pirmie jautājumi

 
Reitings 225
Reģ: 07.03.2011
Sveikas! :)
plānojam bērniņu, pašlaik atrodos ārzemēs , drīzumā braukšu uz LV,tad došos pie dakteriem. tā kā man nav nemazākās jausmas, tad kādas ir analīzes, ko nodod pirms bērna ieņemšanas? vai tādas vispār ir? zinu,ka ārsts visu izstāstīs,bet man gribās jau laicīgi uzzināt.
tad vēl jautājums, kad jūs vēlējāties ieņemt bērniņu kā jūs darījāt, kad vīrietis beidz? paturējāt labumu iekšā, vai gājāt mazgāties uzreiz? esmu dzirdējusi, ka dažas ceļ kājas gaisā, bet man no tā visa melna bilde :D
kā ar seksu pēdējos mēnešos? bija? kādas sajūtas, cik viegli?
22.02.2017 11:24 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
analīzes uz D vitamīnu un pārējās pašam jāapmaksā vai ir valsts apmaksātas(ja ir nosūtījums)

Daļu apmaksā valsts,daļu pašai ir jamaksā. Šķiet,ka D vitamīnu neapmaksā valsts,bet tas nebija dārgi, ap 2eiro.
Man pašai bija kaudze ar analīzem,.domāju būs ap 80 eiro,bet samaksāju ap 35 eiro:-)
23.02.2017 10:58 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
paturējāt labumu iekšā, vai gājāt mazgāties uzreiz?

Nomazgājos uzreiz.
Par pēdējiem mēnešiem - ļoti individuāli. Man ilgu laiku bija aizliegums. Vēders bija ļoti liels uz pēdējiem mēnešiem, kad jau varēju, nebija nemaz tik viegli. Bet tieši tā lieta man ierosināja dzemdības (s):-D
23.02.2017 11:03 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Par daudz visu sarežģī nevajadzīgi. Ja abi esat vesali, nav ginekaloģisku problēmu, tad neredzu iemeslu, lai ietu un tagad nodotu ntās analīzes. Grūtniecības laikā tāpat dzer vitamīnus, taisa analīzes un izraksta papildus zāles, ja ir vajadzīgs.
Nav ko iespringt lieki, liecies gultā un izbaudi :D
23.02.2017 12:30 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Tad tā neesmu es

Aij, žēl. :D
23.02.2017 22:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits