20/02/2017 Pirmdienas beztēma

 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Labrīt!
Divas dienas cerēju, ka paliks labāk, bet šodien sapratu, ka labāk ņemt slimības lapu nekā mocīties 24h maiņā. Ehh tas nozīmē, ka uz apmācību laiku arī būšu slima, bet kredītstundas vajadzīgas droši vien.
Šodien tik un tā kaut kā vajadzētu aizbraukt uz Stradiņiem pēc atbildes.
Slimošana izjauc visus plānus, bet tad saproti cik labi ir tad, kad neslimo, bet vienkārši slinko vai izvairies ko darīt!!!
20.02.2017 07:21 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Apple_pie, nu netici! :-D
Bet es vienkārši biju stāvoklī un tad man pilnīgi viss pa lielam bija vienalga - galvenais bija pabeigt skolu un iegūt to papīru, galvenais man bija bērniņš! :-)
Otrkārt, dabūju 6, kas, iespējams, lielāko daļu neapmierinātu, bet man bija pilnīgi vienalga, turklāt man pat nebija sliktākā atzīme kursā 8-):-D
Treškārt, es jau sen saku, ka, manuprāt, Liepājas Universitāte nu nav pati labākā, nu vismaz izglītības fakultātes, jo tādu fufeli laist, kā es laidu 6 gadus... nezinu, vai kaut kur citur ar tā var!
Ceturtkārt, lielākā daļa darba bija copy-pate, grāmatas piedomātas, lappaspušu apjoms nebija pat obligātais, kaut kas trūka, tā kā kopsummā pat nezinu, kā tiku cauri (s)
Nu kaut kādi tādi aspekti + veiksme, nezinu, viegla pieiešana un viss ok! Protams, daudzām varbūt tas liekas nepieņemami, bet nu es nekad neesmu skrējusi pēc izcilām atzīmēm (neredzu jēgu), bet tāpat ar savu attieksmi vienmēr esmu bijusi diezgan laba - ar vidējo atzīmi 7,5 apmēram! :-)
20.02.2017 13:48 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Apple_pie, man, piemēram, noformējumam aiziet ļoti maz laika. Jo uzreiz kā sāku rakstīt dokumentu, visu noformēju pēc vajadzīgā, visas atsauces lieku uzreiz, arī literatūras sarakstu papildinu uzreiz, kolīdz lieku kādu autoru tekstā. Uztaisu sev dokumentu ar headeriem, atsaucēm, atstarpēm, blablabla. Citādāk pēc tam tas briesmīgais čakars visu salikt pareizi mani tracina. Man ir draudzene, kas met kopā tekstus, tabulas, attēlus un tad dienām ilgi besas ārā par noformējumu, ka jāsaved dokuments kārtībā. Es tā nevarētu :D
20.02.2017 13:49 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Es arī uzreiz visu pareizi noformēju. Un tas bija liels plus, ieekonomēja daudz mana laika.
Ehh, diez es septembrī būšu studentu rindās vai nē. :-D
Sagribējās pamācīties.
20.02.2017 13:52 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Minci, es arī! Nu es uzreiz uzlieku gan malas, gan atstarpes, 3 veidu headerus, visu, arī tabulas un attēlus uzreiz noformēju, atsauces arī (man liekas, ja es atsauces liktu beigās, tad vispār pēc tam cerētu uz to, ka neviens nebaudīs, jo visas atsauces būtu izmētātas) :D Bet es vienkārši minēju iekšā uzskaitījumā lietas, kam jāpievērš uzmanība, jo daudzi arī nenoformē uzreiz, zinu arī, kas uztaisa 15 word failus un tikai tad sāk likt kopā. :-D
Robīte, visu cieņu, ka gaidībās spēji uzrakstīt tādu darbu! Tu jau minēji arī daudzus trūkumus, kas, iespējams, ļāva tam visam arī kaut kā iziet cauri 4 dienās, bet tomēr malacis, ka izcīnīji līdz galam. ;)
20.02.2017 13:53 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, man tas gads bija ražens - kāzas, maģistra aizstāvēšana - dzemdības - izlaidums, dzīvokļa iegāde! :-)
Tā kā, jā - skola manā sarakstā bija lejasgalā, tomēr pamest vai ņemt akadēmisko arī nav variants, jo, manuprāt, 90% tā arī aiziet un es, pazīstot sevi, varētu būt šajos 90%!!!
Bet, protams, labi darīt tā nav un man blakus stāveja ļooooti liela veiksme, bet ja nu galīgi gadās, tad ja cilvēks grib, tad visu var! :-)
20.02.2017 14:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es esmu projektos uzrakstījusi KVALITATĪVAS 90lpp 3 dienās ar visām tabulām un atsaucēm, kas tur ko studiju darbu neuzrakstīt? :-D Ir 2 veidu cilvēki, tādi, kuri sēž, urbina degunu un domā, kā labāk noformulēt teikumu un no kura gala sākt, un ir tādi (es to skaitā), kas fiziski nevar tik ātri taustiņus saklikšķināt, cik ātri lido domas, es jau esmu 3 teikumus izdomājusi, bet pirksti pierakstījuši tikai pusi no pirmā. Tiesa, kad man ir dedlaini un jāraksta tie apjomīgie darbi, es visu laiku domāju tikai par to, ko rakstīšu. Ēdu pusdienas - saceru tekstus, izdomāju tabulas, domāju, kur to visu meklēt, kurās datu bāzēs. Sportoju - domāju par to. Mazgājos dušā - galvā man zīmējas grafiki. Eju gulēt - galvā strukturējas apakšnodaļas. Uz dedlainiem es esmu vai nu totāli neizgulējusies, vai nu vakarā kaut kas jālieto. Alkohols, zāles, tas pēc izvēles.
20.02.2017 14:09 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Bet iepriekšējā darbā es pamanījos rakstīt projektus, dzerot vīnu, un ne jau 100ml, tā ka pret alkohola reibumu manas smadzenes uz dedlainiem bieži arī ir imūnas.
20.02.2017 14:10 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bet ir taču jāatrod informācija, man, piemēram, neiet kopā sēdēšana bibliotēkā, informācijas meklēšana un 3 dienas... Es runāju par visu, visu procesu kopumā, sākot jau no informācijas savākšanas, beidzot ar prezentācijas sagatavošanu. Apbrīnoju, kas var 3 dienas savākt visu informāciju, apzināt visas grāmatas u.c. resursus, kā arī to vēl visu tiešām kvalitatīvi uzrakstīt! Super! :)
20.02.2017 14:12 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014

Ja nu sagribās būt mazliet Ramuņai. (l)
20.02.2017 14:16 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
20.02.2017 14:16 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Prezentācijas gatavošana jau ir pēc darba iesniegšanas. Tas neietilpst BD/MD rakstīšanā, manā izpratnē. Un man ir arī maģistra grāds.
Bakalauru rakstot, bibliotēkā pavadīju kādas stundas 6 max., maģistru - vairāk.
Lielākā daļa avotu jau ir internetā.
Ar bibliotēku arī bija tā, iegāju datu bāzēs, pēc atslēgas vārdiem sameklēju zinātniskos rakstus, lejuplādēju, mājās izprintēju, fiksi izskrēju cauri, pasvītroju vajadzīgo un saliku atsauces. 1 diena = teorija gatava. Un es vēl biju apzinīgais students ar īstām atsaucēm, citi dara tā, ka paņem lielu grāmatu, saraksta no tās citātus, atsaucēs ieliek 10 grāmatas no tās vienas grāmatas avotu saraksta. :-D Es tā neriskēju darīt. To neviens nepārbauda. Plus ar garantiju neuzraus plaģiātu ar cita studenta darbu, jo tās atsauces tak nesaskan ar tekstu.
Maģistram kādas 3 dienas nosēdēju bibliotēkā, bet pati vainīga - man bija nepopulāra maģistra darba tēma, par ko nevarēja dabūt informāciju.
20.02.2017 14:18 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Izvilkt konspektu no grāmatām bez pārstāsta formas vai tad nav plaģiātisms?
Negribētu savus gala darbus vnk kā konspektu taisīt :\
20.02.2017 14:44 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Es gan bakalaura darbu, gan maģistra darbu rakstīju aptuveni 3 mēnešus.
Kvalitatīvu darbu nevar uzrakstīt tādos termiņos par kuriem iet runa. Bet ja kādu tas apmierina - uz priekšu. Izglītības kvalitāte ir arī atkarīga no katra paša attieksmes.
20.02.2017 14:47 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man atkal no vienas puses ir žēl/skumji/lieki kaut kādam darbam tērēt nervus/dārgo laiku 3 mēnešu garumā, apzinīgākiem cilvēkiem vispār... visu studiju garumā! Kāpēc? Jēga?
(bet tas tīri tā bez maz retorisks jautājums)
20.02.2017 15:12 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es arī ļoti nopietni rakstīju savu bakalauru. Paralēli gāju praksē (pie tam vairākās skolās, jo vienā visus priekšmetus nevarēju savākt), piestrādāju uz pus slodzi un bija vēl autoskola :D Nezinu, kur man bija prāts iestāties autoskolā, bet, jā, visu pavilku, visu izdarīju. Ar labiem rezultātiem.
Man ir svarīgs ne tikai cipars, kādu saņemu par darbu, bet arī tas, lai es kaut ko iegūstu no šī darba.
20.02.2017 15:45 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Kursabiedrene savu pirmo prakses atskaiti uzrakstīja arī četrās dienās, toreiz viņai šur tur piekasījās, bet kopumā bija ok. Nākamo atskaiti viņa atkal pēdējās dienās sarakstija (avotus lielu daļu jau bija atradusi) un tajā reizē viņai pie aizstāvēšanas tā piekasījās, ka es pilnīgi priecājos, ka aizstāvēju pirms viņas, jo viņa programmas direktoram pamatīgi sabojāja garastāvokli ar savu ķep ļep darbu. Otro reizi viņai nepiedeva un ielika 6, kamēr mums kas centās, salika 9 :D
20.02.2017 16:03 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Vispār atceroties pašu pirmo aizstāvāmo darbu sesijā angļu valodā, atceros cik biju pārbijusies, pat acis nevarēju pacelt īsti pret publiku. Tagad 1. februārī bija gala darba aizstāvēšana un es biju pati pirmā. Es pat īsti satraukusies nebiju, viss gāja tik viegli. Pilnīgi svešai publikai stāstīju kā savējiem. Laikam entās aizstāvešanas vairāku gadu garumā manī ir ieviesušas drosmi, jo mums katrā priekšmetā praktiski bija jātaisa darbi ar prezentācijām Tagad liekas īzī pīzī :D
20.02.2017 16:07 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Aizbraucu uz aptieku, atstāju 20€. Nošokējos, jo nekas daudz jau nebija. Izgāju no aptiekas, atcerējos, ka gribēju vēl kaut ko. Atpakaļ negāju, jo Krila eļļa laikam vien tik pat maksā.
Nekas, to es algas dienā paņemšu. :-D
Eh, veselība ir dārga. :-D
20.02.2017 16:07 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Šokoprieks es vispār izvairos doties uz aptieku šo šausmīgo ciparu dēļ. :-D
20.02.2017 16:09 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
jā, šos es pirku uz savu galvu, kas būtu, ja ārsts izrakstītu. :-D
un vēl aizmirsu nopirkt vietā to, ko izlietoju, lai stāv nebaltai dienai. :-D
20.02.2017 16:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits