Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprašana

 
Reitings 10
Reģ: 03.03.2017
Sveikas dāmas,
man te jau nedēļu (no aizpagājušās piektdienas) ir diezgan jocīgi ar vēderu:
1. mazliet tāds kā uzpūties un pat ciets (pat draugs to pamanījis), pati to jūtu - smagāka sajūta.
2. Apetīte ir milzīga - vairs nepietiek ar normālām porcijām, par maz, no rītiem gribu brokastis (kas nekad nav bijis) un tik pa dienu kaut ko jāgrauž;
3.potītēm sākusies tūska, kaut iepriekš nav bijis - ūdeni ikdienā lietoju regulāri;
4. Reizēm paliek dīvaini ap dūšu, bet tā, ka līdz vemšanai nav bijis.
5. Nevaru gulēt īsti uz labo sānu vai pārkrustot labo kāju - sāk mazliet viegli pulsēt lejas labajā pusē. Nav sāpīgi, bet nepatīkami. Diskomforts.
Tā kā MR man ir neregulāras, ir grūti teikt vai tiešām kavējas ( it kā pēc iepriekšējām skaitot būtu jābūt pirmajā datumā) vai tomēr atkal nobīdījušās uz mēneša vidu.
Grūtniecības iespēja atceļas - 3 testi un visi negatīvi.
Apsaldējumi? Uz aukstu it kā nav sēdēts, kurtka pārsedz pāri muguru un darbā arī maikas normāla garuma.
Pie ārsta plānoju nākamo nedēļu.
Bet varbūt kādai ir bijis līdzīgi un tas ir kaut kas nopietns? Vai vienkārši jauni MR simptomu izpausme ;-)
Lūdzu padalieties ar pieredzi.
Mīļš paldies :-)
04.03.2017 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kā ar vēdera izeju?
04.03.2017 12:06 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Man arī visādi prikoli sākušies, MR pagājušajā mēnesī izkrita, aizgāju nodot analizes, grūtniecības nav. Pēdējais sekss bez izsargāšanās bija 15. Februārī, tad 21. Februārii sākās neliela asiņošana uz pāris dienām, asinis bija ļoti tumšas, bet maz , tagad vēdera lejasdaļā mazajā iegurnī arī kaut kas ciets un krūtis palikušas smagākas, drusku lielākas ,taču nesāp. - tests protams rāda negatīvu.
Šaubos vai esmu stāvoklī. Tā ka nekādus testus vairs netaisīšu - dzīvosim, redzēsim, par grūtniecību priecātos, bet lai viss notiek, kad tam jānotiek. Ar draugu izsārgāšoanos neizmantojam, tā ka tas ir tikai laika jautājums. :)
-- Tev es domāju nav jēgas taisīt gr.testus, jo tik mazā laikā nemaz neuzrāda, to pēc pieredzes saku :)
04.03.2017 13:47 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Varbūt tiešām aizcietējums vai ovulācija, man ja godīgi ik pa laikam tas vēders tur lejā paliek ciets, es nezinu no kā, dažbrīd tas pazūd. Kāreiz iepriekš taisījos iet pie ginekologa un tas cietums pazuda, tagad atkal ir. :D
04.03.2017 13:49 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.03.2017
Cukurvāvere - ne tik bieži kā vajadzētu, bet galīgi tā, ka uz wc neeju nav. Man vairāk pa mazo skriešana sākusies. Bet aizcietējums - tā viduvēji.
blackqueen - oij, tie testi,es ar vairs nevienu negribu taisīt.
Mani visi dzen pie ārsta, bet tiešām - dzīvosim, redzēsim.
Redzi man tādi prikoli parādījās pagājušo piektdienu, bet notikt tas varēja iepriekš - nedēļu, nedēļas divas iepriekš. Tā kā cik liels laiks varētu būt - sazin kurš zin, ja tas ir.
Šodien krūtis jau jūtīgas palikušas. Varbūt tiešām MR būs jaunnedēļ
04.03.2017 14:10 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Roziite, tās pazīmes jau var neparādīties uzreiz pirmajā nedēļā, bieži vien tas sākas 2. Vai 3. tur tiešām vislabāk nodot analīzes, aiziet pakonsultēties ar ginekologu. Jo reāli neko nevar zināt :D
GR pazīmes vispār ir tik daudz un dažādas, ka tās var sajaukt ar jebko citu. Piem., paaugstināta temperatūra, sāpīgas pietūkušas krūtis, liels nogurums, garastāvokļa maiņas, pazemināta vai paaugstināta apetīte, galvassāpes -tie simptomi var izrādīties dažādām slimībām. :D
04.03.2017 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Nesapratu, kāpēc te maļ par grūtniecību :Dun tad pamanīju, ka diskusija ievietota zem "grūtniecības". Hmm.. Izlasot simptomus, pirmais, kas man nāk prātā, ir kāda vēdera/iekšējo orgānu/zarnu kaite/orgānu darbības traucējumi. Tikpat labi, tā apetīte ir sakritība. Tikpat labi, "ēdiena pārstādes un virzības darbība" nenotiek kā vajag un ir kāds nosprostojums, a tu tik ēd un ēd. Tāpēc arī vēders ir bumba un sāp. Varbūt nieres klibo (tāpēc tūska). Variantu daudz. Ja sākas akūtas sāpes vēderā, sauc ātros. Bet tā, dzīvo un skaties, kas notiek. Tad jau vizīte pie daktera.
04.03.2017 15:13 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Neredzu nevienu realu grutniecibas pazimi..
Drizak veders sanikojies un " nav izgajis".
04.03.2017 16:57 |
 
Reitings 10
Reģ: 03.03.2017
Par grūtniecību es to neuztveru. Atbildēju tikai uz komentāriem.
Beibe.Marta - ar to man problēmu nav. Teiktu, ka vienkārši saniķojies.
blackqueen - tā kā neuzskatu, ka tas ir GR analīzes nenodošu. Testus uztaisīju pēc ieteikuma.
Tagad tā padomāju - varbūt vienkārši saniķojies tiešām vēders, MR simptomi nāk virsū un papildus stress.
Cukurvāvere - tieši par tādām problēmām arī iedomājos, tāpēc vērsos te. Sadaļa varbūt neīstā, bet te vismaz cilvēki atbild :-D Pēc tava teksta izlasot - varētu būt, ka zarnas uzdarbojas. Njā, par savu ēšanas stilu nekad neesmu varējusi sūdzēties ;-).
Domājams padzeršu kādas nomierinošās zāles un padzīvošu uz kumelītes un līdzīgām tējam.Ja nepaliks labāk, tad gan pie ārsta :)
04.03.2017 18:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits