BEZTĒMA/ OTRDIENA

 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Čau!
Kur beztēma?
Šodien sola +8 grādus!
Jauku dienu! (l)
28.02.2017 09:25 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es agrāk arī skrēju brīvdienās strādāt, biju priekšzīmīgais darbinieks. Atvaļinājumos pat uz zviļņa pludmalē bakstījos telefonā un besījos, ka bez manis dzīve visiem apstājas :-D Bet tagad gan... ja esmu nolēmusi, ka man tajā dienā ir brīvdiena, tad ir un nelienu ne e-pastos, neko. Pacietīsies cilvēki :-D bet nu man darba specifika citādāka...sākot ar to, ka strādāju kad un cik gribu pa lielam.
28.02.2017 13:22 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Apple_pie mana iestāde veras 7os, tad jau jāpriecājas, ka ātrāk neuzzvanīja :D
darbinieku daudz, bet kad jāstrādā tad vai nu visi slimi vai visiem kkadas SOS darīšanas...zvana protams iebraucējiem pirmkārt!
28.02.2017 13:23 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Jaukums es jau kuro reizi veru vaļā tava avatāra bildi un jūsminos par meiteni tajā! :-D
28.02.2017 13:25 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
jaukum - tā ir. Man UK arī bija tā, ka vietējie vienmēr ņēma sick days un vēl visu ko savām privātajām lietām, bet mēs, imigranti, gan kaut kā kautrējāmies. Cita mentalitāte - man vienmēr bija nostāja, ka ja nemirstu, tad neņemšu brīvu, jo no tā, ka es neierodos darbā, uzreiz vairākiem citiem cilvēkiem jāpakārtojas un savi plāni jāmaina. Un nedod Dies atsaki.. :-D
28.02.2017 13:26 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Mele vismaz kādai sajūsma rodas:-D bet nu ko tur tik daudz par to...:D
dr567309 pilnīgi piekrītu tevis teiktajam, man tā pat ir!man nācās pag.gad uz 5 dienām pasēdēt uz slimības lapas, atnācu uz darbu un kopš tā brīža stundas nogrieza...a kad pārējie slimo utt tad nekas nav...jūtu attieksmi un visu pārējo!jā skrēju un pierādu sevi vēljoprojām, jo man vēl nav gads atstrādāts..Pēc gada jau mani nevar nelikumīgi atlaist, nākas tagad pielīst, ko man nepatīk darīt, bet nu esmu sev apsolījusies, savās brīvdienās laiku veltīt sev, nevis darbam!Pag.nedēļ bija tiesi tas pats, atteicu...jau otro nedēļu ignorēju...progress tādā ziņā, ka atkal noignorēju jo esmu pārāk laba vnk bijusi, bet tā izmantošana, pilnīgi riebj...Kamēr vietējais vienu darbu dara, tikmēr man 3 darbinieku darbi jāizdara vienlaicīgi...Tas vel vairāk dzen riebumu, kko vairāk darīt savā brīvdienā...Bet nu jāsaka katrā darba vietā savi plusi un mīnusi....mans plus, joma kuru pārzinu ļoti labi un darba alga ( lai gan vietējam tā gan nešķiet laba jo tā ir minimālā)...
28.02.2017 13:38 |
 
Reitings 704
Reģ: 27.01.2015
Reti esmu ko tādu domājusi un teikusi,bet šoreiz tiešām ātrāk gaidu, kad BEIDZOT MR BEIGSIES!(e) Tās pēcsajūtas man visvairāk riebjas...citām traks sākums vai visas MR laiks,bet man tieši beigas riebjas,jo jūtos drausmīgi(e)(e)(e)
28.02.2017 13:45 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Jaukums, tev arī šitā? :D
28.02.2017 13:55 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Peka :D sasmējos un jā mans darbs ideāli atbilst tam tekstam :D nu nemāku es būt slikts darbinieks, man plaša sirds...:D
28.02.2017 14:03 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Peka, :-D:-D:-D
Es arī sākumā ļoti pārcentos, kad sāku strādāt. Te savā brīvdienā presei rakstus taisīju, te skrēju katru reizi, kad pasauca. Aiz kolēģiem izdarīju to, ko viņi neizdarīja. Neteiksim, ka to nepamanīja. Pamanīja un atsaucas par mani kā par labu darbinieku. Bet tad es sapratu, ka nav vērts. Alga jau lielāka nebūs no tā. Un prēmijas gada beigās tāpat visiem vienādas :-D
Mums darba nesākas agrāk par 10, bet grāmatvede dažreiz zvanīja jau jau 8.02! Arī tad, ja man bija brīvdiena. Tad nu vienreiz, otreiz nepacēlu vai pārzvanīju demonstratīvi pēc 10. Pārstāja. Vai, ja zvana, tad vismaz atvainojas.
Tiesa, kad zvana priekšnieks vai kolēģis, tad gan ceļu vienmēr. Ir bijis, ka zvana arī ļoti vēlu vakarā.
28.02.2017 14:08 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Aha - ir vadītaji, kuri novērtē tavu centību un bīda tevi augstāk un tālāk, bet ir tādi, kuri domā "aaaa...viņš ar visu tiek galā? Iedošu vēl kaut ko".
Pareizi, sagaidi to, ka tevi vairs nevar nekur izmest par to, ka reāli dari tikai savu darbu (nevis vēl piecu cilvēku) un tad var rādīt radziņus un sākt prasīt, lai tevi arī īpašāk atalgo par to, ko dari. Es vienmēr, ja jūtu, ka mani izmanto, paciešos līdz no manis tikt vaļā tik viegli vairs nevar un sāku tad arī vai nu nedarīt to, kas man nav jādara (bet ko gaida no manis, jo redz es varu), vai nu prasu, lai par to attiecīgi es ko saņemu pretī - naudas vai citādās izteiksmēs (piem, vara...ja tā var teikt).
Vēl man nostrādājis visu mūžu ir tāds knifs - piemēram, tu redzi, ka uzņēmumā varētu uzlabot to un to (produktivitāti, samazināt tēriņus utt), bet vadība uz to neiet, jo redz slinkums, vēl kādi iemesli...ja es redzu tajā izdevību sev, es vadībai piedāvāju pati pilnībā visu izdarīt un ja strādā - awesome, tad es prasu pielikumu/paaugstinājumu, nu vienalga ko man gribas vai vajag, ja nestrādā - nu nekas, es izrādīju iniciatīvu un neviens no tā nav cietis.
28.02.2017 14:15 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Jap,man tas pats! :D
Nu labi, tā jau nav slikti - strādāju no pirmdienas līdz piektdienai, ir noteiktas stundas, ir kontrakts ar kompāniju, bonuss par darba nekavēšanu, BET līdz ko parādi, ka esi spējīgs izdarīt vairāk nekā no tevis prasa, tad būs tā kā tajā bildē augstāk. :D It kā jau varētu neskriet un darīt tik, cik vajag, bet mums ir deadline , līdz ar to visam jābūt izdarītam laikā (nu labi, tas retajam rūp) , kā arī vēl viens liels iemesls visu darīt ātrāk ir tas, ka braucu uz darbu ar kolēģi, un viņš vienīgais ir atbildīgs par missing parts , tad nu, ja viņam jāpaliek ilgāk pēc darba laika (jo viss nav pabeigts laikā) , tātad arī man ir jāpaliek. Tāpēc Peka raļļo katru dienu un čīkst par sāpošu muguru. :D
28.02.2017 14:16 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Aha - ir vadītaji, kuri novērtē tavu centību un bīda tevi augstāk un tālāk, bet ir tādi, kuri domā "aaaa...viņš ar visu tiek galā? Iedošu vēl kaut ko".

Precīzi teikts. Iepriekšējā daba vietā mums bija tieši šāda vadītāja, kas ļoti labprāt izmantoja savos padotos .
Šobrīd man ir lielisks priešnieks, dažreiz sirds par mīkstu viņai ir, bet tas tā. Galvenais, ka es pati jūtu, ka viņa man uztic lietas, var mani atstāt kā aizstājēju.
28.02.2017 14:22 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
forsi jau buutu ja atalgotu vairaak bet nee diemzzel ne taja iestade kuraa es stradaju, tie kas haļavu dzenā saņem tikpat cik es....jā mīnusi tur ir, izteicu ko vajadzētu uzlabot, kā nekā ir darba pieredze strādājot Latvijas krīzes laikos, kad jāsāk bija domāt kā lai uzņēmums pelna utt bet viņiem vienalga...tādēļ tagad cenšos sevi pārslēgt uz, atnācu, izdarīju, aizgāju...un tā atkal no jauna!Ja agrāk pukstēju, par to ka man nedēļā tikai apmaksātas 32 darba stundas, tad tagad ir okey, jo uzturēties ilgāk tur nemaz negribas.
dr567309 es tieši pēc nostrādātā gada domāju arī palēlināt savu darbīgumu :D bet pagaidām tie 5 mēneši vēl jānorukā kā zirgam :D
man tikai apbrīnu rada tie kas haļavu dzenā, visu tā easy uztver...neviens viņus arī neaiztiek par to...jo redz tādi viņi esot!
28.02.2017 14:27 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
neviens viņus arī neaiztiek par to...jo redz tādi viņi esot!

Šādi eksemplāri redzēti, kad jautā vadībai kapēc tā?! Tad atbilde seko tieši tik vienkārši - nu tāds viņš ir, ko tu viņam padarīsi. Ļoti normāla atbilde.
28.02.2017 14:30 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es atkal vienmēr daru vairāk tādēļ, ka zinu, ka citi to nedarīs, bet vajag... nu, man to vajag. Man riebjas marinēt projektus vai lietas, kuras var izdarīt ātrāk. Labāk vienu dienu norukāju kārtīgi, toties pēc tam varu chillot visu nedēļu. Bet tie dīkdieņi labāk katru dienu pa bišķiņam izdara un viss lēni velkas uz priekšu. Bee :-D
Eu, kāda kaut ko zina par western union? Nevaru saprast vai viņi kaut ko ziņo V I D vai neziņo :-D
28.02.2017 14:49 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
es pēc dabas esmu darbīga, neciešu neko nedarīšanu, vienmēr darbojos...itkā jau labāk ir būt bizī visu dienu un strādāt vairākus darbus, bet vnk kaitina tā izmantossanas attieksme...
dr567309 neziņo!
28.02.2017 15:35 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
nekas, es tos izmantotājus iegāžu man izdevīgā momentā (nu, ja priekšniecība ir laba :D) paldies par info (WU) - nomierināji!
28.02.2017 15:43 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
jaukums, Tev tur baigi uz galvas kapj darba vietaa...
Es saveejiem ar zvaniju 6 no rita, ja redzeju, ka kaads nav ieradies uz mainju, jo veeraamies valjaa 6.. neko nezinu..man vajadzeja :D
bet UK bija ljooooooooti laba dzives skola, es arii miru nost delj darba, ok, mani noverteja, maksaja un biju zelta cilveks, bet beigas dikti ietekmeja manu psihi :D un man iemacija labs cilveks beigt cepties,mirt nost delj darba utt utt utt... esmu fenomenali pateiciga par to :) tagad maaku radit iluziju, ka esmu ubersuperduperaiznjemta un vajadziga darbaa, bet neljauju kapt uz galvas un daru maximali to, ko vajag man, lai viss attistitos un notiktu :)
28.02.2017 16:23 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Mana produktivitāte atkarīga no.. nezinu kā :-D
Ir dienas, kad izdaru ļoti daudz (tāda kā šī), un ir dienas, kad neko negribas un pat vienu e-pastu varu sacerēt veselu stundu.
28.02.2017 16:23 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
dr567309.
Varētu tevi ņemt darbā. :-)
Sveikas.
Šodien tā nostaigājos, tā nostaigājos.
Tiku pie tiko cepta graudu maizes ķieģelīša. M, kā smaržo.
Fonā skatos par Emigla Romagna reģionu un tur tādi gardumi sākot no desām, sieriem un beidzot ar gardumu gardumiem, bet man kāpostu zupa :-D
Tiku arī pie super skaistas zīda, mežģīņu vešiņas ( miesas krāsā ). Varēšu vasarā zem caurspīdīgām blūsēm vilkt (l)
Foršu jums atlikušo dienu un vakaru.
28.02.2017 16:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits