Izmaiņas ārējā izskatā...

 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Ļoti daudz pārdomu pēdējā laikā... Jaunajā gadā apņēmos mīlēt sevi un mainīties tādā virzienā, kādā to vēlos es. Ir lietas, ko vēlētos mainīt savā ārējā izskatā - viena no tām ir krūšu implanti. Iepriekš tas bija kaut kāds tāls un neaizsniedzams sapnis, bet nu esmu sakrājusi nepieciešamo summu un tagad varētu piepildīt sapni, bet... Es baidos par to, ko padomās citi. Es vienmēr uztraucos par apkārtējo domām un tas neļauj man justies komfortabli! Es zinu, ka pasaulē ir miljoniem cilvēku, kam ir pilnīgi pie zvaigznītes, ir man krūtis vai nav :D Tomēr manī ir iekšējie kompleksi. Domāju, vai tas nav par agru, noteikti vēl nāks bērni (pašlaik nav un neplānoju tuvāko gadu laikā), vai tas vispār būs tik skaisti kā es esmu iedomājusies, vai es patikšu vīriešiem ar "mākslīgām krūtīm", bet no otras puses to vien daru kā domāju, ka vēlos lielākas krūtis (un ir vēl citas daudz lietas, bet šī ir tāda no "lielajām")!
Vai jūs esat kādreiz baidījušās spert kaut kādu soli uz ārējām pārvērtībām un vai esat apmierinātas, ka to izdarījāt? Varbūt ir kāds labs padoms? Kā pārstāt uztraukties par to, ko padomās citi? :-/|-)
07.03.2017 16:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es pati labprātāk no palielināšanas izvairītos.. tomēr operācija.. ķirurģiska iejaukšanās.. bet man vairākas draudzenes palielinājušas krūtis un viņas ir sajūsmā.. man arī rezultāts šķiet brīnišķīgs :) Nemaz tā nevar pateikt, ka nav īstās :) Nozīme ir arī labam speciālistam :)
09.03.2017 22:47 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Autorei es iesaku,ja esi droša par to,ko vēlies un zini,ka nenožēlosi izdarīto,rikojies un nevajag domāt par to,ko apkārtējie cilvēki padomās,jo viņiem nav nekāda daļa pa tavu ķermeni un nav viņiem jāzina tas ko taisies darīt. Ja dari to sevis dēļ ,tad dari to sevis dēļ un nospļauties par to ,ko padoms citi.. tā ir tava, dzīve,tavs ķermenis,tava veselība.Un tikai tu vari izlemt ko darīt.:-)
09.03.2017 22:48 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Galvenais ko varu vēl ieteikt,ir tas ka operācijas dienā nenoskaņojies ,ka pēc tam neko nevarēsi . Pēc operācijas ir nospiedoša sajūta krūtīs, var būt tāda velkoša sajūta,bet jo ātrāk centīsies celties pēc operācijas,jo vieglāk būs tev pēc tam. Operācijas ilgums var būt līdz 2h +/- . Pēc tam ieteicams pagulēt palāta kādu laiku, un kad jutīsies labāk, vari sākt lēnām celties ,un nebaidies ,viss labāk nedomā par to,.,ka tiko tev tur kas ielikts ,tā būs daudz vieglāk . Protams uzreiz skriet un lēkt nebūtu ieteicams:-D
09.03.2017 23:04 |
 
Reitings 113
Reģ: 23.12.2016
jacky, ja tev ir kompleksi, tu tos neizdzīsi no sevis ar krūšu palielināšanu, utml. Man arī bija kompleksi, domāju, ka esmu neglīta, resna, utt. Viss bija dēļ matiem!! Īsi un sausi un pūkaini. Nu tīīīīk ļoti gribējās garus, ka izdomāju pieaudzēšu un viss un nu domāšu, ka būs labāk. Domāju, ka mati apgriezīs visu manu pasauli kājām gaidā. Pieaudzēju arī. izsviedu lielu naudu, labā salonā. Un nekas nemainījās! Pirmo dienu varbūt raudzījos uz sevi savādāk, bet ar laiku viss tāpat atgriežas vecajās sliedēs! Es zinu kā ir cīnīties ar kompleksiem, pati esmu ļoti no tā cietusi. Uzsveru uz vārda ĻOTI.
Protams, nenožēloju, ka pieaudzēju, bet viss slēpjas DOMĀŠANĀ. Kā jau meitenes te saka, ir jāmaina sava domāšana. Un nē, tas nenotiek vienā dienā. Tas klikšķis nāk ar laiku. Un kad šis klikšķis ir noklikšķējis smadzenēs, tad ne prātā doma nenāk ''mīlēšu sevi kad palielināšu krūtis, utml''
09.03.2017 23:06 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Es gan uzskatu, ka izskata izmaiņas var ievērojami stipri ietekmēt attieksmi pret sevi. Esmu pietiekoši daudz sevi mainījusi (tiesa, ne ķirurģiski) un patīku sev daudzreiz labāk kā pirms tam. Labprāt arī ķirurģiski iejauktos, bet bail. Tā kā nav nekādas baigās nepieciešamības, tuvākajā laikā noteikti to nedarīšu. Un modifikācijas kopumā es atbalstu. Neuzskatu, ka cilvēkam jādzīvo ar līku degunu un nesimetriskām ausīm. Pilnveidot sevi ir labi, izglītoties ir labi, bet spoguli ignorēt ir pagrūti.
09.03.2017 23:13 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Vairāk vai mazāk tas ir atkarīgs no cilvēka ,cik ļoti viņam tas ir vajadzīgs. Vienam pietiks ,pārkrāsot matus un griezumu jaunu veikt,citam vajadzēs ko lielāku kā krūšu palielināšana. Tas ir kā kūku ēst, citam pietiks ar mazu gabaliņu,cits gribēs vēl .:-)
09.03.2017 23:20 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vispār jau uzskatu, ka dzīve ir dota viena un līdz saprāta robežām jādara tas, ko TU vēlies. Tajā pašā laikā operācija ir operācija - ar pietiekami nopietniem riskiem, līdz ar to man būtu tiešām jābūt pārliecinātai, ka tieši tas ir tas, ko vēlos, lai uz to parakstītos. Par citu domām - palasi ar modi/skaistumu saistītās diskusijas - viedokłi ir tik dažādi, ka ir skaidrs, ka kaut kas viens, kas patiks visiem neeksistē, līdz ar to - vai ir jēga censties?
Turklāt Tev lēmums nav jāpieñem uzreiz.
09.03.2017 23:32 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Meitenes, gribēju intereses pēc pajautāt, vai dabīgās krūtis šādi vispār stāv jeb tāda forma ir tikai un vienīgi mākslīgajām ??
Man, piemēram, krūtis nesākas no vidus daļas, man tur ir tukšums un kauls, pat krūšturi uzvelkot tās nesaskaras.
10.03.2017 00:22 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
blackqueen, manai draudzenei ir tieši šādas dabīgās krūtis.
10.03.2017 00:54 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Varbūt atkarīgs no krūšu formas,bet bildē šķiet,ka tās nav īstas:-),palielinātas krūtis ieņem tādu stingrāku formu ,labāk stāv,ir formigakas pat bez krūštura.
10.03.2017 01:03 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Jacky wow, tādas būtu mans ideāls :D perfekts lielums, stingras, pilnīgas un apaļas.
Sognare, man arī liekas, ka foto ir feikās, bet ja, kā Jacky saka, taadas ir iespējamas arī dabīgās, tad es šokā. Ja man tās tā stāvētu un būtu tik "kuplas", es nezinu, droši vien tā dievinātu tās, ka nespētu beigt čamdīt un skatīties uz savu dekoltē (l) (l)
10.03.2017 01:19 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
blackqueen, jā, daba pret dažām sievietiem ir bijusi ļoti dāsna. :) Tavā bildē man gan šķiet neīstās. Ja par ideāliem runā, tad šādas ir manas ideālās krūtis :-P
10.03.2017 09:33 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jacky, cik tev lielas pašlaik ir krūtis? Varbūt nemaz nav tik traki.:-D Bildē redzamās krūtis gan izskatās ļoti labi.:-P
10.03.2017 09:52 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.11.2016
Es nezinu,ja man tik ļoti nepa tiktu un nespētu sadzīvot ar kādu savu ķermeņa daļu,tad droši vien,kā arī taisītu plastisko operāciju.Bet vispār es plastisko ķirurģiju atbalstu tikai tādā gadījumā,ja tiešām māte daba ir devusi kaut ko absolūti nedabisku ,te jau minēja ,milzīgas ,atlekusas ausis,vai milzīgu degunu pa visu seju ,vai pilnīgi plakanas krūtis utt. Citādi,ja viss ir daudz maz normāli,man tad tas liekas lieks pasākums.
Abas bildes redzamas krutis nav īstas .Un nepiekritīsu,ka nevar redzēt atšķirību starp dabīgajām un fake.Mākslīgās krūtis izskatās skaistākās,ir stingras ,formigsas un izskatās perfektas.Pazistu 4 sievietes ar palielinātam krūtīm,nu visām uzreiz var pateikt ,ka nav īstas. Un tikai vienai ir D izmērs,pārējām varētu būt C .
Sasmejos par tam Caloo bildēm. Tāpēc jau nav ko brīnīties,ka bieži novērojams ,ka ,,skaistajiem ,petfektajiem ,,ārzemju slavenībām ir tik negliti bērni. Bet es parasti nodomājis,ka nekas ,paaugsies un gan jau arī uztaisīts sev kādu plastisko un viss būs bumbās:-P
10.03.2017 10:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Meitenes, gribēju intereses pēc pajautāt, vai dabīgās krūtis šādi vispār stāv jeb tāda forma ir tikai un vienīgi mākslīgajām

Man krūtis tā stāv. Kopš pusaudžu gadiem un arī tagad 30+ vecumā. Bet, tā kā tikai C izmērs, tad nekrīt acīs, ja nav dekoltē.
10.03.2017 12:47 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ak dievs, šie delfi teksti vnk nogalina:
Brīvdienās viņa pupiņus lepni atrādījusi slapjā krekliņā, un fani nav vīlušies...

http://www.delfi.lv/izklaide/slavenibas/citi/foto-seksiga-lee-slapja-kreklina-lepni-atrada-krutis.d?id=48617623
Nespēju iedomāties kurš kko tādu sacer viņiem...
14.03.2017 11:59 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ak vai (t)
14.03.2017 12:07 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Man ir apnikuši Lee pupiņi, vienalga slapji vai sausi.
Bet neko nevar darīt, no šī info nevar izvairīties ja ir interneta pieslēgums :D
14.03.2017 12:56 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Vairāk interesē kas tie tādi par faniem :D
14.03.2017 12:56 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Par pupiņiem izlasot es smējos balsī :D, bet kopumā nevar saprast - tiešām delfi uzskata, ka vidējais lasītājs ir tik aptaurēts, ka pietiekoši bieži šitādus rakstus izlasot kļūs par fanu seksīgajai Lee, biznesa haizivij Rospopovam, leģendārajai solistei Kombulienei ? Kāds mērķis šitādus publicēt? :D
14.03.2017 13:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits