Vecmeitu ballīte-kā saplānot?

 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Sveikas,
mēs 8 meitenes (vistuvākās vecmeitai) esam saņēmušas vēstuli no vecmeitas, ko viņa vēlas savā vecmeitu ballītē, es saprotu, ka tāda ballīte ir tikai vienreiz (cerams) mūžā un gribētos gan viņai, gan mums, lai tā būtu lieliska, bet nu viņas vēlmes ir uhhh...:-/
Pinterestā noskatītas visas labākās (un dārgākās) idejas, liek mums stipri iespringt.
Jo finansiālais stāvoklis mums katrai meitenei ir ļoti atšķirīgs (līgava ir labi situēta, precizāk viņas topošais vīrs). Viņas vīrs dosies ar saviem draugiem vecpuišu ceļojumā uz Nicu - draugi visu apmaksā.
Pagaidām sanāk mums katrai ~300 eur, visu sarēķinot.
Kāzas būs maijā.
Cik jūs tērētājāt vecmeitu ballītei?
Varbūt ir kādas izteikti jaukas idejas?
Jo kaut kādus tilla svārkus, izbraucienus pie jūras, botānisko dārzu, piknikus, jocīgās kūkas, čipendeilus un vecrīgu viņa nevēlas (tas gan sakrīt arī ar mūsu vēlmēm).
Varbūt padalieties, ja kādai ir bijis līdzīgi, jo tāda sajūta, ka šobrīd galvenais ir, lai viss būtu dārgi un glamūrīgi, manuprāt, galvenais taču ir emocijas un tikai tad nauda.
24.02.2017 10:47 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Es jutu liidzi tam liigavainja bankas kontam, ja jau vinja grib tik shiku vecemeitu balliiti, iedomaajies kaadas bilzhu kolekcijas vinja ir savaakusi no pinterest tieshi kaazaam!! :-O:-D
24.02.2017 12:03 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Esmu bijusi vienā vecmeitu ballītē, no katra 70 eur. Man to pašu bija drusku žēl, jo ar to draudzeni vairs kādu laiku nebija tuvas attiecības un kāzu dāvanai arī vismaz 100 eur. Varbūt nebūtu žēl, ja man būtu iespēja pilnībā piedalīties pasākumā ko finansēju arī es, bet tā kā draugam todien bija 30 gadu jubileja, tad es burtiski tikai uz stundiņu izrāvos un man nosacījums no pārējām vecmeitām bija, ka piedalos finansiāli tikpat cik pārējās.
Ja būtu tādi ultimāti no līgavas puses, tad es vnk nepiedalītos, iepriekš paskaidrojot. Man ir tikai divas draudzenes, kuru dēļ būtu ar mieru tērēt virs 100 eur neskaitot dāvanu.
24.02.2017 12:19 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Raella, intereses pēc - vai vari padalīties ar Pinterest bildēm? Kas ir tas, ko draudzenei kārojas vecmeitu ballītē :)
24.02.2017 12:21 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Jā, es jau arī esmu ieintriģēta, gribas zināt, kas ir vēlmju sarakstā :)
24.02.2017 12:26 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Es atteiktos piedalīties vecmeitu ballītē,kur līgavai ir prasības,ka man vienkārši jāatdod 300 eiro no maka. Ja būtu labi situēta,tad cita lieta,bet šajā situācijā vienkārši izstātos.
24.02.2017 12:27 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
noīrēts privātais naktsklubs, līgavas iemīļotā grupa, limuzīns, labākais šampanietis un dārgākās uzkodas. :D
24.02.2017 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Tā visa vēstule bija ar tādu domu, ka viņa precas vienreiz un šī ballīte arī ir tikai vienreiz, tāpēc vēlas visu, kas agrāk ir izsapņots. Tas jau ir skaidrs, bet tomēr cilvēkam 30 gadi un tādā vecumā ir jāsaprot, kas un kā, mums viena draudzene šobrīd ir dekrēta atvaļinājumā un viena audzina mazo, tā kā viņai šī summa vispār ir kosmoss.
Pirmkārt fotogrāfs uz divām dienām, jo viņa izteica vēlmi, ka vēlas divu dienu pasākumu, jo es uzreiz teicu, ka ceļojumā mēs viņu nevedīsim.
Fotogrāfam jābūt ir obligāti abas dienas, lai viss tiktu iemūžināts un arī būtu jauki, ja būtu video. Par fotogrāfu ir cerība dabūt kaut cik labu cenu no paziņām. Lai būtu daudz dzīvo ziedu, viņai ļoti patīk tās ziedu sienas, kurās var fotosesiju taisīt, jo krāsu tēma būs nude+ziedi. Būtu jauki, ja visām mums būtu vienādas kleitas, kā bridesmaid, bet nu īsās. Viņai būšot citā tonī, spilgtā, to gan viņa gādā pati. Priecātos, ja mums visām būtu kronīši no crownme, kronis vien katrai izmaksātu ap 80eur. Un, protams jāīrē auto, lai visu dienu mūs vadā apkārt visur....
Visa vēstule ir - es ļoti priecātos; būtu tik jauki;'es būtu sajūsmā, ja būtu tā... utml.
24.02.2017 12:31 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
Vouuu, nu ja šo neuzrunāsiet, briest kašķis :D Parasti jau līgava pasaka, ko noteiki negribētu (piem, striptīzdejotāju) un pārējo vairāk vai mazāk atstāj meiteņu ziņā, nevis uzraksta detalizētu sarakstu :o
24.02.2017 12:34 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
Man jau skjiet , ka bez tiem kronjiem var iztikt. Tad jau labaak par tiem 80 eur no katras izbraukt zirgu izjaadee , kaut kur pie dabas kruuts .
24.02.2017 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Jā , jā tā vēstule bija kā saraksts :-D
Nu bija minēts, ko negribētu, to es jau zināju, bet es nezināju, ko gribētu :-D
Plus, protams, vēl dāvana, biju domājusi dāvināt 200 eur (ar draugu) , bet tas tagad izskatītos smieklīgi. Nu, protams, plus vēl kleita kāzām, frizūra, make up.
24.02.2017 12:39 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Raella atbildi,ka tu ļoti priecātos,ja no tava maka 300 eiro netiktu izniekoti viņas ballītei. Būtu jauki,ka,ja reiz viņai ir tādas vēlmes,tad lai arī puisis to sponsorē. Un visbeidzot,ka būtu sajūsmā par to,ka šajā pasākumā tiktu ņemts vērā dalībnieču finansiālais stāvoklis.
24.02.2017 12:40 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Es absoluuti noteikti shaadaa pasaakumaa nepiedaliitos. Ja paareejaas draudzenes kompaanijaa to var atlajuties, lai atljaujas - bet tas ir absoluuti neadekvaati.
Man likaas, ka nepiepildiitie beerniibas pgrinceshu sapnji pieaugot mainaas, bet te tas nav noticis. Smiekliigi
24.02.2017 12:43 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Man šķiet, ka kādai vienai, vistuvākajai meitenei būtu jāizrunājas ar līgavu un tā arī jāpaskaidro, ka jūs nevarat visas šīs viņas vēlmes atļauties. Lai viņa izvēlas pāris lietas, kas viņai ir pašas svarīgākās un pārējo atstāj jūsu ziņā. Nu tā, lai nav gluži nepatīkams pārsteigums viņai, ka viss nav, kā viņa izdomājusi, un lai nav tā, ka 8 labu draudzeņu starpā sākas kaut kādi slepeni aizvainojumi un neizrunāšanās, un visa labā draudzība beidzas kaut kāda pēc būtības sīkuma dēļ.
24.02.2017 12:46 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Pazīstu 4 no tām meitēnēm, kas būs, pārējās ir no viņas topošā vīra, draugu sievas, kas man liekas to varētu atļauties, bet nespriedīšu, redzējusi neesmu.
Satiksimies visas un tad skatīsimies.
Uzreiz pirmais jaut. būs jārisina par naudu.
24.02.2017 12:48 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
hmm, nu, vēstule diezgan uzstājīga izklausās, tāpēc pie šādam prasībām būtu jābūt kaut kam sponosrētam, mnauprāt.. bet tā - domāju, ka daudz ko var pašrocīgi sagatavot un iekļauties daudz maz ok budžetā - auto un forogrāfu tāpat pa lielam iekļautu arī parastā scenārijā, tikai jāatrod labākie deal'i, protams (caur paziņām un tml), auto var noīrēt uz pirmo dienu ar pieturu vakarā kaut kur Rīgā, lai pēc ballītes visas viegli pa mājām tiek, crownme kroņus var mēģināt pašas sataisīt, nekas ļooti sarezģīts tur nav. ja vēlas ziedu kroņus, tad vispār easy game - pagajšgad taisīju draudzenei un sanāca skaistāk kā pa 40 eur nopērkamie :D dzīvos ziedus arī var apspēlēt visvisādi (ziedu siena gan, man liekas, ka nedaudz neprāts). Kleitas varbūt vienkārši var saskaņot kaut kā vai ebay pasūtīt laicīgi (nedomāju, ka kkādu superkvalitāti vajag, galvenais, lai glīti izskatās uz to dienu). ieteiktu tomēr par šo ar draudzeni parunāt, lai saprot, ka nu nav adekvāti tādas prasības un izdevumus pieprasīt :) vai nu lai tomēr kaut ko piepalīdz ar finansēm, vai ļauj jums brīvu vaļu improvizācijai par tēmu :)
24.02.2017 12:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu ja viņai vajag tikai dārgi, tad lai iet dillēs ar visu savu balli. Manuprāt tā nav laba draudzene, kura nerēķinās ar citu finansiālajām vēlmēm un iespējām. Punkts!
24.02.2017 12:49 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es nepiedalītos. Ja ir tādas vēlmes,tad pašai arī jāmaksā. Uzskatu,ka normāli ir lįdz 100€,bet arī tas ir samērā daudz.
Tad jau uz kāzām gaida 500€.
24.02.2017 12:50 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es atteiktos piedalīties ballītē - 300 eiro ir par daudz, vēl taču uz pašām kāzām jāiet. Man liekas, ka ir drusku nekaunīgi no līgavas puses pieprasīt konkrētas lietas, zinot, cik tas viss maksā, un droši vien arī viņai nav noslēpums draudzeņu finansiālās iespējas. Man šķiet, ka šādā pasākumā 50 EUR no cilvēka ir griesti. Īpaši jau uz vecmeitu ballīti aicināto draudzeņu nav nemaz tik daudz. Ja līgava grib dārgas izklaides uz draudzeņu rēķina, lai daļu izdevumu sedz pati.
24.02.2017 12:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un ceramas apzinies ka ta NAV DRAUZENE bet tikai pazina. Draudzene nojausot tava macina rosibu nekad neko tadu nepieprasditu bet vinai butu butsiki lai ari tu taja ballite juties labi!
P.S. UN ES ZINU KO SAKU, ne velti man draudzene it viena nagdriz 40 it gadus, un vairaks loti labas pazinas ari daudzus gadus...;-)
24.02.2017 12:57 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Man šķiet, ka visam ir iespējams atrast lētākas alternatīvas, ja vien tas nav ceļojums uz Taizemi. Un savā ziņā saprotu līgavu - man arī negribētos ne tās jocīgās krānu kūkas, ne "čipendeiļus", tas ir kaut kā prasti.
Neviens taču neliedz apspriesties ar viņu par izdevumiem un nonākt pie kopsaucēja, gan jau līgava nemaz nav padomājusi par reālajām izmaksām :)
24.02.2017 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits