Kā to var izdarīt?

 
Reitings 300
Reģ: 10.06.2016
Sveikas, meitenes!Sveiciens visām Sestdienas pēcpusdienā, lai jauka atlikušā dienas daļa!(l)
Man ir tāds interesants jautājums.:-D khh..:-D:-P
Mani interesē vai ir iespēja tāda, ka piemēram cilvēks notievē , bet viņš it kā ir tievs taču dibenu uzkačā un kājas? Un , ja jā, tad kā, un kas jādara?
Piemērām, es vēlos pavisam notievēt, taču vēlos lai man ir kājas un dibens uzkačāti, taču vēlos būt tieva, ceru kāda sapratīs.
Man ir zināmas divas meitenes , kuras ir tievas, taču dibens un kājas ir uzkačāti smuki. Kā to var izdarīt, ja cilvēks ir tievs, un kas jādara? Un + varbūt kāda var ieteikt kādu metodi kā veselīgi ēst un tievēt? (arī ko ēst)
18.02.2017 17:03 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.10.2016
Un tie kuri domā ka runāju pārāk gudri un sarežģīti ka var visu daudz vienkāršāk.... ieteiktu izadrīt secinājumus.... paskatāties cik sporta zālēs ir cilvēki kuri vēla siegūt labāku figūru... un cik cilvēki uz ielas un sporta zālēs reāli ir ar tiešām labu figūru.... ja jau tas būtu tik vienkārši ka uz bui dui vis sbūtu - kādēļ tad tikai retajam ir laba figūra

++ Taisnība.
19.02.2017 11:07 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kabana niks man atgādina kabanos desiņu :D
19.02.2017 17:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits