Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Nezinu ko domāt, ko darīt, vai to pieņemt, vai cerēt....
Ar puisi esam kopā gandrīz 1,5 gadu. Puisis strādā labi apmaksātā darbā. Dzīvoju pie puiša jaunajā projekta dzīvoklī. Viņam ir lieli nākotnes plāni (pirkt zemi un celt māju), tādēļ ņem haltūras kas prasa stipri daudz virsstundu darbu, un te arī rodas problēma ja vien to tā var nosaukt. Drabadienās strādā līdz veļam vakaram un ik pa reizei strādā pat līdz naktij, arī brīvdienas nereti tiek veltītas darbam.
Laiks kopā mums ir bet gaužām maz, bet no otras puses viņš mani lutina, zinot ka es pati nepelnu diezko daudz ved un izmaksā man glaunas ēšanas, 1x gadā izmaksā ceļojumu utt. Saprotu ka mērķim naudu vajag bet nezinu vai esu gatava uz to vius gaidīt gadiem. Kas notiks ja vēl bērns pieteiksies - tad visticamāk man pilnībā vienai ar to vajadzēs tikt galā.
Nezinu ko domāt, no viena spuses mērķtiecīgs un mani lutina, nav arī tā kopā nepavadam laiku, tas ir bet pamaz.
Kā jūs rīkotos?
19.02.2017 12:55 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es tavā vietā meklētu labāk apmaksātu darbu vai uzņemtos haltūras visādas, tad tu varētu kompensēt daļu viņa ieņēmumu, kurus viņš pazaudēs atsakoties no haltūrām. Un būs jums laika vairāk, nu un naudas tikpat.
19.02.2017 12:59 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Mani vairāk uztrauc nākotne, tiešām kas notiks ja pieteiksies bērns, teiksim ja izlems precēties kurš tad to vius organizēs, utt. Mani savā ziņā baida ka šādi dzīvojot nākotnbē man pasāi vajadzēs tikt ar daudzko galā vienai. Un vistrakāk mani baida fakts vai šādi strādājot nevar vienkārši saslimt ar darbaholismu kad tas nekad nebeigsies un tādā gadījumā kas aprūpēs māju ja puisim laiak nekad nebūs.
Bet vai pareiiz būtu čīkstēt ja man vius nodrošina, teiksim ja aprecamies man sagādā māju utt
19.02.2017 13:00 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Sāc pati pelnīt, nevis tikai gaidīt no vīrieša, tad arī būs vieglāk. Ja nebūs viņam jāsponsorē ceļojumi un viss pārējais, domāju, ka daudz ātrāk tiks pie zemes un mājas...
19.02.2017 13:01 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
dr567309
Lieta tāda ka puisis strādā tādā jomā kura jau tā ir ļoti apmaksāta (būvniecība) + ieņem labu amatu. Nevaru iedomāties kur es ar savu izglītību jomā kur tā iegūta varētu nopelnīt kaut 1/3 no tās summas ko pelna puisis. Pat ja atrodu darbu kur es pelnītu uz pusi vairāk tas pret puiša ien;akumiem būtu teju gandriz piliens jūrā
19.02.2017 13:03 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu bet tad ej mācies, apmeklē kursus - attīsties! Būvniecībā arī sievietes strādā, starp citu. Pie mana senča jau gadiem ir sievietes - krāsotājas, šķiet viena santehniķe ir. Nekāda vaina!
19.02.2017 13:04 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es rīkotos pēc izjūtām. Ja man patiešām šis cilvēks ļoti daudz nozīmētu, tad es to pieciestu un ar bērnu radīšanu gan pagaidītu. Nekur jau nav jāsteidzas ja vien jums nav jau pāri 30.
Es Tavā vietā šo vrīvo laiku piepildītu lietderīgi, ja iespējams tad pati arī censtos nopelnīt vairāk. Tās reizes kad jums sanāk pavadīt laiku kopā centies padarīt tiešām tā vērtās, lai tam visam būtu saturs uz ko tiekties.
Paskaties no otras puses, Tu varētu atrast cilvēku, kuram nav šāda mērķa dzīvē, pelna krietni mazāk, bet būtu daudz vairāk kopīga laika. Tas viss ir forši, bet tas iespējams tā arī paliktu.
Es pati jau gandrīz divus gadus dzīvoju ar savu draugu atsevišķi, katrs savā valstī. Draugam ir mērķis uz kuru viņš mērķtiecīgi iet un tas ir mūsu abu labā. Rudenī jau dzīvosim atkal kopā. Tas viss ir pārvarams ja vien tam ir redzams kāds rezultāts.
19.02.2017 13:05 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
dr567309
Vēlies teikt ka man tādēļ ka puisis pelna vairāk jāatsakās no sava darba kuru strādāju savā augstākā izglītībā iegūtā profesijā un vismaz ceru ka kāpšu par karjeras kāpnēm iekšs savas profesijas? Nu pie;ņemsim ka tā izadru un sāku pēkšni studēt jomu kas man personīgi totāli nesaista, a ko ja puiss pēkšni pamet.. nedomāju viss ka man jāmaina vis asava dzīve uz ko esu gajusi dēļ tā ka puisis pelna vairāk
19.02.2017 13:07 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nezinu vai varētu būt kopā ar šādu cilvēku. Zeme, māja, glaunas ēšanas un ceļojumi, tas viss ir labi... ja vien tas tiek iegūts ar saprātīgu darba laiku, nedarot pāri sev un savai veselībai. Var ārkārtas režīmā strādāt gadus piecus, līdz sapelna, bet kaut kas liek domāt, ka šāda tipa cilvēki neapstājas, vajag lielāku māju, labāku auto, tālāku ceļojumu.
Man citas vērtības, cilvēks, kas strādās diennaktīm, lai tikai pēc tam varētu pierītos krutākā restorānā, nebūs man domāts.
Vari mēģināt runāt, noskaidrot un izsecināt viņa nākotnes plānus un uzskatus.
19.02.2017 13:09 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Wallee
J';a mērķis puisim ir konkrēts uz ko arī dzelžaini iet. tāpat kā savlaik gājis uz savu dzīvokli jaunajā projektā. Bet šoreiz šis mērķis ir tik liels ka uz to būs jāiet vairākus gadus, jo māju vēlas Pierīgā kur zeme ļoti dārga + pašu māju vēlas celt pats kasa rī prasīs laiku. Viņš cer ka jaunajā mājā ievākties varēs pēc 7-8 gadiem.. un mums ir ap 30 abiem
19.02.2017 13:10 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tu ar viņu esi par šo runājusi? Par ģimenes dzīvi, bērniem utt?
19.02.2017 13:15 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Wallee
Jā, viņš bērnus vēlās, bet ir minējis ka šobrīd tuvākos pāris gadus viņam laiks bērniem būs tik cik tas būs. Tās varētu būt dažas stundas brīvdienās bet tas attiecīgi nozīmē vēl mazāk laiku mums abiem. Viņš savā ziņā mani jau informē ar ko man būtu jār''ekinās tādēļ arī te cepjos par šo.
19.02.2017 13:17 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Un vēl aktuālāku šo vius padara fakts ka man ir pastiprināta nojausma ka viņš mani garsās kuru katru brīdi bildināt. Pavisam netīšām viān darba portatīvajā datora ieraudzīju juvelieristrādājumu veikala lapu atvērtu. Bija pēc viena vakara strādāšanas līdz 1.00 naktī tik tālu pārguris ka laikam aizmirsa aizvērt datora monitoru jo tā viān darba datorā nekad nelienu tikai pa retam uzlieku youtube kādu mūziku ja vi;n';s ta'jā brīdī nestrādā
19.02.2017 13:21 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Man liekas, ka tu neesi viņam piemērota.
Es šādā gadījumā ja negribētu mainīt savu profesiju - meklētu papildus haltūras, neliktu pilnīgi visu uz viena cilvēka pleciem.
Reāli stulbi, ja nav ļoti mērķtiecīgs un pelna maz tad ir slikti, ja ir ļoti mērķtiecīgs, daudz strādā un daudz pelna, arī slikti.
Ja tevi apgādā, tad droši vien arī par bērnu ir jāuzņemas liela atbildības daļa pašai. Vēl jau ir jūsu vecāki, kas varētu palīdzēt.
Es saprastu, ka te vēl ir satraukums par to, ka uzmanības par maz nevis, ka būs "grūti ar visu tikt galā pašai". A pelnīt un daudz strādāt nav grūti?
Man liekas, ka tev ir paveicies ar spēcīgu cilvēku sev blakus, kurš var tevi iedvesmot arī pašai savu pakaļu drusku izkustināt mērķu labad. Bet izskatās, ka tas nav vajadzīgs.
19.02.2017 13:24 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrs ir uzņēmējs un vēl pat nebija pilngadīgs, kad jau strādāja ļoti daudz. Kad nodibināja savu uzņēmumu, tad strādāja vēl vairāk. Sākumā man arī ļoti nepatika. Bet tas, cik maz laika pavadījām kopā, arī mani mudināja strādāt vairāk, papildus vēl kaut ko studēt utt. Rezultātā abi strādājam ļoti daudz un tas brīvais laiks, ko pavadām kopā, ir daudzkārt vērtīgāks kā agrāk :)
19.02.2017 13:25 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Es nezinu, man šis šķiet nepareizi. Pusis strādā pēc iespējas vairāk, pelna, lai jums kopā būvētu nākotni (māja, ceļojumi, bērni, tevis lutināšana), bet tu vēl čīksti. (t)
Tu pati VISPĀR strādā?
19.02.2017 13:30 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
paulalala
Nejiet runa par to vai tikšu vai netikšu pati galā, ne tas mani uztrauc. Mani uztrauc vairāk tas vai ar to vius nevar saslimt tik tālu ka tu vairs nemācēsi citādāk un mūžīgi strāadāsi šādi un tad atkal citas lietas kā piemēram veselība sāks klibot. Un v';el svarīgs faktors pieņemot ka piedzims mazais - laiks mums jau šobrīd ir tās dažas stundas nedēļā, tad šis laiks no puiša puses tiks veltīts bērnam, un laiks mums attiecīgi vairs vispār var nebūt. Un tas būtu gadiem ilgi.
Un nav tā ka es neko nedaru jau tagad, strādāju slodzes darbu kad darbadienās kā ap 8.00 izeju no māj;am tā ap 18.00 esu atpakaļ, atnākot mājās es esu tā kas gatavo vakariņas jo ap 19.00 pārbrauc mājās puissi, paēd un bieži vien turpina strādāt haltūras no mājām. Esu arī tā kas tīra dzīvokli un mazgā veļu jo pusim tam nav laika un enerģijas.
19.02.2017 13:30 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Tas gan ir salīdzinoši reti, bet ir brīži kad iekrīt ļoti izdevīga haltūra un ātri tā jaizstrādā. Tad puisis vairākas naktis pēc kārtas pa naktīm guļ tiaki 3-4h un ap 3. dienkati sāk dzert Mildronātu lai turētu slodzi. Tas jau reizēm liek aizdomāties vai vairs īsti normāli domājot par veselību un dzīvību kā tādu jo ikdienā ar auto brauc uz biroju.
19.02.2017 13:36 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Nu loģiski, ka tu to dari, ja viņš tev finansiāli palīdz.
Tiešām nav vairāk ko darīt kā tikai fantazēt, ka kaut kad nākotnē nevarēs apstāties pat ja tas bojās veselību?
Un fantazēt kā būs ja būs bērni tu arī nevari, jo tu nezini kāds cilvēks būs kad viņam būs bērns, ja viņam līdz šim bērni nav bijuši.
Nezinu, mans EX bija ļoti aizrāvies ar darbu, bet es reāli cienīju viņu gan par izglītotību, intelektu, gan darba spējām. Super, ja cilvēks tiecas pēc labas dzīves. Reti kurš strādā strādāšanas pēc.
19.02.2017 13:37 |
 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
vienu reizi bija periods kad 2 dienakšu laikā bija gulējis 2h
19.02.2017 13:37 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
New Feline, tas protams, ir par traku, tavs piemērs. Bet manējais tā regulāri ir darījis. Pat bez mildronāta. Varbūt ne tik traki, bet pašai arī gadījies līdzīgi.
19.02.2017 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits