Iemīlējos precētā dakterī

 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Sveiki.
Esmu nokļuvusi nelāgā situācijā. Tikko esmu izrakstīta no slimnīcas. Mans ārstējošais dakteri, kurš mani operēja, bija ļoti jauns, skaists vīrietis, 32-35 gadi. Jau pašā pirmajā dienā viņš man ļoti iepatikās, pievērsu uzmanību rokai, un gredzenu nepamanīju.
2 nedēļas gulēju slimnīcā, katru dienu tikos ar dakteri. Viņš bija ļoti gādīgs, visu laiku smaidīja, jokoja. Katru dienu apvaicājās, kā es jūtos. Ar katru dienu viņš man iepatikās arvien vairāk, katru reizi gatavojos, pirms viņš atnāk, reizēm pat paflirtēju. Diemžēl ārsta ētika aizliedz jebkādas attiecības starp pacientu un dakteri, tāpēc es biju gatava izrakstīšanas dienā dot mājienu, ka esmu brīva. Pa šīm 2 nedēļām es tik ļoti pieķēros savam dakterim, ka tikai par viņu vien domāju.
Pienāca izrakstīšanas diena, un viņš ienāca palātā, lai iedotu man dokumentus uz parakstīšanu. Tikai tanī brīdī es pamanīju viņam gredzenu uz pirksta !!! Es biju pārliecināta, ka viņš ir brīvs, es jau biju tā sacerējusies, katru dienu tik par viņu domāju, aizmigu un pamodos tikai ar domām par viņu, bet viņš izrādījās precēts !!
Man pēc tam sākās histērija, es 2 stundas noraudāju palātā. Pēc tam atbraucu mājās un turpināju raudāt visu dienu. Sirds ļoti sāp, jo es saprotu, ka nekad nekas mums nesanāks, tas ir tik sāpīgi !!!
Pēc 2 mēnešiem man viņam ir jāatrādās. Nezinu, ko darīt, lūdzu, iesakiet, kā rīkoties, jo es sev vietu neatrodu, visu laiku raudu.
10.03.2017 09:42 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kadai tas skiet miligi? Tad liecina par neveseligu velmi piekerties.
10.03.2017 15:32 |
 
Reitings 56
Reģ: 20.11.2016
Tu vispar saproti kas ir milestiba, un atskir to no iekersanos? :P
10.03.2017 15:39 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
A kā to var saprast? Tam arī ir zinātniski pierādāmas un neapgāžamas deficīnijas? Katrs mīl, iemīlas, pieķeras pa savam. ;-)
10.03.2017 15:41 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
nerātnā pilnībā piekrītu !
Ta ir pieķeršanās dēļ uzmanības pievēršanas & "kopīgi pārdzīvotās" fiziski smagās situācijas, tā ir neapzināta pateicība( dēļ mākslīgi radītas intimitātes, kas ir starp pacientu un ārstu), kas izpaužas caur seksuāla rakstura impulsu.
Tas pāries!
10.03.2017 16:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ai, nu ko jūs moralizējat, lai jau meitene aplaužas :D ja tik ljoti gribas- ja dakterim būtu simpàtijas/pats būtu brīvs - pats spertu pirmo soli! Bet te - meitene vnk aplauzīsies! Nevar tik vienkàrsi vīrieti, kuram ir sava gimene savàkt sev! Vīrietis tachu nav kkàds bezsmadzenju priekshmets :D
10.03.2017 16:18 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Es ar paminēšu:-D,vai inicijali ir M.J:-D
10.03.2017 16:35 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neons
Caloo, bāc, nu tu tiešām domā, ka loģiski domājoši cilvēki ir bezemociju roboti? Beidz! Viss ir bijis - gan iemīlēšanās, gan apdedzināšanās, gan sāpes un pārdzīvojumi. Viss kā visiem. Atsķirība tikai tā, ka varam visu izanalizēt, sakārtot, saprast un gūt mācību.

Es esmu ļoti pat loģiski domājošs un kā redzi galīgi ne bez emociju robots. :D Es kā reiz par to runāju - kko analizēt var tad, kad emocijas ir pierimušas. Jūsu tipa "loģika" un pārmetumi šobrīd ir totāli nevietā. Labuma no tiem precīzi 0! ;-)
_
Njā, nu baigi interesanti kādus tik secinājumus jūs neizdarāt no tā sīkuma ko autore uzrakstīja un kādas tik diagnozes jau nav uzstādītas. Spēcīgi.... :D
10.03.2017 16:39 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Sognare - arī nē :-) Tagad iesiet cauri visiem dakteriem traumatologiem ? :D
10.03.2017 16:40 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
neviens nav smuks. vrb vienīgi tas, kuram nav bilde :D
10.03.2017 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
@Caloo piekrītu katram vārdam.
Kāpēc daudzas ir tik ļoti uzbrūkošas? Ir labs teiciens, ja neko labu nevari pateikt, tad paklusē. Tātad, ja neko labu nevarat uzrakstīt, kāpēc ir jākomentē un jānosoda?
Kārtējā diskusija, kur meitenes sevi parāda no sliktās puses.
Autorei - velti laiku sev, lasi grāmatas, skaties seriālus, atpūties un izmet dakteri no galvas, gan Tavs laiks pienāks un satiksi savu īsto vīrieti.
10.03.2017 16:45 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Sognare - arī nē Tagad iesiet cauri visiem dakteriem traumatologiem ?

Nezinu kā citām,bet es atzīšos manī mīt ziņkārības mošķis:-D
10.03.2017 16:48 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Haily - paldies, cenšos !
Taču, tagad pat bail viņam zvanīt, kad nepieciešama kāda palīdzība. Vakar bija jāsazvanās sakarā ar pārsiešanu, 2 stundas mēģināju saņemties. Beigās kaut kādā histēriskā balsī ar viņu kaut ko norunāju, 10 reizes atvainojos, ka zvanu. Varbūt parastā situācijā tas ir tikai normāli, ka pacients zvana ārstam kaut kādā problēmsituācijā, taču es vairs nespēju adekvāti novērtēt situāciju starp mums kā starp pacientu - dakteri, un man šķiet, ka jebkuru manu zvanu viņš var uztvert kā uzbāšanos, lai arī zvanu tikai veselības apsvērumu dēļ
10.03.2017 16:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ernestine lieliski mani papildināja, turklāt ar zinātnes terminiem :)
Ta ir pieķeršanās dēļ uzmanības pievēršanas & "kopīgi pārdzīvotās" fiziski smagās situācijas, tā ir neapzināta pateicība( dēļ mākslīgi radītas intimitātes, kas ir starp pacientu un ārstu), kas izpaužas caur seksuāla rakstura impulsu.
Tas pāries!

Pati varu vēl piemetināt, ka šo radušos seksuāla rakstura impulsu var apzināti sublimēt (šo terminu lasīju latviešu seksa tēva Jāņa Zālīša grāmatās), vēršot savu uzmanību uz citu, neseksuāla rakstura pusi - te tika pieminētas grāmatas, filmas, seriāli un jebkādas citas autorei patīkamas aizraušanās un nodarbes. :)
10.03.2017 17:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Uzbrūkošas, jo drāmu autore ir uzbūrusi ne pa jokam! Pati autore sevi ir uzskrullējusi tik nenormāli, ka nespēj būt adekvāta. Piedodiet, meitenes, bet tas nav ok. Šitā jūgties nost precēta vīrieša dēļ savu ilūziju apmātai nav nekas apsveicams un jauks.
Vai tad obligāti ir pašam ārstam jāzvana par pārsiešanu? Cik zinu, eksistē administratūras, kur var pierakstīties uz vizīti. Varbūt šajā slimnīcà tā nav... :-/
10.03.2017 17:45 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Neons varbūt nav normāli,bet tomēr saka,ka sirdij nepavēlēsi un sirds reizēm rīkojas savādāk kā prāts. Nekad nevar zināt kad,kurā un kādā mirklī,situācijā tas notiks. Iespējams,ka autore pārspīlē,bet varbūt tiešām sirdī viņš ir iekritis. Vēl manuprāt atkarīgs no cilvēka iekšējās pasaules, kāds ir savu sirdi tā nocietinjajis,ka nespēj nevienu iemīlēt,bet kāds iemīlas ļoti ātri .:-)
10.03.2017 17:54 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Atceros kā es savā draugā iemīlējos. Sākumā šķita vienkārši simpatizē,bet laikam ejot ,sāku pamanīt ,ka katru sīkumu mazāko tulkoju kā kautko īpašu pret sevi. Ja uzsmaidīja man, nezināju kur aiz laimes likties, ja pavaicāja man kā iet, kā jūtos? Tas arī šķita nozīmīgi man. Es lidinājos kā pa mākoņiem. Jebkas ko viņš teica,darīja man šķita Kas īpašs. Prāts protams teica,ka tas nav nekas īpašs,tikai pieklājīgs,jauks cilvēks,bet sirds gan atteicās ,viņa uzskatīja pretējo,ka tas nav tikai pieklājības pēc,bet gan tāpēc ,ka arī juta ko pret mani.:-)
10.03.2017 18:06 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai tad nav tāds sindroms kur pacienti var iemīlēties savos ārstos? (t)
10.03.2017 18:11 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Neons kapec vispar jabruk cilvekam virsu? Labi ir vins precets un tik isa laikaa periodaa tas jutas ir iespeejams tikai taada iekersanaas, bet nu nosodit ir stulbi.
10.03.2017 20:15 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Kāpēc daudzas ir tik ļoti uzbrūkošas? Ir labs teiciens, ja neko labu nevari pateikt, tad paklusē. Tātad, ja neko labu nevarat uzrakstīt, kāpēc ir jākomentē un jānosoda?

Tieši to pašu gribēju rakstīt! Nu ne visi esam vienādi! Jā, nu gadījās meitenei ieķerties savā ārstējošajā ārstā! Bet kāpēc uzreiz jāmetas virsū, jānosoda, caur puķītēm jāsaka, ka meitene ir bez maz vai nojūgusies!? Ja tiešām nav neviena padoma, ko dot vai ko ieteikt, tad varbūt nereti labāk ir vienkārši paklusēt, ja neesi pietiekami empātisks, lai saprastu, kas notiek cita cilvēka dvēselē!?
Man savas dzīves laikā gadījies ieķerties pat tādos cilvēkos, kurus savas dzīves laikā nekad neesmu satikusi! Tīņu gados tie bija mūziķi, mazliet vēlāk - cilvēks ar kuru labu laiku internetā sarakstījos. Tas bija laiks, kad savā prātā uzbūru tā cilvēka tēlu, izveidoju savu ideālu un patiesi ticēju tam, ka ka viņš ir tieši tāds, kādu esmu viņu iztēlojusies. Liels bija mans rūgtums, kad sapratu, ka viņš mani uzskata tikai par labu čomu, jo pašam ir draudzene. Savukārt manā prātā mēs jau bijām bez maz vai paspējuši apprecēties. Un nē, man nebija 13, bet jau 23 gadi - tā teikt, daudz maz saprātīgs vecums. Dzīvē gadās visādi un nepastāv tāda viena taisnība, it īpaši, ja runa iet par tik trauslu lietu kā cilvēka dvēsele un jūtu pasaule!
10.03.2017 23:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Anonīmi forumā izkratīt sirdi, manuprāt, var tikt pielīdzināta mēgnājumam 'tikt galā ar sevi'. Viegli ieteikt, grūtāk izdarīt - mēgini varbūt fokusēties uz savu veselības stāvokli, kad runā ar ārstu, un vispār šajā periodā. Tev nav kāda rehabilitācijas programma ieteikta, kas varētu okupēt dału domu?
10.03.2017 23:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits