Patiesības spogulis

 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
http://m.delfi.lv/izklaide/article.php?id=48537157
Kāda jau skatījās? Viedokļi par šovu?
21.02.2017 11:35 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Jūs tiešām domājat, ka paņemtu šovā tikai saticīgus, atbalstošus un visādi citādi normālus pārus? :D Uz kā tad reitingi celtos? :D
01.03.2017 00:02 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Zomzom, nē, bet tas tak netraucē tak ierēkt. Vismaz var smadzeni atpūtināt no savas vienmuļās, ala normālās dzīves :-D
01.03.2017 00:27 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Vinju abu pšu labaa es ceru, ka vini neapprecesies! Skatoties shovu nelikas, ka puisis vispr ir peniijis kadubsev blakus. Tik rupjsh, nekaunigs. Pilnibaa necik neciena savu sievieti. Meitenes-zhel! Cerams sapratiis, ka ir kaut kas jaamaina, sakot ar attiecibam :D
01.03.2017 00:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
un par sakariba gribeju pateikt, nekad nav ieveroats dietas, daudz ests, nedomajam par veseligu edienu....tacu tads svars nav tados gados bijis!
nav te tikai ediena vaina

Joprojam nekada sakara. Nav liela maksla salidzinat abolu ar chiekuru.
01.03.2017 07:47 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es gab nenemos puisi pavisam sabradat, vins vel pavisam zaljsh.
Man izskatas, ka shis abiem pirmas attiecibas, ne pieredzes, ne sapraasbanas. Galvenais lai bernu nerada, luk tas bus kaput.
01.03.2017 07:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet tas tak netraucē tak ierēkt.

Nu nezinu, man gan nekas tur smieklīgs nelikās. Visu laiku atkārto tos pašus fragmentus no sarunas (es visu Viņam, visu Viņam, un tā kādās 5 vietās pa visu raidījumu) un kamera visu laiku nofokusēta uz meitenes punci plus to vien rāda, kā viņa ēd. Man laikam humora izjūta nav attīstīta, bet man likās truli, nevis smieklīgi.
.
Vai tad tiešām Ragaciema Agnese uzskata, ka tas Maķītis ir viņas attiecību lielākā problēma? Vai tad tiešām jebkuru brūkošu attiecību pamatproblēma ir liekie kg? (Ņemot vērā sponsoru un raidījuma pamatnostādni, ka milzu "patiesība" spogulī ir ķermeņa bilde "pēc 20 gadiem", laikam jau jāpieņem, ka jā).
.
Nu i nafig. Kārtējā vilšanās. Tikai mieles palika un neizpratne - kurš ir idiots? Varoņi, veidotāji vai publika?
.
:-(
01.03.2017 07:53 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Šie divi ir paņemti šova reitingam, jau no paša sākuma ir redzams, ka nekādus rezultātus nesasniegs pašu spēkiem. Tagad ir cilvēkiem ko runāt, šausmināties un smiet.
01.03.2017 08:20 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Ja pāri tiešām grib risināt savas problēmas iesaistot kādu no malas, tad būtu vismaz gājuši pie kāda, kam ir sajēga pāru psiholoģijā un kurš zina, ko dara. Tagad tik pat labi varēja iet pie kaimiņu Vaņkas. Tas arī esot eksperts. Paskatīsies uz bildi un visu pateiks un izcilus padomus iedos

Nu varbūt nevajag arī pārspīlēt. Nekā tāda šajā šovā nebija.
Patiesībā, par spīti skeptiķēm, man tā Agnese patīk, jo viņa pirmās nedēļas pārim deva dažus padomus, kas arī man šķita gana vērtīgi. Un man viņa šķiet ļoti harmoniska un patīkama sieviete :)
01.03.2017 08:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man ari Agnese patik, no vinas virmo patikama aura.
01.03.2017 08:39 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Kad beidzot esmu tikusi līdz sērijas beigām, saprotu, ka tas čalis ir pilnīgs āksts. Meitene sirsnīga, bet diemžēl slinka. Bet var redzēt,ka puisis viņu neciena :(
01.03.2017 11:21 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Meitenes kuras prasa par TV ārzemniecēm. Diemžēl nevaru ieteikt kur skatīties par velti, bet varu ieteikt labu tv pa maksu. 12€ mēnesī un tiešām daudz kanālu. Kanāli latviešu, krievu um protams arī angļu vaodā. Seriāi, filmas, raudījumi, mūzika, sports, dzīvnieki, multfilmas. Nu jebkas. Pašai ļoti patīk. Parasti iet labi. Un katrai pārraidei var skatīties ierakstu, ja nu kas palaists garām.
Adrese: www.latvijas.tv
Skatos Norvēģijā un vienmēr ir ko satīties. Kad biju Latvijā un mēģināju caur telefonu tad gan nesanāca. Bet varbūt caur datoru sanāktu. Varbūt kādai kas nezināja šis info noderēs! :)
01.03.2017 12:55 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Man kā 57days nekas tur smieklīgs nelikās. Skumji. Jaunieši pavisam vēl bērni, bet kādas ir viņu nākotnes izredzes, ja viņos nav vēlmes ko darīt, lai vismaz kaut ko savās dzīvēs uzlabotu? Piedalīšanās šajā šovā viņiem bija izraušanās no pelēkās ikdienas.
:-(
Kāds tur ciena neciena - vīrietis 20 gados bieži vien vēl ir puišelis. Gan jau meitenei iepazīstoties patika - baigais jautrītis, asprātis (par gaumi nestrīdēsimies)... taču kopdzīvē - brieduma nav un asprātības vairs tik smieklīgas nešķiet. Un labi, ja smēķēšana ir viņa galvenais netikums.
...
Arī nepatika tas uzsvars uz svaru. Protams, meitenei veselības dēļ palīdzība vajadzīga, bet būtu labāk kādus kulinārijas kursus sarīkojuši, lai viņa redz, ka var pagatavot normālu ēdienu, nedirnot stundām pie plīts. Šķita, ka laika trūkums ir tikai tāda aizbildināšanās, un patiesībā viņai ir visai mazs priekšstats par ēst taisīšanu. Nez vai puisis tā ņemtos ar tiem cīsiņiem un pelmeņiem, ja mājās gaidītu kārtīgas vakariņas.
...
Manuprāt, pat prastākie mājās ceptie kartupeļi būtu daudz veselīgāki par regulāru maķīti, čipsiem un pelmeņiem.
...
Bet, ja par svaru - gan jau meitenei ģimenē visi apaļīgi un viņa vienkārši neredz, ka var būt citādi. Tāda kā nolemtība. Diemžēl šis šovs nedeva iespēju ieraudzīt, ka var būt arī citādi.
01.03.2017 12:58 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tās ir atrunas! Ja grib veselīgi un ātri pagatavot, tad var -iemet vienā katlā griķu paciņu maisiņā un otrā vistas gaļu.kas tur sarežģītāk par pelmeņiem
iznāk?
01.03.2017 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Pilnīgi piekrītu Kakaduu teiktajam.
Vispār vājprāts.
Par Mārtiņa morālo briedumu neizteikšos, man nedaudz žēl meitenes. Nošokējos par ledusskapja saturu, saprotu, ka strādājot Maximā viņiem ir gan jau kaut kādas preces, ko lētāk un vairāk var iepirkt, bet būtu vismaz veselīgus produktus pirkuši. Viņiem tur viss pa trīs: trīs kukuļi baltmaizes, trīs milzīgi siera kluči, krējumi un čipsu paka fonā. Tas neliecina, ka ir jebkāda izpratne, ko nozīmē kaut cik veselīga ēšana. Ja ir problēmas ar naudu, tad nevienu kumosiņu viņi nelaidīs vējā no tā, kas ir ledusskapī un plauktā, un, ja tur nekā veselīga nav, tad arī tas svars nekritīsies. (t)
01.03.2017 13:16 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vakar paskatījos. Esmu šokā, ka jauna meitene tā var par sevi nerūpēties. Bet, nu, viņai patīk tādai būt, jo, ja tā nebūtu, tad nemaz tik tālu nebūtu nonākusi.
Nezinu, kāpēc uzbraucieni tikai tam puisim, jo rupji viņi ir abi.
01.03.2017 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Skatos tagad to pirmo raidījumu. Pāris tāds jauks šķiet, sievietei interesanti smiekliņi, tādi patīkami patiesībā. :-D
Un tā Ragaciema Agnese šķiet ļoti jauks, pozitīvs cilvēks, droši vien savā draugu lokā ir superīga padomdevēja - draudzene. :-)
01.03.2017 16:24 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Vāja jums iztēle, ja grūti iedomāties, ka cilvēks, ja viņš neko vairāk nodzīves nav redzējis, neko vairāk arī negrib. Pavērtējiet to pozu, kā meitene sēž - ar dūrēm atspiedusies ceļgalos. Slaidi cilvēki tā nemēdz sēdēt. Vai tā ir dabiski radusies, vai tomēr noskatīta no mātes, tēva, omas... Atkārtošos - nolemtība.
...
Tieši tāpēc dusma, ka neparādīja, ka var arī citādāk. Parādīja to, kā meitene izskatīsies pēc gadiem 20, ja turpinās to pašu dzīvesveidu, taču neparādīja to, kā viņa varētu izskatīties, ja dzīvi pamainīs. Skaidrs, ka nebūs modele, bet tas nenozīmē, ka viņa lemta tādai eksistencei, kā šobrīd.
...
Bet nu šovs kā jau šovs - patiesībā tas nav domāts, lai reāli palīdzētu dalībniekiem, bet gan, lai skatītāji varētu pašausmināties un celt savu pašapziņu.
01.03.2017 17:31 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Bet nu šovs kā jau šovs - patiesībā tas nav domāts, lai reāli palīdzētu dalībniekiem, bet gan, lai skatītāji varētu pašausmināties un celt savu pašapziņu.

Precīzi, tā ir brīnišķīgi iespēja pakratīt pirkstu citam un pašam sajusties labākam, jo ar jebkuru personu, ko redzam medijos, varam asociēties vai salīdzināt ar sevi pašu. Piemēram, tagad var daudzas priecāties cik ir čaklas un slaidas :-D
Man gan nāk smiekli, humorīgs šovs, nekas nopietns. Tās frāzes un situācijas šķiet smieklīgas, bet tas tāpēc, ka tā viņas ir pasniegtas. Tie cilvēki dzīvē visticamāk nav tādi kā TV un, iespējams, ka producenti daudzas neveiklās situācijas/frāzes izprovocēja un veicināja. Neredzu par ko te šausmināties (varbūt tāpēc, ka zinu šovu mērķus un neuztveru tos nopietni), vienkārši enjoy :-D
01.03.2017 18:19 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Bet nu šovs kā jau šovs - patiesībā tas nav domāts, lai reāli palīdzētu dalībniekiem, bet gan, lai skatītāji varētu pašausmināties un celt savu pašapziņu.

Es piekristu šim.
Man vispār liekas, ka tas šovs ir uztaisīts, lai reklamētu to tievēšanas akadēmiju un viss :D
Katru reizi, kad parādās kārtējais sviestainais šovs(šis, tas ''attiecību/deju'' brīnums, vēl iepriekš tas, kur kāzas rīkoja ģimenes), es vienmēr iedomājos - kas motivē cilvēkus vispār līst un piedalīties tajos murgos? Es saprastu, ja par piedalīšanos būtu milzu nauda katram dalībniekam samaksāta, tad varētu teikt, ka tās naudas dēļ. Bet citādi...
01.03.2017 18:42 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Bet nu šovs kā jau šovs - patiesībā tas nav domāts, lai reāli palīdzētu dalībniekiem, bet gan, lai skatītāji varētu pašausmināties un celt savu pašapziņu.

Trāpīts desmitniekā. un tas strādā, tepat forumā vien tas ir labi redzams.un pats skumjākais ir, ka tie cilvēki, kas tur piedalās, ka viņi paši to neapzinās, ka viņu nelaimes rēķina šovs pelna reitingus un naudiņa tik ienāk, bet viņi droši vien pieteicās ar domu, ka kaut kas uzlabosies, ka viņiem palīdzēs. bet kas var uzlaboties, ja pāra privātās problēmas, piemēram puiša erekcijas problēmas tiek izķidātas visas Latvijas priekšā? nu ja nu vienīgi viņam būs pagrūtāk atrast mīļāko, citādi tas šovs ir lai izsmietu tos cilvēkus, jo tikai tā var dabūt labus reitingus, tikai tā var panākt, ka visi par to runā.
01.03.2017 20:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits