Iemīlējos precētā dakterī

 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Sveiki.
Esmu nokļuvusi nelāgā situācijā. Tikko esmu izrakstīta no slimnīcas. Mans ārstējošais dakteri, kurš mani operēja, bija ļoti jauns, skaists vīrietis, 32-35 gadi. Jau pašā pirmajā dienā viņš man ļoti iepatikās, pievērsu uzmanību rokai, un gredzenu nepamanīju.
2 nedēļas gulēju slimnīcā, katru dienu tikos ar dakteri. Viņš bija ļoti gādīgs, visu laiku smaidīja, jokoja. Katru dienu apvaicājās, kā es jūtos. Ar katru dienu viņš man iepatikās arvien vairāk, katru reizi gatavojos, pirms viņš atnāk, reizēm pat paflirtēju. Diemžēl ārsta ētika aizliedz jebkādas attiecības starp pacientu un dakteri, tāpēc es biju gatava izrakstīšanas dienā dot mājienu, ka esmu brīva. Pa šīm 2 nedēļām es tik ļoti pieķēros savam dakterim, ka tikai par viņu vien domāju.
Pienāca izrakstīšanas diena, un viņš ienāca palātā, lai iedotu man dokumentus uz parakstīšanu. Tikai tanī brīdī es pamanīju viņam gredzenu uz pirksta !!! Es biju pārliecināta, ka viņš ir brīvs, es jau biju tā sacerējusies, katru dienu tik par viņu domāju, aizmigu un pamodos tikai ar domām par viņu, bet viņš izrādījās precēts !!
Man pēc tam sākās histērija, es 2 stundas noraudāju palātā. Pēc tam atbraucu mājās un turpināju raudāt visu dienu. Sirds ļoti sāp, jo es saprotu, ka nekad nekas mums nesanāks, tas ir tik sāpīgi !!!
Pēc 2 mēnešiem man viņam ir jāatrādās. Nezinu, ko darīt, lūdzu, iesakiet, kā rīkoties, jo es sev vietu neatrodu, visu laiku raudu.
10.03.2017 09:42 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Ui, gribēju vēl ko piebilst, bet jau ierakstīju komentāru.
Gribēju teikt, ka šī, manuprāt, ir tā iemīlēšanās ar kuru pat nav jēgas cīnīties, jo tā gluži vienkārši ir jāizdzīvo un jāpārdzīvo. Šķiet, katrai meitenei savulaik bijis savs vīrieša ideāls, kurā esam bijušas iemīlējušās. Katrai zināms, ka šī mīlestība ir pārejoša. Vari nodarbināt sevi lasot grāmatas, skatoties filmas, taču pilnībā spēju saprast, ka paralēli visam ko darīsi, būs domas par konkrēto vīrieti. Bet, tici man, viss ir pārejošs. Laiks visu dziedē. Un tad, kad būsi tikusi pāri šai fāzei, konkrēto vīrieti atcerēsies kā patīkamu cilvēku un labu ārstu. :)
Ja nu rodas vēlme parunāties, droši vari man uzrakstīt jebkurā laikā. :)
10.03.2017 23:59 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Ophelie_ ; Pasadena - paldies par atbalstu. Es jau cenšos sevi ar kaut ko nodarbināt, tikai droši vien vēl ir pagājis pārāk īss laiks, jo izrakstījos tikai pirms 2 dienām. Tik ātri nevarēšu viņu aizmirst, jo ir lietas, kas man visu laiku liek par viņu atcerēties, piemēram, dziesmas, ko klausījos slimnīcā, krūze, no kuras dzēru slimnīcā, krēma smarža, ko lietoju slimnīcā tagad man asociējas ar viņu, apğērbs, kurā staigāju pa slimnīcu, utt. Patiesībā nevarētu teikt, ka šīs atmiņas ir skumīgas. Vairākas reizes uzķēru sevi uz smaida, kad klausījos, piemēram, dziesmu, vai lietoju krēmu, kas man viņu atgādina
11.03.2017 00:38 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Fatedfate, ļoooti pazīstamas sajūtas! Man arī ir bijis tā, ka pat ar cilvēku nesaistītas lietas (respektīvi - lietas, kurām konkrētais cilvēks pat nav pieskāries) saistās ar to cilvēku, jo gluži vienkārši tā mirkļa emocijas atgādina par sevi. Man ir pat bijis tā, ka savulaik esmu glabājusi alus pudeles stikla lausku tikai tāpēc, ka konkrētā pudele sašķīda mirklī, kad blakus bija tas cilvēks, kurš man tolaik bija svarīgs. Jā, iespējams, izklausās traki, taču tāda nu ir cilvēku emociju un jūtu pasaule!
11.03.2017 00:54 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
palasi par erotomania, Florence Nightingale Syndrome, De Clerambault's syndrome vai Stocholm syndrome. Un tam, ko uzrakstiji ir pilnigi parasts izskaidrojums, kas '''sakne' atspogulojas visos ieprieksminetajos sindromos. Cilvekam (pacients, ieslodzitais u.c.) medz iemileties augstakstavosa persona,kas tos aprupe (arsts/maasa/uzraugs). Taa kaa vnm nomierinies un saproti, kas notika. Paies laiks un pasmiesies par so situaaciju. Un traumatologija loti biezi, ja kas, nonak ari jauni, skaisti cilveki (sportisti utt.),kuriem ir traumas. Ta ka, ka ikdiena paiet TIKAI ar omem un opjiem isti nav patiesiba. Vrb konkretajam ortopedam, kurs, piemeram, liek endoprotezes, tad jaa. :-D
11.03.2017 09:58 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
vasaras_beerns - es ne reizi neminēju, ka traumās nonāk TIKAI babuļi ! Es minēju, ka tie ir 99%, jo tas ir tikai normāli, ka gados vecākiem cilvēkiem ir problēmas ar ceļgaliem, locītavām, gūžām, mugurkauliem, utt. Jaunie, lielākoties, nonāk, kad ir tiešām kāda NEPAREDZĒTA trauma, kā, piemēram, manā gadījumā + tie lielākoties tie ir vīriešu dzimuma pārstāvji pēc auto, moto traumām, kā arī, kā jau pati minēji - sportisti, utt.
Jaunas sievietes, kas sev lauzušas kaklu, mugurkaulu, kājas, utt. - ir retums, tāpēc arī personāls brīnījās, ko jauna sieviete šeit dara. Pa šīm 2 nedēļām manā nodaļā bija 2 jauni vīrieši ar MAZĀK sarežģītu traumu kā man, un sievietes ar kāju problēmām, sākot ar 45+ gadi ..
Ophelie_ - tā tiešām ir. Man visvairāk ir izteikta atmiņa tieši uz smaržām un dziesmām. Jebkura dziesma vai smarža, kas bijusi konkrētajā situācijā pēc tam var saistīties ar to konkrēto situāciju vēl ļoti ilgi. Reizēm pat tās atmiņas paliek uz visiem laikiem ..
11.03.2017 11:05 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu vai nav zoss :-D
Slimniicu piemineeja, visi darbinieki apskataami slimniicas maajaslapaa, tas, kuram nav bildes, atrodams Facebookaa (shis teoretiski arii vareetu buut tas purnins, kuraa samiileejaas). Jauna skukjene - paciente, kaa pati mineeji, tur nav biezha paraadiiba. Cosmo forumu pavisam noteikti lasa arii kaada medmaasinja vai kaada daktera sieva/draudzene. Saziimeet dakteri, kuram bij gados jaunaa paciente, vieglaak par vieglu.
Var gadiities, ka sho teemu jau lasa aarstu istabaa pie kapppijas un iesmej :-D
P.S. Pirms izkladzini pa visu Latviju savu lielo miilu, ar galvu vajag padomaat, cik daudz informaacijas atklaat forumos.
11.03.2017 11:14 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
DieKleineHexe - nosmaidīju )))))
11.03.2017 11:19 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
DieKleineHexe
Džīzas, varētu padomāt, ka viņa ir izdarījusi kaut ko tādu, par ko būtu jākaunas. (t)
Un cik tas ir šausmīgi - kāds svešs uzzinās, kā viņa jūtas un pēc pusstundas jau būs to aizmirsis, ko nu tagad darīt? :-O(t)
11.03.2017 12:54 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Es arī pasmaidīju par DieKleineHexe. Es kā medmāsa varu piekrist, ka par muļķīgajiem pacientiem tiešām tiek iesmiets, bet ne tā, ka tas būtu gada notikums, jo tādu ir ļoooti daudz. Dienā 5x var kārtīgi nosmieties. Lai gan, ja šito lasītu ārsts vai medmāsas tiešām nedēļu būtu ko smieties. Man būtu kauns pēctam tur rādīties :-D
11.03.2017 13:09 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Jo viens ir tas, ko pacienti dara palātās, kā izturās, bet ja šis tiešām jau tiek iznests pa pus Latviju, tad nja, ir par ko pasmieties un pabrīnīties arī. :-D
11.03.2017 13:11 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Man atkal lika pasmaidīt tas, ka dažas domā, ka cosmo forumā sēž pus Latvija :-D :-D :-D pie tam sabiedrības krējums :-D Māsiņas ir TIK daudz, un tas būtu normāli, ka kāda arī te pagadās, bet nu lai skaļi bļautu, ka šo forumu, un tieši šo sarunu lasa pus LV ir varen smieklīgi..
11.03.2017 13:22 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Sharmantaa, no sākuma tika pieminēta VISA Latvija, es vismaz samazināju uz pusi :-D
Bet es domāju, ka visiem tāpat ir skaidrs, ka tas nav jāuztver burtiski. :) ja ne pus Lv, tad pietiekami, lai šis raksts nonāktu līdz pašam ārstam, un kas zina, varbūt notiek brīnums un arī viņā atmostas jūtas :-D
11.03.2017 13:34 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Neredzu neko nosodāmu, ja arī pats ārsts vai medmāsas par to uzzinātu .. )) un ?? Man pat nebūtu kauns tur pēc tam parādīties, vai viņam to atkārtot acīs. Sirdij taču nepavēlēsi, ne ? Te jūs tā sakat, it kā tas ir kaut kāds noziegums .. Tas ir tikai dabiski, ja kādu mīl - teikšu pat vairāk - tas ir cilvēcīgi, tātad man ir sirds, un es spēju just ..
Par to, ka te sēžu puse Latvijas, nu gan nosmaidīju. Un, ja arī kāda māsiņa sēž - aha, darīt viņai nav ko, kā tikai visu dienu lasīt komentārus un smieties par šo. Tā jau kaut kāda bērnišķība
11.03.2017 13:36 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Fatedfate- Nevajag tik skaļi izbļaut vārdu mīl, jo mīlestība ir kaut kas nopietnāks par flirtu, ieķeršanos. Tev viņš ir iepaticies, jo simpātisks un pildīja savu darba pienākumu, bet lai to nosauktu par mīlestību - par skaļu teikts. Pat ja cilvēki jau sāk satikties, randiņot - tās ir tikai rozā brilles. Bīlestība ir tad, kad nokrīt rozā brilles, bet tas cilvēks joprojām patīk un ir mīļš. Sāumā viss nezināmais liekas labāks, bet jāatceras, ka arī tavā sapņu ārstā arī ir daudz negatīvo īpašību. Un ja iepazītu, nemaz vairs nepatiktu.
11.03.2017 13:50 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
manuprāt autorei vajag psihologa pakalpojumus,jo te izskatās pēc psiholoģiskām problēmām,ko izraisījušas fiziskās traumas....ir muļķīgi domāt,ka viņa kāda izredzētā ar tādu traumu:D ir pazīstami ārsti,kuri ir teikuši, ka tas viss ir nogurdinošs rutīnas darbs,visas laipnības ir kā veikala pārdevējam,oficiantam, jebkam,kam jāstrādā ar cilvēkiem, un dienas beigās gribas ienīst visu cilvēci:D...ārstiem darba specifika prasa vēl lielaku konaktu,strādāt kā psihologam,lai varētu labāk veikt savu darbu...līdzīgu taktiku nereti izmanto rūdīti brunču mednieki, kas izmanto sieviešu vājās vietas,saka,ko tās grib dzirdēt...visām taču zināms:D labi,ārsts visticamāk nav nekāds babņiks,vnk meitenei vajadzēja morālo atbalstu ar tādām traumām,ārsts to sniedza,it īpaši ja lādzīgas dabas...ok,ir kādi gadījumi,kas paliek prātā,piemēram,pirmais mirušais pacients utt.,bet smagas traumas jaunu cilvēku vidū arī ir daudz...ja autorei būtu attiecības,viņai tādu domu nebūtu...:-P
11.03.2017 13:52 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Tam noteikti ir psiholoģisks izskaidrojums, kāpēc radās tik intensīvas jūtas. Ja pārrunātu ar kādu terapeitu šo situāciju, atrastu izskaidrojumu. Līdz ko saprastu, kāpēc tā notika, izzustu jūtas. Te jau viena meitene minēja, ka cilvēki bieži iemīlas ārstos, psihologos, terapeitos, jo viņi uzklausa, izrāda uzmanību, rūpes. Pat heteroseksuāli cilvēki iemīlas savā dzimumā šadās situācijās.
11.03.2017 14:00 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Man neizskatās pēc psiholoģiskām problēmām, meitene vnk naiva un izmisusi pēc attiecībām. Laikam nekad nav bijis puisis, un tpc ja jebkurš pasmaida vai paskatās - domā, ka ir ieinteresēts.
11.03.2017 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
He,he izraadaas zinu visus jaunos dakterus no TOS.:-D:-D:-D Lai gan straadaaju pavisam citaa slimniicaa,visi ir bijushi mani darbabiedri.:-DUn teikshu ar humora izjuutu mums viss ir kaartiibaa,bet es neieshu raadiit sho diksjusiju nevienam no vinjiem,jo nav mana dariishana.
11.03.2017 14:14 |
 
Reitings 57
Reģ: 11.11.2016
Tak tie ķirurgi jau no sākta gala ir totāli babņiki. Es kkad pēc operācijas savam dokam uzdevu 1 jaut. FB, šis man atbildēja, bet pielika P.S., ka plašāku skaidrojumu varētu sniegt pie vīna glāzes, lol. Un bija rinķis pirkstā, ja kas. Bet nu baigi smukiņš :D Nekur negāju, bet šis man vēl ilgi rakstīja ;)
11.03.2017 15:06 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kad vienu laiku strādāju slimnīcā, neatceros, ka mēs būtu čupojušies un kopīgi ñirgājušies par pacientiem. Tiešām - varētu padomāt, ka tāda tipa iemīlēšanās ir kaut kāds baigākais apkaunojums. Manuprāt, apkaunojoši ir drīzāk smieties par cilvēka jūtām, bet protams nedomāju, ka cilvēki, kuriem šis ir TIK uzjautrinoši, uzskatītu savu rīcību par nejauku.(e)
11.03.2017 16:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits