Kas gan varētu būt pie vainas?

 
Reitings 21
Reģ: 11.12.2016
Sveiki!
Ilgi domāju pie kuras kategorijas to likt, bet šoreiz nopietni par nenopietno. :-D
Man tūlīt paliks 20 gadi. Vakaros, kad ir tumšs, man ir bailes. Nav tā, ka es krītu gar zemi un raudu, ka man ir bail, bet vienkārši es tumsā jūtos neomulīgi. Man ir diezgan plašs dzīvoklis, vakaros, kad eju gulēt un jātiek no vienas istabas uz otru, es parasti eju raitākā solī, jo vienkārši liekas, ka tumsā ir spoki, vai kas tamlīdzīgs. Arī kad eju gulēt, parasti guļu gar gultas malu, atverot acis liekas ka ir kāds, mēbeles veido dīvainas ēnas. (šķietami).
Nenoliedzami, ka man ir diezgan attīstīta fantāzija, rakstu stāstus un dzeju šad tad.
Man arī sapņos pēdējā laikā sāk rādīties visādi tumši pagrabi un spoki. Pēc tam visu dienu jūtos neomulīgi. (t)
Kā jau teicu, nenopietna lieta par nopietno. :-D Bet kā ar to cīnīties? Šausmu filmas neskatos, jo nepatīk. (t)
11.02.2017 16:14 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
man ir tieši tā pat vakaros,kad esmu viena un naktīs,kad vīrs strādā un esmu ar mazo tikai.. un šitā jau no kādiem 13 gadiem :D srī labprat gribetu zinaat vai var tikt tam paari :/
11.02.2017 18:32 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Man ir 26 un tikai dzīvojot pārsvarā viena esmu praktiski tikusi tam pāri. Arī man ir plaša fantāzija un spēju pati sadomāties sazin ko. Kādreiz ļoti baidījos no tumsas, vakaros visās istabās dega gaismas un gulēt iešana arī nebija patīkama. Vajag strādāt ar sevi un saprast, ka tur tiešām nekā pārdabiska nav.
Lasīt iepriekšējo komentāru nošausminājos. Pa tumsu skriet cauri kapsētai, es to nevarētu. :-D
11.02.2017 18:28 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Cilvēks baidās no nezināmā.
Tav risinājums - informācijas (no avotiem, kam tici) iegūšana. Kolīdz sapratīsi, ka spoki tajā tumšajā stūrī neeksistē, kļūs vieglāk :)
Man kā pekstiņneticīgajai pirms pāris mēnešiem patrīcēja celīši. Skrienu vakarā cauri pasenai kapsētai (kalpo vairāk kā parks), jauns maršruts un apkārt jau dziļa krēsla (principā tumšs), austiņās mūzika un viss forši. Te pēkšņi nākas stāties, jo ~100 m priekšā redzu baltu stāvu, nu tā kā filmās :D Bikses teju vai pilnas, bet nolemju, ka jāturas pie saviem 'neticīgajiem' uzskatiem un skrienu vien tālāk, tuvojoties baltajam stāvam ..
Kā izrādījās, neilgi pirms tam taciņā līkums un baltais stāvs bija vien liels un gaišs kapakmens.
Rezumē - neziņa biedē un limitē, informācija dara brīvu.
11.02.2017 16:42 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Man pašai tā citreiz liekas, ka kāds kaut kur stāv, un jāpieliek raitāks solis
11.02.2017 16:36 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Tas ir normāli
11.02.2017 16:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits