Pirmā mīlestība !

 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es te taa shodien pakaveejos atminjaas, atskatiijos uz savu pirmo '' miilestiibu '' .
Ko juusu pirmaas miilestiibas shobriid dara?:-D
Manaa gadiijumaa es varu teikt paldies Dievam man pietika praats vinju pamest toreiz.
Nu ir pagaajushi 10 gadi kopsh neesam kopaa, un vinjam ir 3 beerni no 3 dazhaadaam sievieteem , un cik es zinu vinjsh ruupeejaas tikai par vienu beernu. Zheel to sievieshu . :-O
Tajaa laikaa likaas tik kruts dzeks, daudzas skreeja vinjam pakalj un re kaa sanaaca beigaas. :-D
25.02.2017 12:58 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man ir zinaami tadi viriesi topstarp viens 37 gados kas dzivo ar vecaakiem. Vins straadaa, bet vinam ir saavaadaaka veida probleema. Vienkaarsi bailes no attieciibam ir vel arvien nevainigs ,vinam nepatik isti no maajam pat iziet aaraa nepatik sabiedriiba , bet kaa cilveeks vins nav slikts. Esam jau dazaadi
26.02.2017 08:49 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Cik no fb var saprast,tad viņam ir draudzene ar kuru dzīvo dzimtajā pilsētā. Vairāk neko nezinu un neinteresē.
26.02.2017 17:57 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Viņš vienmēr ir bijis gudrs un es būtu bijusi ļoti pārsteigta, ja viņš nebūtu dzīvē labi iekārtojies. Strādā aviācijā, ir sieva un bērni. Man patiess prieks par viņu un arī viņa sievu, viņai ir ļoti palaimējies ar vīrieti.
26.02.2017 20:46 |
 
Reitings 108
Reģ: 12.09.2014
Mana pirmā, īstā mīlestība ir mans vīrs, tas kas bijis pirms tam nebija nekas nopietns, citi puiši bija lieliski, bet ne priekš manis, visi kā viens tagad ir laimīgi precējušies un audzina bērnus,esmu patiesi priecīga par viņiem un par mums. 8-)
26.02.2017 20:59 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Mana pirmā mīlestība guļ man blakus!:-D
Jau kopš 7. Klases biju viņā samīlejusies un nekad ne pret vienu citu pat neko līdzīgu neesmu jutusi:-)
26.02.2017 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Par cik esam no vienas pilsētas, ik pa laikam redzu. Agrāk bija tusētājs, dzērājs, tagad jau savs bizness un kārtīgāks palicis. BET priecājos, ka neesmu ar viņu kopā :) pat nesveicinamies, jo arī ar naidu šķīrāmies.
27.02.2017 09:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Viena no manām "bērnības/agrajiem pusaudžu gadiem" mīlestībām tagad ir, velns viņu zin, kur un kas ar viņu. Dzērumā izraisīja avāriju, kurā viens cilvēks knapi izdzīvoja. Nodzērās, tika atlaists no menta amata. Pēc pāris gadiem ieraudzīju, nobijos. Kļuvis gluži kā bomzis :( Man bija pretīgi un kauns, ka ar tādu biju kopā.
Pēc 5 gadiem zvana (viņa Nr man, protams, nebija), rupjā, izmainītā balsī prasīja, kā man iet, cik man ir bērnu, kur tagad dzīvoju, utt. :o
Pasarg' dievs
27.02.2017 09:19 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Daudzām tie dzērājvīrieši pagadījušies :-| es nezinu, kur ir mana pirmā mīlestībā, bet domāju, ka arī dzer un nekas normāls viņa dzīvē nav :-D
Dzeršana laikam tāda diez gan liela problēma vīriešu vidū (t)
27.02.2017 09:33 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Sāku domāt un sapratu, ka man tāda pirmā mīlestība nemaz īsti nav bijusi... Izklausās ļoti dīvaini, jo it kā esmu mīlējusi, bijusi attiecībās un tā, bet kas tad īsti skaitās tas pirmais?
Pirmās simpātijas pret puisi (sākumskolā)? Pirmās "attiecības", kas bija ļoti nenopietnas? Pirmās nopietnās simpātijas (pamatskolā&vidusskolā)? Pirmās nopietnās attiecības, kurās jūtas izveidojās mierīgi un pakāpeniski (nebija tā trakā iemīlēšanās)?
+ Precīzi manas domas.
Mana mīlestība ir mans vīrs, jo visi līdz tam bija tikai aizraušanās, pieķeršanās. Liela daļa veiksmīgi cilvēki, viss viņu dzīvē notiek, par to arī prieks.
27.02.2017 09:43 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Selīna , Es tieshi to pashu nodomaaju! Es neesmu vieniigaa kurai pirmais dzeks tagad ir nodzeeries un nonarkojies. :-D
Man citreiz tieshaam ir kauns atskatoties . Pirmais skuupsts man vispaar bija ar pusi kursh jau tajaa laikaa dziivoja ljoti truuciigi, naaca no nelabveeliigas gjimenes un visu laiku staigaaja apkaart ar cauraam dreebeem , nopunkjojies. Fuuuuuj !
Man bija 14 gadi un vispaar neruupeeja par to vai cilveeks straadaa, vai ir izgliitiiba utt. Tajos laikos pietika ar to , ka vareeja kopaa pasmieties un stulbiibas dariit.
Un man patiik fakts , ka tam puisim kuram tagad ir 3 beerni , pakalj skreeja arii shobriid viena sabiedriibaa ljoti paziistama sieviete,straadaa televiizijaa un juus vinju uz ekraaniem redzat katru nedeelju. Mes vel toreiz par vinju karojaam savaa starpaa, taadas draamas gaaja valjaa uhhh. :-D
27.02.2017 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Pagājušā gadā apprecējās, ir sava nopietna nodarbošanās. Cik zinu, klājas ļoti labi.
27.02.2017 14:38 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Limonata 14 gados ka var rupet vai ir izglitiba un darbs?? nu labi, vrbt tu 14 gados tikies jau ar tadiem cilvekiem, kuriem pec logjikas vajadzetu tam visam but.
27.02.2017 14:49 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Nu bet tieshi taa, Jonce !
Es biju sapinusies ar vecaaku barinju , puishiem bija 18+ - neviens nemaacijaas, taadi tuseetaaju tipaazhi, reizi nedeeljaa piestraadaaja kaadaa haltuurinjaa lai vareetu nedeeljas nogalee atljauties divlirtriigaas alus pudeles sapirkties un dzert 4 dienas no vietas. Jaa, taada man bija taa pirmaa ballishu kompaanija , diemzhel. :-D
27.02.2017 14:57 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
mana pirmā mīlestība ir ar mani. iemīlējos salīdzinoši vēlu. viss iepriekšējais bijušas tik vien kā aizraušanās dažu mēnešu garumā.
bet tā teikt mana pirmā simpātija un vīrietis ir veiksmīgi iekārtojies dzīvē - inžinieris, nopircis dzīvokli, mašīnu, dzīvo Maskavā.. aicina ciemos. mīlestības ziņā viņam pagaidām neiet. bija saticies ar vecāku sievieti, tagad viens. es ik pa laikam padodu ziņu kā man iet, bet neko vairāk :-)
27.02.2017 15:03 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
ā un jā, kad mēs tikāmies viņš bija tievs un kārns, tagad khem - ļoooti muskuļains (pat pārāk), par ko esmu viņam arī norādījusi, ka jau par daudz. aizrāvies ar to ir mazliet..
27.02.2017 15:04 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nu man divas pirmās mīlestības, es nevaru izšķirt kura skaitās pirmā :D
Ja pēc skaita tad bērnībā 10-12 gadu vecumā patika viens, sapņoju, draudzīgi komunicēju utml.
Reāli pirmās attiecības kādos 15-16 gados bija. Tas bija skaisti kā sapnī. Nebiju nobriedusi ne fiziski, ne garīgi, bet emocijas pārņēma pilnībā. Dēļ tā, ka nebiju gatava, sāku viņam darīt ļoti pāri, kam loģisks iznākums bija, ka pameta mani. Viņš bija ļooti jauks un mana ģimene viņu mīlēja. Viņš nebija nācis no turīgas ģimenes, līdz ar to nenobriedušajā, iedomīgajā prātā likās, ka augstāko un karjeras spožumus nesasniegs. Šeit nu gan es maldījos. Dzīvo ārzemēs, ir gan izglītība, gan karjera, par privāto dzīvi zinu, ka gājis kā pa celmiem, ir 1 bērns. Kas šobrīd notiek nezinu. Pa šiem gadiem pāris reizes esam sazinājušies,esmu rakstījusi, ka tiešām mīlēju viņu. Nu man joprojām liekas, ka es izvēlētos viņu ja būtu vienā valstī, liekas, ka tas būtu abpusēji.
Bet nu man tas netraucē šī brīža attiecībām, tās vairāk ir fantāzijas un patīkamas pagātnes atmiņas un izpratne, ka tad kad esi jaunāks, tad vienkārši zāle zaļāka un debesis zilākas.
28.02.2017 00:47 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
aaaa :D
28.02.2017 01:35 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Es arī esmu pie kategorijas "dzērājvīrieši" :D
Mana pirmā mīlestība un Pirmās nopietnās attiecības bija ar puisi, kam jau esot ar mani kopā patika ļoti dzert, un dēļ tā arī šķīrāmies. Biju pat divas reizes pametusi un taisīju lielus tračus. Aizejot no viņa vēl noteicu, ka viņam vajag meiteni, kas būs klusa kā pelīte un ļaus viņam darīt ko grib. Un tā arī notika. Kaut kā ātri vien tieši tādu dabūja pēc manis un dzer tik pat daudz, ja ne vēl vairāk. Meitenei Tās arī esot Pirmās attiecības ir jaunāka par viņu un tāpēc arī neko nesaka.
Secinājums viens, lai cik ļoti gribētu izmainīt cilvēku Tev tas nesanāks, vienīgais tik sev sačakarēsi nervus.
28.02.2017 02:43 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Strādā lidostā, cik man zināms - nopietnu attiecību nav. Vairāk neko nezinu. Pirms gada, nedaudz vairāk - ļoti aktīvi rakstīja, vairākas reizes aicināja satikties. Nesen uzrakstīja FB un apsveica ar bērniņa piedzimšanu, bet vairs satikties neaicināja :D
28.02.2017 10:38 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.03.2009
Mana pirmā mīlestiba :-D Izšķīrāmies pirms 10 gadiem, lai gan bijām vēl bērni un īsti toreiz mūsu attiecības par atiecībām nevarēja nosaukt. Līdz šim apmeram 2x gadā (parasti uz vienu dienu) mūsu ceļi krustojās un tad taka pasākā.. viss vnk ideāli.., Netraucēja pat tas ka mums abiem ir ilgstošas attiecības. Pirms gada ar tiko dzimušo meitinu uzskrēju viņam virsu kāpņu telpā. viņš atvēra man durvis neko nesacīdams un acis nolaidis. Gadiju ka apsveiks ar bērniņa piedzimšanu, bet tā ari nesagaidiju. Pirms pārs dienām viņš aprecējās. Gribējās kko uzrakstīt.., bet tomēr atturējos. Laikam beidzot ir sagaidīts tas brīdis kad iesim katrs savu ceļu!
18.07.2017 14:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits