Ar ko jūs visvairāk lepojaties?

 
Reitings 50
Reģ: 27.12.2016
Vienalga- sasniegums, uzvara konkursā, ģimene, ideāls izskats, darbs, otra pusīte utt.? Jeb dzīves lielākais sasniegums. Kas ir tas, kas jūs visvairāk iepriecina, ko atceroties, uzreiz ir prieks, ka jūs to spējāt? Vienkārši, lai novērtētu, cik lieliska ir katra no mums. Tā nav mērīšanās diskusija, vienkārši pašvērtējuma pacelšanai. Lai jauka visām diena!:-)
04.03.2017 16:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012

Lepojos ar savu kvalitatīvo smadzeni. Ja vēl būtu gribasspēks, ambīcijas un ne-lūzerisms klāt, tad būtu pavisam labi :)
04.03.2017 16:24 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Viens no tādiem foršākajiem sasniegumiem man ir bijusi uzvara kopā ar komandu 11. klasē Eiropas kluba rīkotajā konkursā, kur izrādījām savu izrādi 6 LV pilsētās un vēl aizceļojām uz Franciju, tas bija pirmais mans tālākais ceļojums pēc Polijas, BET no tā visa lielākais sasniegums bija mana lieliskā komanda, ar kuru no tā brīža (pirms 5 gadiem) vēl joprojām regulāri tiekamies, izklaidējamies, pārdzīvojam viens par otru un redzam, kā mūsu dzīves mainās.
Lepojos, ka pēc tam, kad 8 gadus trenējos vieglatlētikā, biju visu sportu pametusi uz vairākiem gadiem periodiski tikai paskrienot, tad tagad jau pāris mēnešus 5x nedēļā dodos uz sporta zāli, pārvaru sevi, pārbaudu raksturu un savas robežas. Ceru, ka tas nekur nepazudīs.
Dzīves lieliskāko sasniegumu tā uzreiz nevaru minēt, jo ir daudz sfēru, kur ir bijušas labas un lieliskas lietas.
Pašlaik top bakalaurs, kad šo posmu būšu nobeigusi, varbūt arī par to varēšu kaut ko minēt.
Meitenes, atcerieties, mēs visas esam lieliskas un mums katrai ir kaut kas, par ko un ar ko varam lepoties! (l)
04.03.2017 16:22 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Es lepojos ar to, ka pēc 23 gadus ilgas sporta nīšanas un totāli crazy ēšanas, es saņēmos aizvilkties uz sporta zāli, un izrādās, ka man patīk. Lepojos, ka pirmajā zāles dienā nevarēju kardio treniņu ilgāku par 2 minūtēm izturēt :D tad tagad stunda jau man ir standartiņš :) Un prieks, ka tas nekur nav pazudis, un turpinu šo visu jau gadus 3 :) Izmainīju savus ēšanas paradums pilnībā. Protams, tagad nav nekāds ideālais un līdz fitnesa modelei man ir kā līdz ķīnai aizripot :D bet nu vismaz ir progress un pati jūtos labi :)
šī ir lietas, ko es tiešām nebūtu pirms gadiem 5 iedomājusies, kā vispār iespējamu variantu :D
04.03.2017 16:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits