Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maznodrošinātā statuss un stipendija

 
Reitings 50
Reģ: 27.12.2016
Iesniegšu dokumentus Vītolu fonda stipendijai. Ģimenei ir piešķirts maznodrošinātā statuss, izziņas derīgums ir līdz 28.02, bet dokumenti fondam jāiesniedz līdz 01.03. Vai tā izziņa būs derīga, ja to sūta fondam jeb atzīs par nederīgu, ja termiņš ir beidzies? Un vēl, kādas sadaļas vēl iekļaut CV, kad to sūta, lai pieteiktos stipendijai? Atvainojos par jautājumu birumu.:-D
18.02.2017 14:30 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Nebija iespējas jau šī mēneša sākumā pārkārtot statusu, lai sūtīšanas brīdī Tev būtu jaunais papīrs? Vai to var darīt vien tad, kad iepriekšējā termiņš ir notecējis?
.
Es ieliktu aploksnē lapiņu ar apsolījumu marta pirmajā pusē nosūtīt izziņu par statusa pagarinājumu.
18.02.2017 14:34 |
 
Reitings 50
Reģ: 27.12.2016
hanna!, nē, nevar tā pārkārtot pirms termiņa beigām. Tāpēc es jautāju, bet cerams, ka izdosies atrast kādu izeju. Tas statuss ir visu laiku, tiek pagarināts, tikai problēma, ka šoreiz izbeidzas tieši februāra beigās. F*ck. :-D Bet par to, ka martā viņiem nosūtīt, ir laba ideja. Pakonsultēšos ar citiem arī.:-)
18.02.2017 15:54 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
Mans ieteikums ir pazvanīt pašai uz fondu ar šo jautājumu. Tur strādā absolūti lieliski un saprotoši cilvēki, kuru mērķis nav kādu iegāzt deļ lietām, kuras nav atkarīgas no pašiem jauniešiem! :-)
CV norādi savus datus, datus par izglītību, ja ir apgūti kādi kursi, interešu izglītība, norādi to, ja ir bijuši kādi vasaras darbi, norādi tos darba pieredzē. ;-)
18.02.2017 16:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits