Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmetologs

 
Reitings 34
Reģ: 10.08.2011
Dāmas, lūdzu, iesakiet labu kosmetologi Rīgā! :)
Nekad neesmu pie tādas bijusi, ar saviem spēkiem vairs nepadodas cīņa ar ādas problēmām, tādēļ ir laiks aiziet uz konsultāciju.
Lūdzu, Jūsu atsauksmes, cenas par konsultāciju, vērtīgas ziņas!
Paldies!
11.02.2017 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Man bija dīvaina pieredze ar kosmetologu. Viss atkarīgi vai tas ir, lai iztīrītu seju vai Tev ir arī kāda ādas problēma.
Man bija tā,ka aizgāju pie kosmetologa, kas mani ieteica iet pie dermatologa, jo savādāk viņa ar mani nestrādās, jo viņa iet uz rezultātu. Biju mazliet sarūgtināta. Jo speciālu gāju tur kur dzīvoju,lai nav uz Rīgu jābrauc. Savukārt dermatologus jau atkal mani nosūta pie ginekologa. Tā epopeja.
vnk nospļāvos un aizgāju pie draudzenes kosmetoloģes. Sakopa ādu. Kādu laiku bija ok. Bet problēma nav pazudusi. Tāpēc tagad saprotu kāpēc mani sūtīja tad tur tad tur. Bet ejot gan tur, gan tur rezultāta nav. Nav saprotams kāpēc āda neuzlabojās. Tikai aizejot pie draudzenes bija rezultāts uz laiku. Protams, atkal uzmetas akne.
Tā kā ja ej pie kosmetologa tad var gadīties arī tā kā man. :)
11.02.2017 15:00 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Irēna Kermen. Pie viñas sāku iet, kad viña vēl strādāja Saules Salonā. Tagad viña pieñem Gīla klīnikā, bet cenas nezinu, jo biju vismaz gadus divus atpakał. Speciāli neplānojot, sanāk, ka eju pie viñas ik piecus gadus (sākumā biežāk, jo ārstējām manu ādu vēlajos tīñu gados) un, manuprāt, viña ir fantastiska. Esmu pamēginājusi dažas citas meistares, bet neuzrunāja, lai fan neko sliktu nevar teikt, bet, ja būtu kāda konkrēta problēma, tad organizētu vizīti pie Irēnas.
11.02.2017 15:16 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Man arī interesē.
15.02.2017 09:29 |
 
Reitings 166
Reģ: 05.04.2010
SarkanaMeitene - Rīgā es apmeklēju šo meistari:https://www.facebook.com/KosmetologsAndra/
Patīk kā viņa strādā.
15.02.2017 10:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits