Vecmeitu ballīte-kā saplānot?

 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Sveikas,
mēs 8 meitenes (vistuvākās vecmeitai) esam saņēmušas vēstuli no vecmeitas, ko viņa vēlas savā vecmeitu ballītē, es saprotu, ka tāda ballīte ir tikai vienreiz (cerams) mūžā un gribētos gan viņai, gan mums, lai tā būtu lieliska, bet nu viņas vēlmes ir uhhh...:-/
Pinterestā noskatītas visas labākās (un dārgākās) idejas, liek mums stipri iespringt.
Jo finansiālais stāvoklis mums katrai meitenei ir ļoti atšķirīgs (līgava ir labi situēta, precizāk viņas topošais vīrs). Viņas vīrs dosies ar saviem draugiem vecpuišu ceļojumā uz Nicu - draugi visu apmaksā.
Pagaidām sanāk mums katrai ~300 eur, visu sarēķinot.
Kāzas būs maijā.
Cik jūs tērētājāt vecmeitu ballītei?
Varbūt ir kādas izteikti jaukas idejas?
Jo kaut kādus tilla svārkus, izbraucienus pie jūras, botānisko dārzu, piknikus, jocīgās kūkas, čipendeilus un vecrīgu viņa nevēlas (tas gan sakrīt arī ar mūsu vēlmēm).
Varbūt padalieties, ja kādai ir bijis līdzīgi, jo tāda sajūta, ka šobrīd galvenais ir, lai viss būtu dārgi un glamūrīgi, manuprāt, galvenais taču ir emocijas un tikai tad nauda.
24.02.2017 10:47 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ne tikai šajā tēmā, visur tāda nosodīšana...
Un, jā, man arī katra tikšanās kā svētki...
25.02.2017 15:24 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Mincis
Jā, man tas uzreiz saistās ar Valentīndienas noliegšanu. OK - viens ir nesvinēt, otrs teikt, ka tas viss ir sūds. :D
Tāpat vecmeitu ballīti - nevajag noliegt tikai tāpēc, ka ir daudz stulbu ballīšu un tradīcija nākusi no Amerikas. To visu var pārveidot kā pašam patīk.
25.02.2017 15:24 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Minci, tā varētu likties, ka man ir kāda sāpe, bet atbilde ir pavisam vienkārša - mani kaitina bara instinkts. Bet es negribu piesārņot diskusiju ar to.
25.02.2017 15:29 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ja cilvēki grib svinēt un darīt to... kāda vairs nozīme bara instinktam? Tad jau tādu instinktu uz jebko varētu atiecināt.
25.02.2017 15:31 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mani pašu arī vecmeitu ballītes koncepts neuzrunā, tādēļ man tāda nebija. Bet tas arī nebūtu īsti loģiski, jo mēs apprecējāmies tā teikt - pa kluso. Bet organizēju un piedalījos visās ballītēs, kur līgava bija izteikusi vēlmi pēc šādas ballītes. Tas nav tāds MUST HAVE un katrs pāris izvēlas, vai ballīti gribēs vai nē, uzspiest neviens īsti nevar :)
25.02.2017 16:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits