Iemīlējos precētā dakterī

 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Sveiki.
Esmu nokļuvusi nelāgā situācijā. Tikko esmu izrakstīta no slimnīcas. Mans ārstējošais dakteri, kurš mani operēja, bija ļoti jauns, skaists vīrietis, 32-35 gadi. Jau pašā pirmajā dienā viņš man ļoti iepatikās, pievērsu uzmanību rokai, un gredzenu nepamanīju.
2 nedēļas gulēju slimnīcā, katru dienu tikos ar dakteri. Viņš bija ļoti gādīgs, visu laiku smaidīja, jokoja. Katru dienu apvaicājās, kā es jūtos. Ar katru dienu viņš man iepatikās arvien vairāk, katru reizi gatavojos, pirms viņš atnāk, reizēm pat paflirtēju. Diemžēl ārsta ētika aizliedz jebkādas attiecības starp pacientu un dakteri, tāpēc es biju gatava izrakstīšanas dienā dot mājienu, ka esmu brīva. Pa šīm 2 nedēļām es tik ļoti pieķēros savam dakterim, ka tikai par viņu vien domāju.
Pienāca izrakstīšanas diena, un viņš ienāca palātā, lai iedotu man dokumentus uz parakstīšanu. Tikai tanī brīdī es pamanīju viņam gredzenu uz pirksta !!! Es biju pārliecināta, ka viņš ir brīvs, es jau biju tā sacerējusies, katru dienu tik par viņu domāju, aizmigu un pamodos tikai ar domām par viņu, bet viņš izrādījās precēts !!
Man pēc tam sākās histērija, es 2 stundas noraudāju palātā. Pēc tam atbraucu mājās un turpināju raudāt visu dienu. Sirds ļoti sāp, jo es saprotu, ka nekad nekas mums nesanāks, tas ir tik sāpīgi !!!
Pēc 2 mēnešiem man viņam ir jāatrādās. Nezinu, ko darīt, lūdzu, iesakiet, kā rīkoties, jo es sev vietu neatrodu, visu laiku raudu.
10.03.2017 09:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Caloo
Bet tā arī ir. Katram vecumam ir sava brieduma pakāpe. Šai gadījumā ir infantilisma pazīmes. Cilvēks dzīvo ilūziju pasaulē bez jebkāda pamata. Raudāt par to, ka ārsts, foršs vīrietis 30+ vecumā ir precējies? Jā, tad nu gan pārsteigums... Tas taču pieaugušai sievietei tāpat būtu nojaušams, ka forši vīrieši tai vecumā nemētājos uz ielas.
10.03.2017 12:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Caloo, to sauc par pieredzi. Pieaudzis cilvēks ir pieredzējis vairākas iemīlēšanās epizodes, kopš pusaudžu gadiem. Tā kā jau būtu jābūt izstrādājusies spējai atšķirt, kas ir kas un cik nopietni, kādas tam var būt sekas, kādas izjūtas, kāda atbildība par jūtām u.tml. Tāpēc, ja zini, ka pēc laika šī sajūta būs "nieks vien", tad vairs nezaudē galvu pilnīgi un absolūti kā tas bija pirmajā reizē...
Nerea, sit pieci! Mēs laikam esam pārāk loģiskas būtnes... Šajā varavīkšņu un vienradžu paradīzē diez ko neiederamies... :-D:-D:-D
10.03.2017 12:58 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nerea un Neons, man arī šķiet, ka jūs vienkārši "caur sevi" to nespējat šobrīd saprast. :) Man, savukārt, šķiet skaistas tādas emocijas, tas vispār ir diezgan brīnumaini, ka šādā vecumā ir iespējams tā justies.
10.03.2017 13:00 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Fatedfate
Caloo - paldies par atbalstu

Nav par ko. :)
Varbūt tas skan jocīgi, bet es Tevi nedaudz apskaužu. :)
_
Nerea
Šai gadījumā ir infantilisma pazīmes. Cilvēks dzīvo ilūziju pasaulē bez jebkāda pamata. Raudāt par to, ka ārsts, foršs vīrietis 30+ vecumā ir precējies? Jā, tad nu gan pārsteigums...

Džīzas, viņa tak neraud par pašu faktu, ka viņš ir precējies! :-O Viņa pārdzīvo par to, ka nevar dabūt to, pēc kā tiecas ar visu savu būtību.
Tas taču pieaugušai sievietei tāpat būtu nojaušams, ka forši vīrieši tai vecumā nemētājos uz ielas.
Sasmējos! :D Tad jau laicīgi jāiet klosterī, nav vērts dzīvot... :D
10.03.2017 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Ja nu tieshaam tas ir tas dakteris par kuru domaaju,tad tur nav nekaadu ceriibu.Vinjs pats par sevi ir ljoti forshs cilveeks,harizmaatisks,ar labu humora izjuutu un labu izskatu.Tachu vinjsh ir laimiigi preceejies un vinam ir 2 beerninji.Un vinjsh taa gaidiija otro mazo,ka visi apkaart arii gaidiija vinja mazo ar nepacietiibu.:-DBet vispar jaunu traumatologu ir daudz,taa ka tas varbut ir arii cits dakteris.;-)
10.03.2017 13:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Labi, jāiet sildīt ekonomika.
Dzīvot loģiskajā un saprātīgajā pasaules daļā noteikti ir drošāk - nekad neapdedzināsies, nekad nesāpēs utt., bet spēt iegrimt arī tajā emocionālajā tomēr ir velnišķīgi forši. Un tur jau tā sāls, ka iegrimt "kontrolēti" tā pa īstam nemaz nevar. Vnk nav tas. :)
10.03.2017 13:14 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Caloo - diemžēl te nav par ko apskaust. Esmu tik daudz emocionāli pārdzīvojusi, ka apskaužu jebkuru baltā skaudībā, kas uz doto brīdi ir laimīgs.
Salomē - paldies par atbalstu.
roniitis - uz kādu burtu viņam sākas vārds ? Ja tas ir tas dakteris, tad vēlu viņiem tikai visu to labāko !
10.03.2017 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 981
Reģ: 29.01.2009
Nu vinja iniciaalji ir AZ.
10.03.2017 13:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man neskiet forsi parmest meitenei raudasanu. Mes jau nezinam, kas ir stasta pamata. Parciesta operacija, varbut klupsanas akmeni citas dzives jomas. Tada iemilesanas varbut bija ka gaismas starins drumaja pasaule, kas ..sabruka. :-/
Diskusijas autorei varu pacukstet, ka ir ari daudzi nepreceti simpatiski dakteri (l)
10.03.2017 13:24 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es arī zinu, kā ir, kad ir spēcīgas jūtas. Un tāpēc jā, es cenšos sevi kontrolēt, lai nejuktu prātā katra svešinieka dēļ. Tas būtu pārāk postoši.
10.03.2017 13:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Caloo, bāc, nu tu tiešām domā, ka loģiski domājoši cilvēki ir bezemociju roboti? :-D Beidz! Viss ir bijis - gan iemīlēšanās, gan apdedzināšanās, gan sāpes un pārdzīvojumi. Viss kā visiem. Atsķirība tikai tā, ka varam visu izanalizēt, sakārtot, saprast un gūt mācību.
Gribi atklāšu noslēpumu? Es iemīlos gana bieži... Smukā aktierī, pārdevējā, kolēģī, dakterī... Nu un? Pāris dienas malkojot rīta tēju sapņainām acīm skatos neesošā punktā, baudot taureņu sajūtu vēderā, priecājos par sajūtām un dzīvoju tālāk. (l) Tās ir jaukas emocijas, bet nekas nopietns...
10.03.2017 13:25 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
Šoreiz piekrītu Nerea ++
28 gados liekas mazliet neadekvāti iemīlēties jaunā dakterītī, un pēc tam taisīt histēriju, ka ir ar gredzenu pirkstā un visu dienu raudāt. :-D Tie jau ir pusaudžu izgājieni, iemīlēties skolotājā, dakterīšos. :-D
10.03.2017 13:25 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Izskatās, ka tas tomēr būs cits dakterīts. Jebkurā gadījumā novēlu viņiem visiem laimi, jo bērni ir pats labākais, kas dzīvē var notikt, un tas nemaina faktu, ka mans dakterīts arī ir precēts, un arī iespējams ar bērniņiem.
Negribu vairs dzīvot ilūzijās, paldies visiem, kas centās man to iestāstīt. Es centīšos vairs nedomāt par viņu, mēģināšu pārslēgties uz kaut ko citu. Ceru, ka pēc pus gada varēšu atgriezties pie ierastā dzīves ritma
10.03.2017 13:26 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nebūtu slinkums, varētu paanalizēt, kāpēc tu pieķēries dakterim, kas tavā prātā simbolizē glābēju. Viss ir psiholoģiski izskaidrojams. Tev derētu parakņāties pa saviem tarakāniem un pastrādāt ar sevi. Pašai būs pēc tam vieglāk dzīvot.
10.03.2017 13:57 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
Nerea - es dakterim nepieķēros kā glābējam. Jā, par savu dzīvību es viņam tagad uz mūžu būšu pateicīga, bet runa tagad nav par to. Vēl pirms viņš mani "izglāba". Vēl pirms mums vispār sākās jebkāds kontakts. Es viņam pievērsu uzmanību kā vīrietim jau tanī brīdī, kad viņš tikko pienāca pie manis un pateica - labdien, es būšu jūsu ārstējošais ārsts. Tieši tanī brīdī es pirmo reizi paskatījos uz viņa rokām.
Sākumā vienkārši šķita izskatīgs jauns dakteris, bet ar katru mūsu kontakta reizi viņš man arvien vairāk iekrita sirdī
10.03.2017 14:08 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu tik mīlīgi! :-D Es arī agrāk tā ātri un traki varēju samīlēties, bet viss pāriet! Kā saka - prom no acīm, ārā no sirds. (l)
10.03.2017 14:11 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
JK Ģimnastikas ielas slimnīcā?
10.03.2017 14:11 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.03.2017
tante čība - nē, TOS
10.03.2017 14:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Autore :)
Tu iemīlējies tāpēc, ka izjuti uzmanību, kuras Tev pašai ikdienā trūkst. Tas ir tipiski iemīlēties dakteros, psihoterapeitos, māsiņās, jo viņu darbs sastāv no uzmanības izrādīšanas. Ja uzmanības nav, tad viņi ir nejēdzīgi sava darba darītāji.
Nu, jā, ir arī citu profesiju pārstāvji, kuros ir viegli iemīlēties tieši šīs uzmanības dēļ. ;) Un jo vairāk cilvēks ir praktizējies sev un citiem izrādīt patiesu un ieinteresētu uzmanību, jo vieglāk viņā iemīlēties. (l)
Tikko rakstīju - izrādīt uzmanību sev. :) Pievērs uzmanību sev, savai veselībai, savu traumu dziedēšanai, izrādi uzmanību sev, savam ķermenim, kurš brēc pēc uzmanības, ja jau tika tik dikti traumēts, ka draudēja invaliditāte. ;)
10.03.2017 15:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Divu nedelu laika ta iekerties, ka jaraud dienu no vietas?! Sudigi tev, ko citu lai saka. Atrod jedzigu nodarbosanos lai nav par stulbibam jadoma.
10.03.2017 15:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits