Izmaiņas ārējā izskatā...

 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Ļoti daudz pārdomu pēdējā laikā... Jaunajā gadā apņēmos mīlēt sevi un mainīties tādā virzienā, kādā to vēlos es. Ir lietas, ko vēlētos mainīt savā ārējā izskatā - viena no tām ir krūšu implanti. Iepriekš tas bija kaut kāds tāls un neaizsniedzams sapnis, bet nu esmu sakrājusi nepieciešamo summu un tagad varētu piepildīt sapni, bet... Es baidos par to, ko padomās citi. Es vienmēr uztraucos par apkārtējo domām un tas neļauj man justies komfortabli! Es zinu, ka pasaulē ir miljoniem cilvēku, kam ir pilnīgi pie zvaigznītes, ir man krūtis vai nav :D Tomēr manī ir iekšējie kompleksi. Domāju, vai tas nav par agru, noteikti vēl nāks bērni (pašlaik nav un neplānoju tuvāko gadu laikā), vai tas vispār būs tik skaisti kā es esmu iedomājusies, vai es patikšu vīriešiem ar "mākslīgām krūtīm", bet no otras puses to vien daru kā domāju, ka vēlos lielākas krūtis (un ir vēl citas daudz lietas, bet šī ir tāda no "lielajām")!
Vai jūs esat kādreiz baidījušās spert kaut kādu soli uz ārējām pārvērtībām un vai esat apmierinātas, ka to izdarījāt? Varbūt ir kāds labs padoms? Kā pārstāt uztraukties par to, ko padomās citi? :-/|-)
07.03.2017 16:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
, ja bagāts cilvēks bija nojūdzies, bija pieklājīgi teikt - ekscentrisks.
nu kapec tikai agrak? Tagad jau tas pats vai ka teicu es...smagi mentali divainais callo:-D:-D:-D
14.03.2017 22:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits