Izmaiņas ārējā izskatā...

 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Ļoti daudz pārdomu pēdējā laikā... Jaunajā gadā apņēmos mīlēt sevi un mainīties tādā virzienā, kādā to vēlos es. Ir lietas, ko vēlētos mainīt savā ārējā izskatā - viena no tām ir krūšu implanti. Iepriekš tas bija kaut kāds tāls un neaizsniedzams sapnis, bet nu esmu sakrājusi nepieciešamo summu un tagad varētu piepildīt sapni, bet... Es baidos par to, ko padomās citi. Es vienmēr uztraucos par apkārtējo domām un tas neļauj man justies komfortabli! Es zinu, ka pasaulē ir miljoniem cilvēku, kam ir pilnīgi pie zvaigznītes, ir man krūtis vai nav :D Tomēr manī ir iekšējie kompleksi. Domāju, vai tas nav par agru, noteikti vēl nāks bērni (pašlaik nav un neplānoju tuvāko gadu laikā), vai tas vispār būs tik skaisti kā es esmu iedomājusies, vai es patikšu vīriešiem ar "mākslīgām krūtīm", bet no otras puses to vien daru kā domāju, ka vēlos lielākas krūtis (un ir vēl citas daudz lietas, bet šī ir tāda no "lielajām")!
Vai jūs esat kādreiz baidījušās spert kaut kādu soli uz ārējām pārvērtībām un vai esat apmierinātas, ka to izdarījāt? Varbūt ir kāds labs padoms? Kā pārstāt uztraukties par to, ko padomās citi? :-/|-)
07.03.2017 16:25 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Try, vienkārsi daudzas laikam domā, ka uzreiz palielina no A uz E, nevis citreiz tiešām formai, īpaši pēc bērniņiem un tā. :D
09.03.2017 12:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
blackqueen
Tie, kas uzskata, ka ar izskatu paaugstināsies viņu statuss ir vienkārši muļķi - jo vērtība ir zināšanām, taču izskats savam priekam, ikdienai, komfortam.

Cilvēki ir daudz primitīvāki nekā Tev liekas un ar muļķību tur sakara maz. :) Savu dominanci var celt daudz un dažādos veidos. Arī gudrība ir veids kā izlīst augstāk virs pūļa un sajusties labi. :D
09.03.2017 12:36 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Nerea, :D es negribu teikt, ka jāpieņem sevi kāds esi, jo saprotu, ka ir daudzi, kas tiešām dzimuši ar asimeriskām ķermeņa daļaam utt. Kāpēc viņiem būtu jāpacieš savi trūkumi, vainīgs nav neviens (vecāki, gēni, bet viņi jau ari no kāda tos parmantojuši), mēs vienmēr modificēsim savus ķermeņus, ja kādam tas izskats ir iegūts dabiski, tas nenozīmē, ka viņš ir labāks par to, kas ir mākslīgs un otrādi.
Karoče :D vajag mainīties, ja ir vēlēšanās, nav jācenšas samierināties, jo tu tāpat to redzēsi kā nepilnību.
Vienkārši nevajag ieslīgt galējībās un domāt ka pie visām dzīves nelaimēm vainīgs izskats.
09.03.2017 12:39 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
ja kādam tas izskats ir iegūts dabiski, tas nenozīmē, ka viņš ir labāks par to, kas ir mākslīgs

Dabisks ir labaks un paraks, neka maksliga veida kaut kas uzlabots(domaju plastiskas operacijas), neviens man neieskaidros, ka ta nav.;-)
Ok, krusu palielinasana, ja, nu galigi nevar iztikt un ir milzigi kompleksi par to, tad ja, labi, tikai galvenais neparspilet ar to visu un neuztaisit sev krusu vieta divas futbola bumbas.
09.03.2017 12:57 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Džodžo, ja tu uztver sevi kā kaut ko labāku tikai tāpēc, ka tu tāda piedzimi, tad... Nu padomā, ir taču tik daudz neglītu cilvēku, kas arī dzemdē bērnus, vai tie bērni ir sliktāki tikai tāpēc, ka viņu vecākiem ir slikti gēni, slikta saderība utt.? Sanāk vainot var vecākus, kuri radīja pēcnācējus, kaut bija neglīti un varbūt arī stulbi, bet arī viņiem nevar neko piešūt, jo tas viss ir nācis no vēl vienas paaudzes. Sanāk vainīgo nav. Sanāk vainīga ir daba.
--- Skarbi, bet tāda ir dzīve un reti kurš gribēs visu mūžu mocīties, justies nepilnīgs, neglīts - tev varbut paveicās, ka piedzimi skaista.
09.03.2017 13:09 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Un plastika nav slikts risinājums. Plastika nav nosodāma un nav arī mazāk skaista. Taa ir iespēja cilvēkiem, kuriem daba nav devusi īsto skaistumu
09.03.2017 13:12 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Par to vēl var pastrīdēties, vai ir ētiski mānīt dabu un pievilināt pretējo dzimumu ar viltus ķermeņa daļām... :D Bet es nesākšu, jo uzreiz man te kritīs krāgā, ka es taču lietoju kosmētiku utt...
09.03.2017 13:13 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
:D:D
09.03.2017 13:22 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Nerea, vai ir godīgi, ka Ka dzimst ar milzīgu apakšlūpu un knapi redzamu virslūpu? Ka deguns kā ērglim, milzīgs un garš ar izspiedušos kaulu? Domāju, ka nē.
Caloo, :D TRUE Bet zini, nav variantu, sanāk, ka neglītajiem nedrīkst vairoties, bet tas ir cilvēktiesību pārkāpums, arī stulbie, neglītie, kroplie vairojas un turpinās to darīt. Viņi arī grib būt laimīgi
09.03.2017 13:32 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Jāatzīst gan, ka vairojoties viņi nodara pāri tiem, ko viņi rada, jo viņi neiedomājas, ka tas cilvēciņš, kas piedzims būs nelaimīgs.
09.03.2017 13:35 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Taa ir iespēja cilvēkiem, kuriem daba nav devusi īsto skaistumu

Es uzskatu, ka plastiskas operacijas par skaistuli nevienu nepadara, bet, ja, jau patik staigat ar vienadiem feisiem, lai jau, kas tad man, tas jau musdienas stiligi.:-)
09.03.2017 13:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
blackqueen
Ja kaut kas iedzimst, tātad tādi ir konkrētie gēni. Tāpēc cilvēkiem patīk skaisti cilvēki, jo instinktīvi grib radīt veselīgus pēcnācējus. Ja šis skaistums ir mākslīgs, tad instinkts tiek apmānīts.
Bet zini, nav variantu, sanāk, ka neglītajiem nedrīkst vairoties, bet tas ir cilvēktiesību pārkāpums, arī stulbie, neglītie, kroplie vairojas un turpinās to darīt. Viņi arī grib būt laimīgi

Viņi vairojas arī. Atrod viens otru tāpat bez visām operācijām.
09.03.2017 13:43 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Džodžo, tur jau tas prikols, ka tās sejas cilvēkiem ir līdzīgas arī netaisot plastiskās, un es zinu daudz meitenes bez plastiskajām, kurām apkārtējie saka: "tu esi mans skaistuma ideāls!". kuras atbilst tam "skaistuma standartam" Ar pufīgām labas formas lūpām, izteiktu žokļa līniju, izteiksmīgām acīm, degunu bez kūkumiem utt.
Vai cilvēkam būtu jāpriecājas par savu defektu tikai tāpēc, ka tas ir unikāls?
09.03.2017 14:00 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Paldies visiem par atbildēm, izlasīju, bet tā arī nesapratu, kur rakstīju, ka gribu likt vīrieša dēļ vai gribu likt balonus vai futbola bumbas :D
Lai nu kā... Problēma ir tajā, ka es baidos apkārtējo reakcijas dēļ un līdz ar to sāku šaubīties it visā. Pie pašapziņas strādāju, izglītojos, mācos. Pie psihoterapeita arī esmu bijusi. Tāpēc, ja Caloo raksta, ka tas varbūt ir pārāk nogurdinoši, tad labāk jauni pupi - tās nu gan ir nesalīdzināmas lietas, turklāt tās var līdzpastāvēt.
Taisu to sevis dēļ - ne man to uzspiež kāds, ne es ceru nocopēt baigo veci, uzmanība no vīriešiem ir cik uziet. Es vienkārši vēlos to, jo man tā šķiet skaistāk, es jutīšos iekārojamāk. Vismaz man tā šķiet uz doto brīdi, tāpēc jautāju par pieredzi tām, kas ir izdarījušas līdzīgas vai citas izmaiņas savā ārējā izskatā, vai tas ir ko mainījis jūsos.
09.03.2017 21:45 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
jacky
Tas par "labāk jauni pupi" bija sarkasms. :) Katrā ziņā, lai veicas un izdodas. :)
09.03.2017 21:54 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Lai nu kā... Problēma ir tajā, ka es baidos apkārtējo reakcijas dēļ un līdz ar to sāku šaubīties it visā

Bet nav jau visiem jāzin tas ko esi izdarījusi. Uz pieres jau nebūs zīmogs. Ja vēlies,dari un apkārtējiem nav nemaz tas jāzin.:-)
09.03.2017 21:57 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
tieši tā, ja neliksi uzreiz E izmēru, bet saprātīgu, tad viss būs ok. un nevienam nekas nav jāstāsta. man nekas nav pret krūšu palielināšanu normālos izmēros. nesaprotu tikai, ja tas ir izdarīts, kāpēc jāliek soc. tīklos ļoti atkailinātas bildes, nu lai visi skatās uz bumbām. vot tur gan ir kompleksi.
09.03.2017 22:05 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
tieši tā, ja neliksi uzreiz E izmēru, bet saprātīgu,

Būtībā jau nemaz tā nevar ielikt uzreiz E izmēru,ja dabīgi ir B izmērs,tad maksimāli var pa diviem izmēriem lielākus dabūt.:-)
09.03.2017 22:16 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
godīgi neesmu iedziļinājusies, tapēc pat par to neaizdomājos. kaut gan vienai zināmai meitenei ir palielinātas, un tur izskatās, ka vairāk kā par diviem izmēriem , nu ļoti reklamē savas bumbas 8-)
09.03.2017 22:24 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Booboo iespējams,ka viņai krūšu palielināšana ir notikusi vairākos etapos,jo nav ieteicams uzreiz palielināt krūtis vairāk kā 3izmērus nekā ir dabīgi. :-)
09.03.2017 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits