Kuru izvēlēties

 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2015
Labdien dārgās cosmo dāmas!
Jau vairāk kā 3 gadus man ir attiecības ar puisi un lai gan puisis ir ļoti labi piemērots kopdzīvei, viņam ir izteikti flegmatiks psihotips- man ar viņu trūkst emociju. Nesen, decembra beigās, nejauši satikos ar puisi no manas industrijas. Puisis ir ļoti gudrs , izskatīgs un mērķtiecīgs. Svētkus pavadīju ar jauniepazīto puisi, jo draugs bija aizbraucis uz citu pilsētu. Emociju un alkohola iespaidā sanāca pārgulēt ar šo puisi pēc vairākām tikšanās reizēm. Puisis ir ļoti labs, bet pastāv noteikti riska faktori, proti, neesmu pārliecināta par attiecību ilgtspējību(ir faktori, kuri liecina, ka jaunais puisis ir poligāma rakstura), to vai puisis būs gatavs mani uzturēt, jo man šobrīd nav iespējas strādāt, bet uztur mani tagadējais pusis. Jaunais puisis apgalvo, ka alkst pēc nopietnām attiecībām un grib, lai pārvācos pie viņa. Esmu ar viņu satikusies, manam tagadējam draugam nezinot, ap 10 reizēm.
Mīļās meitenes, kādu padomu jūs man varētu dod, lai es varētu izanalizēt, ko man darit šajā situācijā? Kuru puisi man izvēlēties? :(
15.02.2017 03:58 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Kā man riebjas, ka cilvēki tā dara, boka. Pirmkārt, tev vairs nav izvēles. Jo pirmo puisi piekrāpi,attiecības nebalstās uz meliem un tu jau esi pielikusi punktu, tu nevari ēst un dzīvot par sava drauga naudu, tas nav godīgi, teorētiski, protams, vari, ja esi maita un tev vienalga. Bet jebkurā gadījumā, ja viņš uzzinās, nebūs vairs mājās miera. Tur tāpat jums abiem vairs nav nākotnes - Ne jau tikai tāpēc ka tevi, iespējams, grauzís sirdsapziņa, bet arī tāpēc, ka tu skaidri zini. Ka tas nav puisis ar ko vélies pavadīt dzīvi kopā. ---
Paliek tikai variants riskēt un braukt pie jaunā drauga, taču neviens nevar apsolīt, ka izdosies un kā būs, vai nepaliksi uz ielas.
--- Kopumā tev izdevīgāk ir palikt ar esošo draugu, bet tā būtu ļoti pretīga rīcība. Egoistiski un jautājums vēl vai spēsi sadzīvot ar to, ka viņu māni, kaut viņš ir labs pret tevi. Tev vajadzēja ātrāk domāt un drīzāk runāt ar savu šībrīža draugu un vest attiecības citā gultnē, izvilkt viņu no rutīnas un uzlabot jūsu attiecības, tu izvēlējies vieglāko ceļu, maukt pie citiem.
15.02.2017 07:44 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
(ir faktori, kuri liecina, ka jaunais puisis ir poligāma rakstura)

ir faktori, kas liecina, ka arī tu tāda esi, tāpēc es iesaku otro!
15.02.2017 07:29 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nevienu. Bet tā jau nevar, jo esi uzturama?
15.02.2017 06:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits