Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuru izvēlēties

 
Reitings 31
Reģ: 09.08.2015
Labdien dārgās cosmo dāmas!
Jau vairāk kā 3 gadus man ir attiecības ar puisi un lai gan puisis ir ļoti labi piemērots kopdzīvei, viņam ir izteikti flegmatiks psihotips- man ar viņu trūkst emociju. Nesen, decembra beigās, nejauši satikos ar puisi no manas industrijas. Puisis ir ļoti gudrs , izskatīgs un mērķtiecīgs. Svētkus pavadīju ar jauniepazīto puisi, jo draugs bija aizbraucis uz citu pilsētu. Emociju un alkohola iespaidā sanāca pārgulēt ar šo puisi pēc vairākām tikšanās reizēm. Puisis ir ļoti labs, bet pastāv noteikti riska faktori, proti, neesmu pārliecināta par attiecību ilgtspējību(ir faktori, kuri liecina, ka jaunais puisis ir poligāma rakstura), to vai puisis būs gatavs mani uzturēt, jo man šobrīd nav iespējas strādāt, bet uztur mani tagadējais pusis. Jaunais puisis apgalvo, ka alkst pēc nopietnām attiecībām un grib, lai pārvācos pie viņa. Esmu ar viņu satikusies, manam tagadējam draugam nezinot, ap 10 reizēm.
Mīļās meitenes, kādu padomu jūs man varētu dod, lai es varētu izanalizēt, ko man darit šajā situācijā? Kuru puisi man izvēlēties? :(
15.02.2017 03:58 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nevienu. Bet tā jau nevar, jo esi uzturama?
15.02.2017 06:58 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
(ir faktori, kuri liecina, ka jaunais puisis ir poligāma rakstura)

ir faktori, kas liecina, ka arī tu tāda esi, tāpēc es iesaku otro!
15.02.2017 07:29 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Kā man riebjas, ka cilvēki tā dara, boka. Pirmkārt, tev vairs nav izvēles. Jo pirmo puisi piekrāpi,attiecības nebalstās uz meliem un tu jau esi pielikusi punktu, tu nevari ēst un dzīvot par sava drauga naudu, tas nav godīgi, teorētiski, protams, vari, ja esi maita un tev vienalga. Bet jebkurā gadījumā, ja viņš uzzinās, nebūs vairs mājās miera. Tur tāpat jums abiem vairs nav nākotnes - Ne jau tikai tāpēc ka tevi, iespējams, grauzís sirdsapziņa, bet arī tāpēc, ka tu skaidri zini. Ka tas nav puisis ar ko vélies pavadīt dzīvi kopā. ---
Paliek tikai variants riskēt un braukt pie jaunā drauga, taču neviens nevar apsolīt, ka izdosies un kā būs, vai nepaliksi uz ielas.
--- Kopumā tev izdevīgāk ir palikt ar esošo draugu, bet tā būtu ļoti pretīga rīcība. Egoistiski un jautājums vēl vai spēsi sadzīvot ar to, ka viņu māni, kaut viņš ir labs pret tevi. Tev vajadzēja ātrāk domāt un drīzāk runāt ar savu šībrīža draugu un vest attiecības citā gultnē, izvilkt viņu no rutīnas un uzlabot jūsu attiecības, tu izvēlējies vieglāko ceļu, maukt pie citiem.
15.02.2017 07:44 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Mēģini ar otro, un pirmo liec mierā. Neesi pelnījusi viņu, ja tu šādi izdaries. (t)
15.02.2017 08:35 |
 
Reitings 67
Reģ: 10.11.2016
Šausmas.
Man ari sanāca sen atpakal sānsolis bet uz to laiku viny pametu jo man bija sastastita pilna galva. Pec laika sagajam kopa bet prasiju, ja vins var man piedot so sansoli.. visu laiku jutos loti slikti...ka ta vareju... mani neuztureja neviens.
Nesaprotu ka ta vari.. ej pie 2tra..
15.02.2017 09:15 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
Boka, neesmu diktā padomdevēja, taču kāpēc Tevi ir jāuztur? Izklausās, ka ar pirmo Tev ir sadzīve nodrošināta un laba partneriskā sadzīvošana, bet ar otro fiziskā un emocionālā saikne, proti, kaisle!
Pasēdi klusumā un padomā ko pati tieši gribi, domā ar sirdi, galvu!
Boka, nekādas grēksūdzes..., ja gribi zaudēt pirmo. Ar otro jau defoltā Tev nekas nesanāks...sorry!
15.02.2017 09:56 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
Boka, nekādas grēksūdzes..., ja negribi zaudēt pirmo.
15.02.2017 09:57 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
tevi uztur kāds, kuram atļaujies spļaut sejā. trollis
15.02.2017 09:58 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Nesapratīśu śada tipa sievietes (t) ej pie otrā, nevis sēdi uz diviem zariem vienlaicīgi. Žēl puiša ko piekrāpi, fuj!
15.02.2017 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Piedod meitēn, bet būšu skarba - kādus padomus Tu vēlies šeit iegūt? Es ticu karmai un karma ir maita, domā, ko Tu dari.
Es iedomājos sevi drauga vietā - es viņu uzturu, dodu visu, ko vēlas, bet viņa laiž pa kreisi, nu fantastiski...Nabaga vīrietis. Pēdējā laikā arvien vairāk dzirdu, ka sievietes kļuvušas lielas maitas un izmantotājas, pašas nezin, ko grib.
Un izklausās, ja tas OTRS būtu gatavs Tevi uzturēt, tad uzreiz skrietu pie viņa. Ak šausmas, izaudz meitēn, Tu taču rīkojies kā egoistiska maita un vienkārši izmanto citus cilvēkus, ļoti pretīga rīcība no Tavas puses.
15.02.2017 10:19 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.12.2016
Ak, jē, nu gan te visas svētās!!! Nepārprotiet, nav labi krāpt. Taču, re, ka nedod visu ko sieviete vēlas, tāpēc uzķerās uz puisi, kas ''paķer'' uz emociju iztrūkumu!
15.02.2017 10:23 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Nu bet tad ja kautkas otrā nepatīk var izšķirties un tad meklēt "svaigu gaļu", kas sniegs emocijas un visu ko sirds kāro.(t) nevajag tēlot cietēju! Piekrītu Hailey viedoklim..
15.02.2017 10:27 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Ak, boka, nabadzīte, Tev tik grūta dzīve un tik smagas izvēles. Tpfu! Tu esi iespļāvusi savam draugam sejā, ceru, ka viņš uzzinās uz izliks Tevi uz ielas. Egoistiska slampa Tu esi, nemeklē attaisnojumu savai rīcībai, jo tāda nav.
15.02.2017 10:37 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Oi, sveetaas govis :-D
katraa zinjaa autorei ir vairaak smadzenju nekaa tai foruma daljai, kuras veic pieguleetaaju, zekju mazgaataaju un puses iires maksas nosegshanas funkciju bez jebkaadaam garantijaam. Nemaz nerunaajot par taam, kuras kauc spilvenaa par to, ka viirietis ir skopulis, alfonss, rupeklis, dzeeraajs, vai ir pametis, esot staavoklii/ar ziidaini,bet tajaa pashaa laikaa ar sunisku uzticiibu turas vinja bikshu staraa :-D Un tada ir lielaakaa dalja shii foruma :-D
Violetos glaaziishu bildes cosmiete vispaar taadaa sveetaa sashutumaa, ka pilniigi njirgt gribas. Pieveersies tachu savai sagruusneeshanas probleemai labaak, ideaalistiskaa muljkje.
P.S. Kas attiecas uz teemu, tad izveelies to, kursh speej nodroshinaat LIELAAKO dalju no taa, ko sagaidi no viiriesha. Protams, ja teema ir iista :-D
15.02.2017 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Oi, sveetaas govis
katraa zinjaa autorei ir vairaak smadzenju nekaa tai foruma daljai,

Zeme paveries!
Bet runājot par tematu, egoistiski tā darīt un vēl spriedelēt , pie kura labāk.
Te jau vairs neiet runa, kurš iet pie sirds, bet drīzāk, kurš maciņš labāk tīk un ir atbilstošāks.
Skumji,
15.02.2017 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Pirmais likums attiecībās - vajag izrunāties par visu - gan, kas patīk, gan nepatīk, ja nekas netiek lietas labā darīts un attiecībās nekas nemainās, tad ir jāšķiras, nevis jālaiž pa kreisi un jādzīvojas citās gultās.
Gribētu saprast, kas autorei traucē strādāt?!
@Meitene, kam profilā raganas bilde - pati gribētu, lai ar Tevi tā izrīkojas? Autorei tātad Tu iesaki būt gold digerei - nē, nu, protams arī variants, bet tas var beigties pie sasistas siles un ar Tevis visām uzrakstītajām problēmām.
Piekrītu, ka liela daļa sieviešu ir kopā ar kretīniem, kuri nav izauguši līdz vārdam vīrietis, bet palikuši pusaudža vecumā, bet tur atkal ir sieviešu vaina (gan mammu, kas uzaudzina nespējīgus mīkstmiešus, gan draudzeņu, kuras izlutina vīrieti aptekelējot viņu sākumā un pēcāk sūdzās, ka vecis mājas neko nedara), viņas sevi neciena un domā, ka labāku jau neatradīs, bet un kā vēl atradīs, bet tas ir pavisam cits stāsts un novirzījos no pamattēmas.
What Goes Around... Comes Around.
Mana mamma mani mācīja dzīvot pēc principa - nedari otram to,ko negribi lai nodara Tev!
15.02.2017 11:11 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neteiktu, ka autore atšķiras ar prāta spējām no "svētajam govīm", jo tad tādi jautājumi viņai nerastos. :D:D Šitā dilemma, kad gribas "и рыбку съесть, и на хуй сесть" ir veca kā pasaule. :D Un atbilde ir vienkārša.
Vīrietis ir pragmātiska būtne, un zemapziņā kalkulē, kāda ir otras puses atdeve attiecībā pret viņa ieguldījumu. Ģimene ir divu cilvēku savienība, kur atbildību uzņemas abas puses, un nevar nošķirt vīrieti vienīgi kā apgādnieku. Vīrietis vēlas visu laiku rūpēties par sievieti tikai iemīlēšanās fāzē, kad širmīts ir ciet. Pēc laika, parasti pēc 1-3 gadiem, vīrietis atgriežas savās ierastajās pragmatisma sliedēs. Un, ja arī tad viņam par visu ir jāmaksā, tad ceļi agrāk vai vēlāk šķiras. Attiecīgi, lai panāktu vīrieša rūpes ilgstoši sievietes rada bērnu, un tā kā vīrietis instinktīvi grib rūpēties par bērnu, tad kļūst par apgādnieku gan savam bērnam, gan sievietei. Realitāte parāda, ka sievietes nastas uzkraušana vīrietim kā apgādniekam noved pie vīriešu nevēlēšanās veidot saistības ar sievieti vispār. No tā arī veidojas krasi polarizēta sabiedrība, kur aizvien lielāka vīriešu daļa ilgstoši paliek vieni un neprecēti. Lielākā daļa sieviešu jau tagad strādā, tātad pašas var sevi apgādāt, bet sanāk, ka vīrieša alga ir paredzēta mājas uzturēšanai un saimniecības jautājumiem abām pusēm, bet sievietes alga - pašas izklaidei? Jūs pašas redzat pie kā tas novedīs pragmātiski domājošu vīrieti ar laiku...
15.02.2017 11:13 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
palasot iepriekšējās diskusijas , saprotams, ka šī nav pirmā reize,kad krāp savu draugu. šķiries un ļauj tak tam cilvēkam atrast sev cienošu partneri. (t)
15.02.2017 11:32 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Caloo, tu domā, ka vieni un neprecēti ir tāpēc, ka nevēlas materiāli ieguldīties? Nebiju iepriekš par to dzirdējusi. Saistās un kā vēl, tikai virspusēji un meklē tās, kurās nevajag ieguldīties. Tas pragmātisms ir izteiktāks nekā tas bija iepriekšējās paaudzēs.
15.02.2017 11:34 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man ar smiekli nāk biš par tiem pārmetumiem. "Tu neesi viņu pelnījusi" blablabla. :-D Manuprāt, patiesības šeit ir ļoti vienkāršas - ja niez čurājamais uz citu un jau tiecies vairākas reizes, nevis tas bija viens random sakars ballītē ar čali, kuru diezvai kādreiz vēl satiksi... tad nav ko. Meklē vien iespējas kā vismaz kaut kādas naudas nopelnīt, ej dzīvo pie jaunā čaļa un ganjau būs viss ok. Stulbāk būs, ja tavs tagadējais čalis nejauši kaut ko uzzinās un izmetīs tevi uz ielas, bet tavam jaunajam čalim jau pāries uz tevi nieze. Tad gan būsi auzās!
15.02.2017 11:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits