Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūžīgā slimošana; pie ārstiem viss kārtībā

 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Gandrīz 2 gadus mokos ar nepārtrauktu slimošanu, saaukstēšanos un sāpēm visur ķermenī. :-(
Kakls sāp, nogurums, bezspēks, depresīvs garastāvoklis un t° ap 36.9 pieturas jau kopš šī gada sākuma. Kopš novembra ir pārslimotas gan gripa, gan angīna, visu laiku turas t° un garastāvoklis zem nulles.. Esmu bijusi pie n-tajiem dakteriem un n-tās pārbaudes/analīzes ir taisītas. Kopumā veselība ir oki. Dzertas imunologa zāles, iets pie psihoterapeita, lietoti vitamīni, pat pie dziednieces pabiju. Vārdu sakot, viss tiek darīts, bet bez rezultātiem.
Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija un kā tikāt no tā apburtā apļa laukā? :-|
12.02.2017 17:14 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
es paņemtu atvaļinājumu un vnk atpūstos. Ja jau ārsti saka,ka viss ok, tad varbūt tā ir pārslodze.
12.02.2017 17:16 |
 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Ehh, tur jau tā lieta, ka šobrīd esmu nosacīti atvaļinājumā. :-D Pārgurusi teorētiski nevaru būt, ja nu vienīgi no atpūšanās! :-D
12.02.2017 17:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūt tu vienkārši neģērbies atbilstoši laikam, kājas neturi siltas vai varbūt tieši mēdz bieži sasvīsts?
Liels stress arī ļoti ietekmē veselību. Angīna un gripas labi novārdzina imunitāti, dienas laikā to nevar atgūt iepriekšējā stāvoklī. Angīna tika kārtīgi izārstēta?
12.02.2017 17:19 |
 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Miss Joker, vienmēr ģērbjos atbilstoši laikapstākļiem, bet kaut kā vienalga pamanos te nosalt, te sasvīst. :-/ Angīnu izārstēju, kārtīgs atpūtas periods bija pēc tam.
Fakts, esmu dikti emocionāla un stesaina, varbūt tādēļ viss līp tik viegli klāt. Bet sāk jau likties, ka kāda ļauna acs uzdarbojas pilnīgi! (t)
12.02.2017 17:38 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Vai esi ar visu mierā, bez stresiem utt? Tas arī var būt iemesls tam, ka organismam šāda reakcija
12.02.2017 17:43 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Vai, neizlasīju jau esošos komentārus :)
12.02.2017 17:43 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Man bija ļoti līdzīgi, bet temperatūra gan parasti bija ap 37,2 un slimības klāt nelipa. Vienkārši slikta pašsajūta un nogurums. Noguruma problēmas cēlonis toreiz izrādījās D vitamīna trūkums, visam pārējam - stress. Arī esmu ļoti emocionāla un stresaina, tajā brīdī visam klāt vēl bija ļoti saspringts semestris skolā. Pat esot pie ģimenes ārstes raudiens uznāca. :-D
Daktere sūtīja uz visādām pārbaudēm, asins analīzēm, biju pat uz EKG. Viss bija kārtībā, ko nojautu jau tad, kad sāku iet uz visām pārbaudēm. Tad nu daktere ieteica vienmēr ar kādu izrunāt VISU kas uz sirds, neturēt neko sevī, un piestrādāt pie savām domām un visa, kas notiek galvā. Nu jau būs pagājis gads, viena lieta, kas palīdzēja, noteikti bija vasara, kad varēju atpūsties, daudz laika pavadīt ārā. Centos vairāk izstāstīt kādam visu, kas bija uz sirds. Tā pamazām tiku ar to galā, par laimi, pati ar saviem spēkiem. Jo ģimenes ārste teica, ka ja tas nemainās, tad jāmeklē nopietnāka palīdzība, jo ar laiku tās emocijas var sākt ietekmēt tik ļoti, kas tas tiešām noved pie reālām veselības problēmām.
Vai tevi apmierina viss tavā dzīvē? Ikdienā ir kāds hobijs, kur no visa atslēgties un izlādēties?
12.02.2017 18:16 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Pirms diviem gadiem man bija līdzīga situācija.
Slimoju ar plaušu karsoni ļoti ilgi un nemitīgi ar vīrusiem. Aizgāju nodevu analīzes un izrādījās - Epšteina-Barra vīruss. Vai tu nodevi analīzes uz to? Gāju pie imunologa, bet vienīgā jēga no viņa manuprāt, bija tas, ka noteica īsto diagnozi. Pie šīs diagnozes ir tipiski slimot pat reizi 2-3 nedēļās. Un tā man bija reāli gadu no vietas, jutos bezcerīgi un izmisusi.
Man reāli kas palīdzēja, bija tas, ka sāku apmeklēt regulāri pirti. Pilnīgi nopietni un no sirds iesaku. Varbūt pirts uzreiz neiepatīkas, bet ar laiku ja pareizi tai lietai pieiet, tad var iegūt nereāli spēcīgu labumu veselībai - gan nerviem, gan it sevišķi imunitātei! Rezultāts - pagājušajā gadā neslimoju ne reizi, šogad tikai vienu reizi. Un man nekas cits nepalīdzēja, izgrūdu milzu summas ārstiem un izmeklējumiem. Nu vēl atklāju, ka diezgan labi ir dzert regulāri Aflubin, karstu cidoniju dzērienu un ķērpju tēju. Jāpārbauda vitamīnu līmenis asinīs.
Dalos ar reālu recepti kad biju zaudējusi jau visas cerības. Vienīgi kad biju tajā bedrē, pirtī gāju uzreiz kā uznāca īsie veselie brīži un pēc tam sasedzos un saģērbos tā, ka izskatījos pēc eskimosa. Pēc pirts nevar saslimt ja uz pašā beigām sakarsē pēdas. Varu ieteikt labas pirts vietas Rīgā, vai ārpus Rīgas. Bet nu diemžēl, jaunas meitenes parasti ar to neaizraujas, bet velti, it sevišķi šādos gadījumos :D
Psihoterapeits ir svarīga lieta, bet nezinu vai tieši šajā gadījumā. Šobrīd esmu "trakāka" nekā toreiz kad slimoju :D bet še ku reku, vesela kā gurķis un mierīgi čupojos ar lipīgajiem nekauņām, kas iet tautās kad slimo :D
12.02.2017 22:33 |
 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Paulalala, jā, esmu slimojusi pirms 9 gadiem ar EBV vīrusa izraisīto mononukleozi, veselu mēnesi un gāja ļoti smagi. Slimnīcā gulēju kādu nedēļu vēl, dabūju smagu alerģiju no antibiotikām.. Vai varētu būt, ka pie vainas ir šis EBV, kas atkal ir atgriezies? :-(
Pirts man kādreiz dikti patika, un baseins arī. Tik nu jau kādus gadus 5 par to visu esmu aizmirsusi veselības dēļ. Ne peldēties, ne rūdīties nesanāk, jo pēc tā pārslimotā EBV vīrusa man katru gadu visādas figņas uzbrūk, kuru dēļ visi profilakses pasākumi pa vējam. Esmu slimojusi gan ar cistītu, sinusītu, pneumoniju, angīnu, gripu, bronhītiem, visādiem citiem vīrusiem. Tik dikti gribētu rūdīties un vesela būt, bet nu nekādi nesanāk. :-/
12.02.2017 22:59 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Jā, diemžēl EBV var atkārtoties :( Būtu labi šo analīzi tad nodot, saprast vai nav atkal.
Diemžēl bez profilakses un dzīvesveida maiņas nekādi. Jāizmanto īsie veselie periodi. Ja ir tik slikti ar veselību tad gaidi vasaru, kad beidzot droši vien arī tev būs pauzīte ar slimošanu?
Man EBV sākās septembrī un beidzās maija beigās. Pēc tam uz pirti sākumā reizi 2 nedēļās, tad reizi nedēļā. Te jāpiebilst, ka pirtij jābūt labai, jābūt zināšanām par to ko tajā darīt. Elektriskā sauna un bez sajēgas iet - nebūs jēga. Baseins gan imunitāti tik ļoti neceļ. Drīzāk regulāras nelielas slodzes vingrojot.
Kad nāca rudens pēc gada slimošanas nedaudz baidījos vai būs atkal, jo knapi darbā noturējos, priekšniece mani vilka uz zobu par slimošanu, pacieta tikai tāpēc, ka slima nāca uz darbu, pusdzīva esot labi strādāju un vēl plus no mājām strādāju. bet viss bija nākamajā rudenī kārtībā, jo spēcīga profilakse tika veikta vasarā.
Man no slimošanas bija pat liesa un aknas izmainītas.
Es ļoti, ļoti jūtu tev līdzi, saprotu tavas izjūtas un ja jau tas notiek gadiem, var jau būt, ka tomēr psihoterapeits un noskaidrot vai nav kādas autoīmūnās saslimšanas. Mani izmisums toreiz tik stipri stimulēja kaut ko darīt lietas labā un štukot, ka gada laikā tiku galā.
Vai sākt profilaksi vasarā tev varētu būt risinājums? Ko imunologs teica par slimošanu?
12.02.2017 23:39 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Ir bijis līdzīgi! Ar temperatūru nē, bet slimošanu gan... Iesaku homeopātu. Ja ir nauda un vēlme investēt, tad noteikti Pāvelu Naumovu. Var arī meklēt kaut kur ārpus Rīgas lētāk... bet nu es teiktu, ka apakšā ir noteikti vāja imūnsistēma un, iespējams, arī emocionālai stāvoklis (apspiestas bēdas, bērnības traumas, stress). Homeopātija nesniedz tūlītējus rezultātus, tā ir jālieto ilgstoši, bet ar to ārstē iemeslus nevis sekas - rezultāti ir ilgstoši. Man veselības uzlabojusies ļoti!
12.02.2017 23:40 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Jebkurā gadījumā visiem, kuriem imunitātes problēmas ieteikšu ārstu-psihoterapeitu Juri Batņu Lielzemenēs, pieņem gan kā psihoterapeits, bet pēdējos gados vairāk dziednieciskās pirtis utml. Rīgā iesaku brīnišķīgo, dabisko, latvisko, gaišo pirti Baltā pirts tallinas ielā 71 :)
12.02.2017 23:44 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Homeopātija arī vērtīga, pievienojos Serenay :) Tikai ja ir pacietība ilgstoši palietot.
12.02.2017 23:44 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
pamanos te nosalt, te sasvīst

Manā gadījumā šis izrādījās vaininieks, lai arī neliekas vispār nekas īpašs. Nonstopā bija angīnas, vismaz reizi 1,5 mēn sēdēju uz antibiotikām, arī EBV izslimoju vairākkārt. Kā tas beidzās? Noliku tiesības, iegādājos mašīnu. Iepriekš salu gaidot transportu, bet esot transportā jutu, ka drēbes paliek viegli mitras. Kamēr pārkāpu no viena autobusa otrā, paspēju atkal nosalt, atkal sakarst un atkal būt aukstumā. Diemžēl man tas nebeidzās arī vasarā. Ja sakarsusi ieeju veikalā, ledusskapiju zonā, slima esmu momentā. Vienīgais risinājums man ir maksimāli izvairīties no temperatūras maiņām, baigi jādomā līdzi, bet vismaz palīdz.
12.02.2017 23:52 |
 
Reitings 168
Reģ: 22.09.2009
Fibromialģija vēl nav no diagnosticēta. Tikai, ja googlē nesabīsties lūdzu, var izārstēt. Palasi John Sarno "Mind Body prescription."
14.02.2017 19:26 |
 
Reitings 168
Reģ: 22.09.2009
Tur bija jautājuma zīme domāta pirmajā teikumā.
14.02.2017 19:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits