Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pašizaugsme

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Čau!
Man radās interese, cik daudz laika jūs veltāt pašattīstībai?
Vai jūs mācāties paralēli standarta studijām, skolai, darbam?
Kā jūs izdomājāt, ko tieši papildus mācīsieties? Vai jums ir konkrēti laiki dienā, cik ilgi jūs ar šīm lietām nodarbosieties? :) Vai tas ir ļoti regulāri (katru dienu, nedēļu)?
Kādas ir tās lietas, ko jūs apgūstat un kādos veidos? Ejat kursos? Meklējat internetā? Lasāt?
Priecāšos, ja padalīsieties ar savu pieredzi un domām, kā vislabāk un vērtīgāk veltīt laiku pašizaugsmei.
19.02.2017 18:24 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
apmēram vienu vakaru nedēļā. zinu, ka varētu arī vairāk, ja saņemtos. bet šo apjomu varu izpildīt 100% un nekad nebūšu vīlusies, ka esmu izplānojusi vairāk kā padarījusi.
šobrīd eju kursos. esmu pieteikusies arī dažiem online kursiem, bet tiem veltu mazāk laika un bieži vien aizmirstu. bet tā cenšos vienu darba dienas vakaru pilnībā veltīt kursiem un kādas 2h nedēļas nogalē skatos/lasu online kursus.
19.02.2017 18:28 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Skola, darbs un studijas jau pašas par sevi ir pašattīstība :) Ja tā nav, tad priekš kam pa tukšo atsēdēt tai skolā, dirnēt darbā un nopirkt bakalauru vai pat maģistru? ;)
.
Jā, zinu, ka krietna daļa vecāku paģērē viņu iedomāto 'prātīgo' skolu, 'pareizās' studijas un 'ienesīgo' darbu - un spīdzina savu bērnu ar viņu neinteresējošām lietām. Atklāti runājot, tā ir emocionālā vardarbība (varbūt pat fiziskā arī pielikta klāt).
.
Kas interesē, to arī meklēju, atrodu un daru :) Ja ir vēlme, iespēja vienmēr atradīsies ;) Ja nav īstas vēlmes, tad patiesībā ir citas vēlmes :-P
19.02.2017 18:41 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Man mācīšanās koledžā domāju, ka skaitās pie pašizaugsmes, jo to gāju mācīties pati brīvprātīgi, pati par to maksāju, mācos, lasu, rakstu utt. Un gāju iestāties tāpēc, ka vnk gribējās kaut ko pamācīties :D ne tāpēc, ka vajadzīgs kaut kāds papīrs utt.
Kā arī, ja kaut kas interesē, tad internets tiek izvandīts otrādi, lai atrastu visu man interesējošo par attiecīgu tēmu. :D
19.02.2017 19:13 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Nav nedēļā konkrēta laika.
Man ir pienākums lasīt profesijai aktuālos ekspertu nozares blogus, tad nu katru dienu cenšos to darīt, tāpat reizi mēnesī paskatos kādu ekspertu vebināru, apgūstu Online kursu (gan ar, gan bez sertifikāta). Ja kaut kas interesē tad līdzīgi kā fejja izroku visu internetu otrādi. :-)
19.02.2017 22:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits