Palīdziet, lūdzu !

 
Reitings 47
Reģ: 03.01.2017
Sveikas ! Arvien vairāk un vairāk moka jautājums par savu nākotni. Mācos 12.klasē un nav ne mazākās nojausmas ko darīt ar savu dzīvi. Pat nav noteikta virziena, patīk tik daudz kas, ka nevaru izdomāt ko vēlos. Man ieteica gadu paņemt pauziti, pastrādāt un tad varbūt prāts apskaidrosies. It kā vairāk sliecos uz ekonomikas vai kosmetologijas jomu. It kā gribēju iet mācīties par kosmetiķi vai vizāžistu, bet tur grūti atrast darbu esot. Ir kādi ieteikumi ko darīt? Kurp doties, lai meklētu palīdzību? Kā jums bija ar šādu izvēli ?
21.02.2017 20:53 |
 
Reitings 47
Reģ: 03.01.2017
Kornelya , mācos lauku skolā, karjeras konsultanta manā novadā pagaidām nav, tā vismaz man skolā teica. Diez gan traki, bet jau kadu laiku domāju, ka varētu pati aizbraukt un parunāties. Bet diezgan traki, esmu izmisumā, nav pagājusi neviena diena, kad nedomātu par to, tomēr svarīgi.. :-):-(
21.02.2017 21:03 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Man ļoti patīk domu gājiens :
"Nav jājautā sev, ko vēlies darīt, bet gan kādas problēmas vēlies risināt"
21.02.2017 21:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man šķiet, ka pēc pauzītēm ir grūtāk uzsākt studenta dzīvi :)
Iesaku vienkārši padomāt, ko vēlies nākotnē strādāt.. un tad var domāt par to, kur stāties, lai mērķi sasniegtu :)
Es savu izvēli izdarīju jau bērnībā.. kaut kā nepārdomāju gadu gaitā :)
21.02.2017 20:59 |
 
Reitings 160
Reģ: 02.01.2017
Atvērtās durvju dienas. Karjeras konsultants. Man laikam paveicās, ka skolā bija jēdzīga, savā jomā tiešām speciāliste, kas bieži nāca un palīdzēja mums tikt galā ar vēlmēm.
21.02.2017 20:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits