērija, es 2 stundas noraudāju palātā. Pēc tam atbraucu mājās un turpināju raudāt visu dienu. Sirds ļoti sāp, jo es saprotu, ka nekad nekas mums nesanāks, tas ir tik sāpīgi !!!
Pēc 2 mēnešiem man viņam ir jāatrādās. Nezinu, ko darīt, lūdzu, iesakiet, kā rīkoties, jo es sev vietu neatrodu, visu laiku raudu.
10.03.2017 09:42 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ak, jā - vēl nožēlojamāk ir tas, ka, acīmredzot, ētika un saskarsmes psihologija ir tikusi svītrota no veselības aprūpes speciālistu mācību programmas, ja jau nedēłu jāsmej par konkrēta cilvēka jūtām un jādalās šajā super mega fantastikajā jokā ar kolēgiem un tā ir bezmaz vai ikdiena.
11.03.2017 16:33 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Pasadena - paldies ! Pilnībā atbalstu Jūsu viedokli. Šajā forumā uzrakstīju nevis tāpēc, lai klausītos pārmetumus un pasmiešanos par "pusaudžu iemīlēšanos", bet lai gūtu kaut kādu morālu atbalstu un saņemtu ieteikumu. Jā, esmu nedaudz emocionāli un fiziski nomākta pašlaik, tāds periods dzīvē, tāpēc ir jāmeklē palīdzība kaut vai forumā. Taču diemžēl arī šeit atbalsta vietā saņemu lielākoties nosodījumu .. žēl, ka mūsdienu sabiedrība ir tik ciniska
11.03.2017 16:49 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Mnemo - par Jūsu komentāru patiesībā nosmaidīju )))
11.03.2017 16:49 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Bāc, Fatedfate... (t) Varbūt beidzot
palasi par erotomania, Florence Nightingale Syndrome, De Clerambault's syndrome vai Stocholm syndrome. Un tam, ko uzrakstiji ir pilnigi parasts izskaidrojums, kas '''sakne' atspogulojas visos ieprieksminetajos sindromos. Cilvekam (pacients, ieslodzitais u.c.) medz iemileties augstakstavosa persona,kas tos aprupe (arsts/maasa/uzraugs).

nevis čivini te par to, ka jūtām nepavēlēsi. :D Kādas vēl jūtas, ja tā ir ikdienišķa situācija dažādu psihologu, ārstu un cita medpersonāla, cietuma uzraugu un kādu tik vēl ne profesiju vidū. :) Nav jau nekāds brīnums, jo tādos gadījumos Tu sevi nodod cita cilvēka aprūpē, bet pati esi nevarīga kā mazulis. ;) Un mazuļi savas mammas (aprūpētājus) mīl. :-P :D
Pieaudz un uzņemies atbildību par sevi, tad nebūs jāsapņo par precētiem dakteriem. :-P :D ;)
11.03.2017 16:54 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Fatedfate, neñem galvā - dažas idejas, ko meitenes "pasvieda" kā izskaidrojumu der pat apsvērt - kaut vai lai izslēgtu kā varbūtību, plusā tas var palīdzēt sakārtot domas (es domāju par ārsta-pacienta attiecībām). Es tavā vietā koncentrētos uz atlabšanu, palasītu kādu grāmatu, satiktos ar draugiem (ja fiziski iespējams) - principā darītu lietas, lai novērstu domas, BET - tas derētu man, varbūt Tev tieši otrādi - vajag izrunāties ar kādu uzticamu cilvēku, tā teikt 'izsāpēt'. Turies!
11.03.2017 17:11 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nerātnā, varbūt tā ir ikdieniška situācija ārstiem, bet konkrēti Fatedfate šī ir unikāla, īpaša situācija (tieši viñai kā indivīdam) un viña vienkārši JAU mēgina tikt ar to galā.
11.03.2017 17:17 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Viss aprakstītais NAV iemīlēšanās. Teikšu tā - drīzāk tiekšanās pēc tā,kas tev šobrīd trūkst. Pieķeršanās, rozā brilles - sauksim to tā.
11.03.2017 17:17 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Pasadena - paldies ! Es cenšos pagaidām pārslēgties uz kaut ko mājas apstākļos, jo pagaidām tuvākajā laikā jebkādas fiziskas darbības nav vēlamas. Tāpēc ir pagrūtāk, būdamai 4 sienās, pārslēgties uz kaut ko citu. Bet es cenšos.
Pārējiem, kas te runā par "mātes rūpēm" varu ieteikt pārlasīt manus komentārus, jo izsktās, ka jūs mani nedzirdat. Es vairākas reizes uzsvēru, ka jau pašā sākuma neuztvēru šo vīrieti par "māti", un ar viņa tieši veiktajiem daktera pienākumiem te nav nekāda sakara
11.03.2017 17:21 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Tiešām laikam neonam un die kleine hexe un vēl citām nav kaut kas kārtībā. Tikai nozākāt vien
11.03.2017 17:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Pasadena
varbūt tā ir ikdieniška situācija ārstiem, bet konkrēti Fatedfate šī ir unikāla, īpaša situācija (tieši viñai kā indivīdam) un viña vienkārši JAU mēgina tikt ar to galā.

Iespējams, ka mēģina tikt galā, bet kaut kā to nemanu, ja šajā diskusijā vismaz četras meitenes (ieskaitot mani) no dažādiem skatupunktiem autorei skaidroja, kas tas īsti ir, bet - reakcijas nekādas. :)
Bet nu lai jau. :D Fatedfate izvēle, kā uztvert notikušo, ko ar to darīt un kādas sekas tam visam piedzīvot. ;):D
11.03.2017 17:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Fatedfate
Pārējiem, kas te runā par "mātes rūpēm" varu ieteikt pārlasīt manus komentārus, jo izsktās, ka jūs mani nedzirdat.

Neņem galvā - tas ir normāli, ja par visām varītēm mēģina iebāzt Tevi savu uzskatu un izpratnes rāmjos, jo ārpus tiem jau nekā nav. Nav tāpēc, ka viņām tā nav bijis, tātad tā nevar būt vispār, nu nekādi, nu nekad... :D
11.03.2017 17:32 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tā var būt. Nu vismaz ja nokabina nost to, ka tu teici, ka viņu mīli, jo mīlēt kādu, kuru tu nepazīsti.. tas kādam šķiet iespējams? man nē.
Bet..es neredzu pamatojumu kāpēc situāciju romantizēt un idealizēt. Es te redzu problēmu - ļoti izmisīgu tieksmi, tieksmi idealizēt un grimt ilūzijās, "piekāpību" morāles normās - tas par to, ka draudzene vēl nebūtu šķērslis (novēlu pašai kādreiz nebūt par šķērsli), lietu saukšanu neīstajos vārdos.
Nezinu, ko darīt, lūdzu, iesakiet, kā rīkoties, jo es sev vietu neatrodu, visu laiku raudu
11.03.2017 17:47 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Pirms mēneša biju TOS, jo salauzu kājas mazo pirkstu :(
Tur puse bija jauni cilvēki, pat jaunāki par mani.
Fanes viņam netrūkst noteikti.
Par sindromiem gan es te nerunātu autores gadījumā.
11.03.2017 17:50 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
nesaprotu, kāpēc norāva man pusi no pirmā komentāra :/
es biju iekopējusi brīdinošos signālus autores tekstā, kas manā skatījumā norāda, ka ir vērts aizdomāties kā tikt galā ar savu izmisumu.
11.03.2017 17:51 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Ai, nu, ko jus te dazas lejat...nevajag jau uzreiz piesiet vinai upura lomu un, ka arsts esot vinas glabejs un mate, tapec ir radusas jutas...ja, es ticu, ka ir tadi gadijumi, bet, izklausas, ka sis nebus tas! Meitene jau pati tomer saprot un jut- kas un ka. :-)
Ak, jā - vēl nožēlojamāk ir tas, ka, acīmredzot, ētika un saskarsmes psihologija ir tikusi svītrota no veselības aprūpes speciālistu mācību programmas, ja jau nedēłu jāsmej par konkrēta cilvēka jūtām un jādalās šajā super mega fantastikajā jokā ar kolēgiem un tā ir bezmaz vai ikdiena.

+++
Ja, un par ko saja situacija nirgaties, es isti nesaprotu.
11.03.2017 17:58 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Fatedfate, dakteris ar uzvārdu O. ir atsaucīgs un tiešām foršs pret visiem saviem pacientiem, tā kā Tavu aizraušanos un rozā brilles saprast var, bet, jo ātrāk "get over it", jo labāk pašai būs :)
11.03.2017 18:13 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Elsa - nav tas dakteris ar uzvārdu O )) iesaku mest pie miera šīs minēšanas
Bet par ieteikumu, paldies. Jau vakar sāku cīnīties ar savām jūtām un emocijām
11.03.2017 18:18 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
paulalala
Cilvēks jūtas tā kā jūtas. Saprot, ka tur nekas nebūs. Vēlas ātrāk tikt tam pāri. Par kādu romantizāciju un idealizāciju ir runa?
Puse komentētāju paziņo, ka viņa ir nenormāla, jo tā justies nav pareizi, smejas par viņas sajūtām un aiz matiem pievelk visādas diagnozes.
Tu, kā ar psiholoģiju saistīts cilvēks, vari man paskaidrot - no kāda aspekta, šajā situācijā, ir normāli likt autorei justies vainīgai par savām sajūtām? Kā tas viņai šobrīd palīdz?
Turklāt tas viss tiek izdomāts un uzpūsts no tām pāris rindkopām...
11.03.2017 18:30 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Autorei nevajadzeeja mineet slimniicu un vazaat dakteri pa klachu portaalu. Kaa jau teicu, Latvija ir maza, un zinaataajiem ir skaidrs, kursh ir tas dakteris. Plus dakterim ir sieva, vai sievai ir patiikami lasiit sho murgu, ja nu gadiijumaa kaads vinju "joka peec" ir painformeejis. Kaa arii vienaa autores postaa paviideeja izteikums, ka nebijis jau taa, ka "tas dakteris negribeetu". Tik daudz vareeji atjeegt, ka ar savaam miilas mokaam vari radiit konfliktus gjimenee.
Kas attiiecas uz fraazeem "visa Latvija" vai "pus Latvija", tad apdaliitajiem praatiem vajadzeetu saprast, ka taa nav tieshaa noziime, literatuuras stundaas bija taads jeedziens kaa "hiperbola", ja vien vidusskolu esat beigushas. Varu izteikties skaidraak - shajaa pashaa forumaa dalibnieces ir izmisiigi dzeesushaas, kad kaads ir izstalkojis vinju identitaati un saacis likt vinju privaataas dziives bildes un detaljas. Taa ka vajag mazliet piedomaat ar galvo, ko un cik daudz rakstaat.
Un, nee, shii lielaa miila nav noziegums, bet par veselaa sapraata klaatesamiibu 28 gadu vecumaa neliecina. Kas tagad buutu jaadara? Jaasit plaukstinjas, jaapadalaas ar staastiem, kaa kaads ir aizgaajis no sievas pie nejaushi satikta skukja un jaaiesaka, lai shii nes dakterim pukjes? Jaapaspiidina zaljaa gaisma stulbiem izgaajieniem? Pietiekosho ir dzirdeets par "miilas apseestaam", kuras savam "miilas objektam" neliek mieru - rakstot, zvanot un suutot gauduliigas veestules, no nevainiiga flirta vai laipnas sarunas, saceljot sapnju pilis ar suni, maaju un baltaa paltraka balagaanu. Un te jau autore bij atradusi "iemeslu", lai "miilas objektam piezvaniitu, paarsieshana un taa. Varbuut izdomaa kaadu neesoshu komplikaaciju vai padauzi opereeto kjermenja dalju pret sienu - buus veel viens iemesls piezvaniit, ja "paveiksies" - kljuut par ilgstoshu pacienti un redzeet savu elku diendienaa.
"Iesmiet" vari par savu apseestiibu nevis par racionaaliem komentaariem, kaadu shajaa teemaa diemzheel nav daudz. Taa vietaa, lai sapnjotu par lielisko dakteri un analizeetu savu dveeseles staavokli, labaak saac laiciigi mekleet fizioterapeitu peecoperaacijas periodam, buus noderiigaak.
11.03.2017 18:48 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
DieKleineHexe - nu ja tu visu izsaki ar "hiperbolu", tad kā tevi nopietni lai uztver? Tad jau jēga taviem komentāriem nav, jo ir tikai "hiperbolu" savārstījums. Tik ļoti iekarsusi šajā sarunā, jo pati esi precējusies ar to dakterīti vai kādu citu jaunu un simpārtisku, kas strādā medicīnas nozarē? Nomierinies, sieviete, atslābsti, pirms sāc visus par stulbiem saukt.
11.03.2017 19:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!