Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vienkārši nav

 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Ar draugu esam kopā 3mēnešus.
Viss jauki, skaisti, labi saderam, kopīgas intereses, labi laiku pavadām.
Esmu iepazinusies gan ar viņa vecākiem, gan draugiem u.tt.
Kopumā viss skaisti līdz nonākam līdz intīmajai sadaļai.
Sekss mums vēljorpojām nav bijis. Es saprastu, ja mums būtu padsmit gadu, bet nē, abiem jau labi pāri 20.
Viss ko viņš spēj ir pamaigoties un tas arī viss.
Ar uzbudināšanos problēmu nav, viens-divi un gatavs....bet jā, kaut kā tajā momentām kad tik tiešām- nu šķiet, jā tūlīt būs, viņš vienkārši atsalst un viss, sāk kaut ko runāt par gulēt iešanu, par fimas skatīšanos, par darbu un velns viņ zin ko... Tas, ka es palieku uzbudināta un skābu ģīmi- pie vienas vietas.
Nekādas seksīgas pakšveļas, nekas, ne masāžas....velns viņ zin kur ir vaina.
Ar iepriekšējiem vīriešiem viss vienmēr bija super-duper.
Esmu centusies ar viņu par to runāt. Atbildes nav.
Nezinu cil ilgi vēl tā izturēšu, tīri fiziski sākas diskomforts, kā nekā prasās tādu lietu kā sekss.
Nevar saprast, varbūt viņš nevainīgs, bet, nu, vecums jau tomēr ir....
Varbūt no tiem, kuri "Pēc kāzām", nezinu...:'-(
20.02.2017 19:52 |
 
Reitings 56
Reģ: 20.11.2016
Gan jau nevainīgs vai kāda ''trauma'', kauns no kaut kā. Bet ļoti iespējams aksesuāls, tomēr 10%...
20.02.2017 20:10 |
 
Reitings 56
Reģ: 20.11.2016
:D gramatika
20.02.2017 20:11 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
3 menesi kopa jau ir tas laiks, kad vajadzetu bez kautresanas izrunat ar konkretiem jautajumiem - kapec nekas talaka nenotiek? esi nevainigs? gribi pec kazam? kada cita problema? kad bus, ja nekad, tad tin maklskeri!!
20.02.2017 20:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Šis laikam maigošanās laikā vnk beidz un tad nu ar to arī visa viņa gribēšana beidzas... :-P
20.02.2017 20:17 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
3 mēneši...pārāk ilgi...'manuprāt nekas tur vairāk par draudzību nesanāks. Es neticu attiecībām, kuras balstītas sākumā uz draudzību, jābūt abpusējai seksuālai ķīmijai. Un tak neesat nekādi puritāņi, vai tomēr?!
20.02.2017 20:22 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
3 mēneši tomēr ir vēl pats attiecību sākums, un ir cilvēki, kas attiecību sākumā tiešām izbauda randiņošanu un maigošanos, neejot uzreiz līdz galam. Laikam pirmo reizi cosmo teikšu kaut ko tik atklātu, bet mums sekss bija pēc 4 kopābūšanas mēnešiem, jo manam draugam ir ļoti svarīgi vispirms izveidot ļoti ciešu emocionālu saikni, arī man tāda attiecību attīstība patika labāk. Mūsu attiecības ir izvērtušās ļoti veiksmīgas un stipras, tāpēc galīgi nenožēloju tos pirmos mēnešus, tie bija pasakaini tāpat. (l)
Bet, protams, šeit autore pati izjūt trūkumu pēc tā, tāpēc tā jau ir problēma. Iesaku izrunāties, ja jūti, ka puisis nav galīgi pret to, tad pašai pārņemt kontroli.
20.02.2017 20:37 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ar uzbudināšanos problēmu nav, viens-divi un gatavs

Varbūt arī tad ir, viņa draudziņš gatavs:-/ Sāc uzreiz ar seksu,izlaižot uzbudinājumu momentus.:-)
20.02.2017 20:45 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
Varbūt pusis ir aseksuāls, bet negrib to atzīt. Tādi cilvēki veido attiecības, bet fiziskā tuvība nav tik svarīga.
Ne jau visi metīsies gultā pēc pirmā randiņa, mūsdienās vispār viss ir aizgājis galējībās, ja nav sekss, tad jāšķirās, katrs ir savādāks, citam vajadzēs katru dienu, cits var dzīvot arī bez. Vecs raksts, bet interesants stāsts. Varbūt arī tavs gadījums.
http://www.mammamuntetiem.lv/articles/25856/aseksualitate-jeb-negribu-seksu-nevainiga-viriesa-pieredze/
20.02.2017 21:02 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Nevar saprast, varbūt viņš nevainīgs, bet, nu, vecums jau tomēr ir....
Varbūt no tiem, kuri "Pēc kāzām", nezinu...
Pēdējais laiks savu nezinu pārvērst zināšanā un pajautāt puisim personīgi,kas par lietu.
20.02.2017 21:02 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Esmu centusies ar viņu par to runāt. Atbildes nav.

Ayfer, tē arī slēpjas tava problēma. Ja tavs puisis negrib ar tevi apspriest tev tik svarīgu tēmu, tad diez vai kāds tev te varēs palīdzēt. Sāciet komunicēt viens ar otru un tad daudz kas atrisināsies.;-)
20.02.2017 21:56 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Ja atbildes nav, tad atbildi teikt kauns. Tad nu var domāt par ko viņš varētu kaunēties. Par to, ka ir nevainīgs - ļoti iespējams. Ja tas ir izslēgts un nav arī reliģiozs, tad vēl domātu, ka kompleksi par locekli,erekciju, savām spējām :D kaut gan tas ir drīzāk skumīgi nekā smieklīgi... es šādā gadījumā iesaistītos TIKAI ja man sīki un konkrēti pamatotu.
20.02.2017 23:03 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
šitais " neesam jau jauni, pāri 20..." :D skan smieklīgi vienmēr. Nu 21, 23, 25, 27? ir taču atšķirība :D
par tēmu- kā tas ir, tu runā, un atbildes nav?
20.02.2017 23:17 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
KhKh.....
Vai es minēju- Jauni?
Citēšu sevi.
". Es saprastu, ja mums būtu padsmit gadu, bet nē, abiem jau labi pāri 20."
Es runāju par padsmitgadniekiem, par tādu vecumu, kura laikā patika uz vecāku dīvāna zvilnot samīļot vienam otru, pabučoties, nejauši pieskarties intīmajām ķermeņa daļām... ;)
Tā, ka neko smieklīgu es neredzu. Vabūt es pati pārspīlēju gan, bet tāpat.
Protams, pret cilvēku man ir jūtas un dzīvošu tālāk, nesteigšos, ja ir tad ir viņam savi iemesli, ceru, ka ar mani arī tajos kādreiz padalīsies.
20.02.2017 23:32 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Un vecumu. Man ir 24 viņam 26.
Nav jau vairs tas tīņu vecums.
Jebkurā gadījumā paldies pārējām, un Artai, ka padalījās ar viedokli.
Būtu jau, jauki, ka viss izvērstos, kā Artas gadījumā. :)
20.02.2017 23:35 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Zini, pēc kaut kāda vidējā, vispārpieņemtā laikam 3 mēneši esot pazīstamiem un bez seksa ir daudz, bet ja es teiktu kā man vislabāk patiktu... tad mierīgi 3 mēnešus bez varētu. Nu lai paspēj satuvināties nevis uzreiz metās pliki. Ne jau tā ārējā pievilcība PIRMAJĀ SKATĀ ir galvenais. Nu, esmu agrāk ar čali, kuram tur sešpaka un kurš staigā pa zālēm gulējusi. Negribēju es to viņa sešpaku čamdīt un nekas kruts tajā seksā nebija, viņš dabūja ko gribēja nu i viss. Ar pašreizējo puisi - no sākuma es viņu vispār neredzēju, kā savu puisi(pilnībā neatbilda maniem tā laika skaistuma standartiem), bet viņš bija pacietīgs un galvenais bija, lai dodu viņam iespēju(kaut sākumā kā vienkārši draugs esot). Mēs ļoti ilgi sarakstījušies bijām, tiekoties mums sākumā bija lielas pauzes(es negribēju tikties bieži), bet tagad pēc vairāk kā gada kopā, laikam es esmu šad tad tā, kura pat biežāk noilgojas un nereti iniciatore mīlēšanās aktam. Jo? Jūtas tikai ar laiku auga. Viss nobalansējās. Kopumā atdeve tagad ir 50/50. Un neteiktu, ka mēs baigi ilgi gaidījām, bet noteikti ja mēs nebūtu runājuši jau whatsappā tik daudz un satiktos un viņš man mestos virsū - nebūtu i devusi viņam iespēju pierādīt sevi un mestos lapās! :D Bet nu es viņu redzu citām acīm, skaidri zinu, ka ir jūtas pret viņu un nu tas noteikti ir abpusēji.
20.02.2017 23:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
aikam pirmo reizi cosmo teikšu kaut ko tik atklātu, bet mums sekss bija pēc 4 kopābūšanas mēnešiem, jo manam draugam ir ļoti svarīgi vispirms izveidot ļoti ciešu emocionālu saikni, arī man tāda attiecību attīstība patika labāk. Mūsu attiecības ir izvērtušās ļoti veiksmīgas un stipras, tāpēc galīgi nenožēloju tos pirmos mēnešus, tie bija pasakaini tāpat.

+++ piekrītu katram vārdam, man bija tāpat.
21.02.2017 13:06 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Tu teici "tajā brīdī, kad viss tūlīt būs, atsalst". Kas ir tas brīdis? Kad apli pliki gultā un viņš ir gatabs ielikt vai abi apģērbti bučojaties un nekas nekur tālāk neaiziet? Ja pirmais variants, tad neliekas, ka tur ir runa par principiem un nesasteigšanu. Iespējams viņam nestāv. Es zinu dažus, kuriem nestāv psiholoģisku vai fizioloģisku iemeslu dēļ, un scenārijs ar tāds pats, ka sākas maigošanās, orālais, ar roku apmierina, tajā brīdī loceklis piebriest, bet, kad var domāt par burtisku seksu, tad viss
21.02.2017 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Ir arī vīrieši, kas pēc 20 var būt nevainīgi. Mana pieredze rāda, ka arī normāls vīrietis 25 gados var būt nevainīgs. Uzvedība bija identiska Tava vīrieša rīcībai. Iemesls? - cilvēks negrib steigties un neuzskata to par augstāko prioritāti tajā brīdī, taču tas nenozīmē, ka tas tā būs mūžīgi. Pacietību! ;-)
21.02.2017 14:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka es palieku uzbudināta un skābu ģīmi- pie vienas vietas

Manuprāt, kamēr nezini īstos iemeslus (t.i., neesi ar viņu par šo tēmu izrunājusies), nu, izskatās, ka šai gadījumā piemērots variants ir pašai būt tai, kas pirmā pārtrauc maigošanos, kamēr vēl neesi iekarsusi un nogribējusies iet līdz galam :D ;)
21.02.2017 14:23 |
 
Reitings 202
Reģ: 14.06.2013
Nerātnā, jā, esmu jau sākusi strādāt pie šāda varianta.
8-)
21.02.2017 16:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits