Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studenšu korporācijas

 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Sveikas! Kāda no cosmo ir studenšu korporācijās? Es paviesojos divos viešņu vakaros, un šķiet, ka tur ir ļoti jauka atmosfēra, gribētu arī iestāties. Varētu būt laba pieredze:-)
Ir kāda pieredze Jums?
Tad, cik nopratu ir jāraksta iesniegums par vēlmi tikt uzņemtai, biogrāfija un divas fotogrāfijas. Audzinātāja teicās sūtīt paraugus, bet tā arī neatsūtīja. Negribētu būt nepieklājīga un jautāt otrreiz.
Varbūt Jūs varat ieteikt, no savas pieredzes, kas tieši iesniegumā būtu jāraksta.
01.03.2017 11:40 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Esmu izbijusi korporante. Uzreiz pēc, tā saucamo, krāsu saņemšanas - izstājos. Nenoliegšu, ka bija interesanti un iegūti daudz draugi, taču liels sieviešu daudzums ir pielīdzināms čūsku midzenim. Turklāt, bez foršajiem pasākumiem un mājīgās atmosfēras ir arī tradīcijas, kuras mūsdienās ir novecojušas. Kaut par to, ka meitenes nevar pašas pirkt alkoholiskos dzērienus - tas jādara puišiem. Ja kādreiz tas bija skaisti un labais tonis, tad tagad, realitātē, man, kā strādājošai un neatkarīgai meitenei, jāiet klāt kādam paziņam ar savu naudu un jāsaka - klau, nopērc man lūdzu to un to.
Fukšu dzīve ir feina - ir daudz dažādu pasākumu, iegūsti jaunas zināšanas. Ja vēlies - lūdzu. Es pamēģināju - nepatika. Korporācijās ir daudz plusu, bet tik pat daudz mīnusu.
01.03.2017 13:55 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Esmu korporante, skaļi laikam savā pieredzē neizplūdīšu, ja ir interese, droši PM var rakstīt.
Iesniegumā un CV tu apraksti, par sevi, kāpēc vēlies konkrētajā studenšu korporācijā iestāties un apraksti īsumā, kur studē, kādas ir tavas intereses etc... Iespējams pēc tam vēl tev būs pārrunas ar konkrētās studenšu korporācijas prezidiju piedaloties audzinātājai klāt. :-D
Veiksmi, ūdenskritum!
01.03.2017 14:53 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Man tās korporācijas liekas kaut kas dīvains, pirmkārt jau tāpēc, ka tiek nodalītas sievietes un vīrieši....;-)
01.03.2017 15:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits